Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Okouzlující ženskost, aneb, umění získávati muže : praktický kurs lekcí o základních zásadách, jimiž ženy získávají muže, vedoucí k nabídnutí ruky a vrcholící sňatkem. I-II.

Sfinx, [1923]. 2 sv
Edice: Nové cíle ; 93
 1. Okouzlující ženskost aneb Umění získávati muže I.
  W. F. Waller (přeložil) - 1923
  Praktický kurs lekcí v základních zásadách, jimiž ženy získávají muže, vedoucí k nabídnutí ruky a vrcholící sňatkem. Sfinx, Praha 1923, Knihovna životní prakse - Metoda sv. 6. Původní brož, 103 stran, rozměry: 12 x 17 cm. Nepříliš slušný stav, lehce potrhané, odřené, v horní části polité a mírně ušpiněné desky a hřbet(viz foto), uvolněná vazba - stránky nechybí, stránky mírně zažloutlé - z boku mírně otrhané, zkosená.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 240 Kč
 2. Okouzlující ženskost aneb Umění získávati muže III
  W. F. Waller (přeložil) - 1923
  Praktický kurs lekcí v základních zásadách, jimiž ženy získávají muže, vedoucí k nabídnutí ruky a vrcholící sňatkem. Sfinx, Praha 1923, Knihovna životní prakse - Metoda sv. 6. Původní brož, 69 stran, rozměry: 12 x 17 cm. Nepříliš slušný stav, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet (viz foto), uvolněná vazba - stránky nechybí, stránky mírně zažloutlé - z boku mírně otrhané, knižní blok vytržen z vazby.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 240 Kč
 3. Okouzlující ženskost aneb Umění získávati muže IV
  W. F. Waller (přeložil) - 1923
  Praktický kurs lekcí v základních zásadách, jimiž ženy získávají muže, vedoucí k nabídnutí ruky a vrcholící sňatkem. Sfinx, Praha 1923, Knihovna životní prakse - Metoda sv. 6. Původní brož, 93 stran, rozměry: 12 x 17 cm. Nepříliš slušný stav, lehce odřené, v horní části polité a mírně ušpiněné desky a hřbet (viz foto), uvolněná vazba - stránky nechybí, stránky mírně zažloutlé - z boku mírně otrhané.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 240 Kč
 4. Okouzlující ženskost aneb umění získati muže I-IV
  - 1923
  SFINX – Bohumil Janda – Edice METODA – svazek 6 1923, Praktický kurs lekcí v základních zásadách, jimiž ženy získávají muže, vedoucí k nabídnutí ruky a vrcholící sňatkem
  Shiori Antikvariát (Viničné Šumice) - 800 Kč