Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Originální ruční práce.

Perina, Linda; Zanoni, Renzo
Vyd. 1. Ikar, 2003. 568 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. ORIGINÁLNÍ RUČNÍ PRÁCE
  ORIGINÁLNÍ RUČNÍ PRÁCE (Linda PERINA, Renzo ZANONI)
  2003, 1. VYDÁNÍ, 568 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA, KŘÍDOVÝ PAPÍR, VELMI DOBRÝ STAV Vyšívání, pletení, découpage, origami, nevšední patchwork, malba přes šablonu, vlastní mramorování papíru, výroba osobitých svíček, netradiční dárečky a mnohé další ruční práce vás uvedou do světa kreativity. Podle zevrubných popisů doprovázených řadou fotografií, nákresů a ilustrací zhotovíte polštářky, rámečky, panenky, stínidla na lampu, květiny z papíru, figurky ze slaného těsta, kompozice ve stylu biedermeier… Popis technik a výrobu předmětů bohatě doplňují verše, lidová přísloví, citáty, moudrosti, rady do života a zajímavosti z historie lidové tvořivosti a řemesel.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 299 Kč
 2. Originální ruční práce (2003)
  Linda Perina, Renzo Zanoni - 2003
  Vyšívání, pletení, découpage, origami, nevšední patchwork, malba přes šablonu, vlastní mramorování papíru, výroba osobitých svíček, netradiční dárečky a mnohé další ruční práce vás uvedou do světa kreativity. Podle zevrubných popisů doprovázených řadou fotografií, nákresů a ilustrací zhotovíte polštářky, rámečky, panenky, stínidla na lampu, květiny z papíru, figurky ze slaného těsta, kompozice ve stylu biedermeier… Popis technik a výrobu předmětů bohatě doplňují verše, lidová přísloví, citáty, moudrosti, rady do života a zajímavosti z historie lidové tvořivosti a řemesel
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 250 Kč
 3. Originální ruční práce
  - 2003
  L. Perina, R. Zanoni - 2003 Vyšívání, pletení, découpage, origami, nevšední patchwork, malba přes šablonu, vlastní mramorování papíru, výroba osobitých svíček, netradiční dárečky a mnohé další ruční práce vás uvedou do světa kreativity.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 499 Kč
 4. Originální ruční práce (2003)
  Perina, Zanoni - 2003 - 568 str.
  Ikar Praha 2003, 1. vydání, 568 stran, výborný stav. (X527)
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 250 Kč