Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Orion mezi hvězdami.

Bova, Ben
Classic, 2010. 326 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Bova, Ben: ORION MEZI HVĚZDAMI
  - 326 str.
  Orion – Lovec – se snaží vybojovat svou duši a převzít osud do vlastních rukou nad bohem Atenem, jenž jej stvořil, a také najít milovanou bohyni a milenku, Anyu. V sázce je mnohem více než dosud. Aten posílá Oriona bojovat ve válkách napříč obrovským kontinuem prostoru a času. Stává se vojákem v mezigalaktické válce, velitelem jednotek naklonovaných lidí, jejichž jediným důvodem existence je sloužit jako postradatelné nástroje zbytku lidstva. Postupně si Orion uvědomuje, že stejně jako jsou tyto klony pěšáky v boji, který se jich osobně netýká, i on je loutkou Atena a Stvořitelů.Jak roste jeho síla a nezávislost, uvědomuje si Orion, že všechny války, v nichž bojuje, jsou bitvami v epickém konfliktu mezi Stvořiteli. Tehdy se s nim setká příslušník prastaré rasy a hrozí zničením mladších, vnímajících druhů, pokud nepřestanou vyvíjet zbraně hromadného ničení. AUTOR: Ben Bova ORIGINÁL: Orion among the Stars PŘEKLAD: Adéla Kulová VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 326 PŮVODNÍ CENA: Kč 209,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 148 Kč
 2. stejná vydání

  Orion mezi hvězdami


  (Orion Among the Stars)
  Orion mezi hvězdami
  Bova Benjamin William
  Orion - Lovec - se snaží vybojovat svou duši a převzít osud do vlastních rukou nad bohem Atenem, jenž jej stvořil, a také najít milovanou bohyni a milenku, Anyu. V sázce je mnohem více než dosud. Aten posílá Oriona bojovat ve válkách napříč obrovským kontinuem prostoru a času. Stává se vojákem v mezigalaktické válce, velitelem jednotek naklonovaných lidí, jejichž jediným důvodem existence je sloužit jako postradatelné nástroje zbytku lidstva. Postupně si Orion uvědomuje, že stejně jako jsou tyto klony pěšáky v boji, který se jich osobně netýká, i on je loutkou Atena a Stvořitelů.
  Jak roste jeho síla a nezávislost, uvědomuje si Orion, že všechny války, v nichž bojuje, jsou bitvami v epickém konfliktu mezi Stvořiteli. Tehdy se s nim setká příslušník prastaré rasy a hrozí zničením mladších, vnímajících druhů, pokud nepřestanou vyvíjet zbraně hromadného ničení.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 215 Kč
 3. Orion mezi hvězdami - Ben Bova

  Military sci fi
  Antik-Variat.cz [Karlovice] - 80 Kč