Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Omyly známé a neznámé.

Murin, Filip
Mayday, 2007. 213 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. OMYLY ZNÁMÉ A NEZNÁMÉ
  OMYLY ZNÁMÉ A NEZNÁMÉ (Filip MURIN)
  2007, 224 STRAN, PERFEKTNÍ STAV Je pravda, že voda vře při 100°C, že peníze jsou z papíru, že orgasmus není pro ženy až tak důležitý? Je pravda, že vlci vyjí na měsíc, že obě poloviny žížaly přežijí a že stoletá válka trvala sto let? Tato velmi zajímavá kniha je jakýmsi opravníkem obecně rozšířených omylů, fám a legend. Budete překvapeni kolik věcí, o kterých jste skálopevně přesvědčeni je ve skutečnosti úplně jinak a navíc se při četbě dozvíte mnoho nového.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 149 Kč
 2. Omyly známé a neznámé

  Je pravda, že voda vře při 100°C, že peníze jsou z papíru, že orgasmus není pro ženy až tak důležitý? Je pravda, že vlci vyjí na měsíc, že obě poloviny žížaly přežijí a že stoletá válka trvala sto let? Tato velmi zajímavá kniha je jakýmsi opravníkem obecně rozšířených omylů, fám a legend. Budete překvapeni kolik věcí, o kterých jste skálopevně přesvědčeni je ve skutečnosti úplně jinak a navíc se při četbě dozvíte mnoho nového.
  Apokryf (Brno) - 69 Kč
 3. Omyly známé a neznámé - Filip Murin

  Je pravda, že voda vře při 100C°, že peníze jsou z papíru, a že orgasmus není pro ženy až tak důležitý? Je pravda, že vlci vyjí na měsíc, že obě poloviny žížaly přežijí, a že stoletá válka trvala sto let? Ne všechno o čem se domníváme že je pravda, pravdou opravdu je. Náš život je plný omylů, mylných představ a naše vědomosti neodpovídají vždy skutečnému stavu věcí...
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 20 Kč
 4. Omyly známé a neznámé
  Murin, Filip - 2007
  Mayday 2007
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 90 Kč