Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Opiová válka : historický román. I, Říše slz.

Frèches, José
Vyd. 1. Knižní klub, 2008. 574 s.
 1. OPIOVÁ VÁLKA 2 - TAJEMSTVÍ LETNÍHO PALÁCE
  OPIOVÁ VÁLKA 2 - TAJEMSTVÍ LETNÍHO PALÁCE (José FRECHES)
  2008, 1. VYDÁNÍ, 536 STRAN, PEVNÁ KARTONOVÁ VAZBA S PŘEBALEM Dobrodružství, láska a kouzlo tajemné Číny si daly dostaveníčko v této podivuhodné historické sáze, která nabízí příběh lásky, kruté závislosti na opiu i slz radosti a smutku... Za neproniknutelnými hradbami Zakázaného města zavládlo zděšení: vrátila se Sibiřanka! A císař Tao-kuang znovu podlehl této tajemné krásce jako před devatenácti lety... Irina Datčenko se vydala do Číny hledat svého syna, přísně utajovaný plod její a císařovy lásky, který jí ovšem Tao-kuang hned vyrval z náručí a dal na vychování do prosté rodiny. Tím dítětem je Měsíční kámen, jenž nemá ani potuchy o svém vznešeném původu. Zběsile hledá Lauru Clearstonovou, mladou Angličankou, do které se bláznivě zamiloval. Měsíční kámen, Laura, Vonný jasmín, princ Tang, Irina Datčeno, John Bowles, vůdce povstalců Chung či reverend Roberts... jejich dramatické osudy se splétají s osudem Číny a vytvářejí obraz neklidné doby. Najdou svoje místo a blízkou duši v zemi zmítané lidovým povstáním, bezohledným zápasem západních mocností o co největší kus toho tak lákavého a obrovského koláče zvaného Čína?
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 341 Kč
 2. OPIOVÁ VÁLKA 1 - ŘÍŠE SLZ
  OPIOVÁ VÁLKA 1 - ŘÍŠE SLZ (José FRECHES)
  2008, 1. VYDÁNÍ, 576 STRAN, PEVNÁ KARTONOVÁ VAZBA S PŘEBALEM Peking, 1847. Nádherné a tajemné císařství je na pokraji rozkladu. Francouzi i Angličané se bezostyšně podílejí na jeho umírání a posílají do země lodě plné beden smrtícího "černého bahna", jak Číňané říkají opiu. A výměnou za drogu si odvážejí nejcennější umělecké odkazy předků: starožitnosti nesmírné hodnoty, kulturní poklady Říše středu. Osud země může změnit pouhé dítě - tajný syn císaře Tao-kuanga. Jmenuje se Měsíční kámen, musí čelit pronásledování i hrozbě smrti; pátrá po něm tajná císařská policie i mocný klan eunuchů. Na útěku se chlapec setkává s okouzlující Angličankou, tajemnou hadí ženou, urozeným princem Tangem i zkorumpovaným komořím u císařského dvora... Osudy hrdinů románové ságy José Frechese se skládají do magické mozaiky ve fascinujících historických kulisách Číny druhé poloviny 19. století, kdy se osudy Východu a Západu navždy neoddělitelně spojily.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 341 Kč
 3. Opiová válka 1: Říše slz + Opiová válka II: Tajemství letního paláce
  José Fréches - 2008 - 574 + 536 str.
  Peking, 1847. Nádherné a tajemné císařství je na pokraji rozkladu. Francouzi i Angličané se bezostyšně podílejí na jeho umírání a posílají do země lodě plné beden smrtícího „černého bahna“, jak Číňané říkají opiu. A výměnou za drogu si odvážejí nejcennější umělecké odkazy předků: starožitnosti nesmírné hodnoty, kulturní poklady Říše středu. Osud země může změnit pouhé dítě – tajný syn císaře Tao-kuanga. Jmenuje se Měsíční kámen,
  Antikvariát Palackého (Olomouc) - 400 Kč
 4. stejná vydání

  Opiová válka


  historický román. I, Říše slz
  Opiová válka
  Frèches, José - 2008 - 574 s. str.
  Knižní klub, V Praze 2008, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: velmi dobrý, mírně odřené rohy
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 190 Kč
 5. OPIOVÁ VÁLKA 1,2
  josé freches - 2008 - 574 str.
  Knižní klub, Praha, 2008, orig. pevná vazba s laminopřebalem, výborný stav obou knih. Část 1.- Říše slzb - 574 stran Část 2 - Tajemství letního paláce - 532 stran.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 480 Kč
 6. Opiová válka I - Říše slz
  Fréches José , ill. o. M. Disman - 2008 - 576 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 70 Kč
 7. Opiová válka I. - Říše slz
  Fréches José - 2008 - 576 stran, 1.vydání str.
  Peking, 1847.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 100 Kč
 8. Říše slz - Opiová válka I
  José Fréches - 2008 - 576 str.
  Knižní klub 2008
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 185 Kč
 9. Opiová válka I. Říše slz
  Frechez José - 2008
  Knižní klub 2008, 576 str., váz.
  Antik (České Budějovice) - 200 Kč