Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Operace Jižní pól.

Cobb, James
1. vyd. v českém jazyce. BB art, 2002. 294 s.
 1. Operace Jižní pól
  James Cobb - 2002 - 298 str.
  Překlad: z anglického originálu Milan Hausner Jazyk: česky Rok vydání: 2002 Vazba: vázaná s přebalem Počet stran: 298 Stav: velmi pěkná POKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout v prodejně - sledujte značky včísle produktu.Podle nich poznáte, kde se kniha nachází.ZR (např. an-123-ZR66K) Zboží je v prodejně na žďárském nádraží - Chelčického 1.CE (např. an-321-CE25)Zboží je v prodejně v DM centru (Náměstí republiky).Ostatní značky (extern, SK, BY) znamenají, že zboží není v prodejně. Je nutnoho objednat!Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky:+420 776 484 404 .For additional information on any of our products, please contact us at:info@mlha.gr
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 60 Kč
 2. Operace Jižní pól
  James Cobb - 2002 - 294 str.
  Ve svém prvním románu se americký autor James Cobb opírá o své vlastní zkušenosti člena americké posádky na válečné lodi.Ve vodách blízko Jižního pólu je z neznámých příčin zničena britská průzkumná plachetnice. Podezření padá na vojenské jednotky Argentiny. Vypátrat důvod útoku i záměr argentinské vlády se snaží americké námořnictvo. Ke břehům Antarktidy se blíží nejmodernější americký torpédoborec. Již během plavby dojde k několika útokům na loď. Argentina se chce zmocnit přírodního bohatství v Antarktidě a u břehů Jižního pólu dojde k válečnému konfliktu mezi oběma státy.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 85 Kč
 3. Operace Jižní pól ant.
  Cobb James H.
  Ve svém prvním románu se americký autor James Cobb opírá o své vlastní zkušenosti člena americké posádky na válečné lodi.
  Ve vodách blízko Jižního pólu je z neznámých příčin zničena britská průzkumná plachetnice. Podezření padá na vojenské jednotky Argentiny. Vypátrat důvod útoku i záměr argentinské vlády se snaží americké námořnictvo. Ke břehům Antarktidy se blíží nejmodernější americký torpédoborec. Již během plavby dojde k několika útokům na loď. Argentina se chce zmocnit přírodního bohatství v Antarktidě a u břehů Jižního pólu dojde k válečnému konfliktu mezi oběma státy.
  Stav: Jako nový
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 90 Kč
 4. Operace jižní pól
  Cobb James - 2002
  BB art 2002, prasklá předsádka, jinak dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 60 Kč
 5. Operace Jižní pól
  Cobb James - 2002
  BB art, 2002, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 80 Kč
 6. Operace Jižní pól
  Cobb, James - 2002 - 296 str.
  BB/art 2002
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 60 Kč
 7. Operace Jižní pól
  Cobb J. - 2002
  294 stran.
  Antikvariát Ve Dvoře (Plzeň) - 80 Kč