Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Odpůrce.

Hohlbein, Wolfgang
Vyd. 1. Knižní klub, 2004. 335 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Odpůrce
  Wolfgang Hohlbein - 2004 - 336 str.
  Je sice březen, ale na blížící se jaro to příliš nevypadá. Během cesty pohořím Taunus dojde pojišťovacímu agentovi Brennerovi v autě benzín a řidič a jeho spolujezdkyně – mladičká stopařka Astrid – jsou odkázáni na pomoc tajemného muže, který je odveze do zvláštního kláštera, skrytého na opuštěném místě v lesích. Aby však neočekávatelných událostí nebylo málo, stane se nedaleká americká vojenská základna terčem teroristické akce, jejímž cílem je získání supertajných dokumentů o nové biologické zbrani. Během následné honičky se helikoptéra teroristy Salida i jeho pronásledovatelů zřítí právě na klášter. A tato nehode přivede k životu dění nápadně připomínající biblické Zjevení svatého Jana. Ke slovu se dostávají neuvěřitelné a fantastické věci, lidé zažívají dosud nepoznané a všechno to zřejmě nějak souvisí s tajemstvím, jež mniši v srdci kláštera žárlivě střeží…Ve svém románu Odpůrce tak jeden ze současných nejčtenějších německých spisovatelů předkládá nejen skvěle komponovaný příběh, ale také svéráznou vizi konce světa a posledního soudu. 
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 70 Kč
 2. Odpůrce
  Hohlbein, Wolfgang - 2004 - 336 str.
  Je sice březen, ale na blížící se jaro to příliš nevypadá. Během cesty pohořím Taunus dojde pojišťovacímu agentovi Brennerovi v autě benzin a řidič a jeho spolujezdkyně - mladičká stopařka Astrid - jsou odkázání na pomoc tajemného muže, který je odveze do zvláštního kláštera,k skrytého na opuštěném místě v lesích. Aby však neočekávaných událostí nebylo málo, stane se nedaleká americká vojenská základna terčem teroristické akce, jejímž cílem je získání supertajných dokumentů o nové biologické zbrani. Během následné honičky se helikoptéra teroristy Salida i jeho pronásledovatelů zřítí právě na klášter. A tato nehoda přiede k životu dění nápadně připomínající biblické Zjevení svatého Jana. Ke slovu se dostávají neuvěřitelné a fantastické věci, lidé zažívají dosud nepoznané a všechno to zřejmě nějak souvisí s tajemstvím, jež mniši v srdci kláštera žárlivě střeží. Přeložil Rudolf Řežábek. 1. vydání.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 40 Kč
 3. Odpůrce
  Hohlbein Wolfgang - 2004 - 336 stran str.
  Je sice březen, ale na blížící se jaro to příliš nevypadá. Během cesty pohořím Taunus dojde pojišťovacímu agentovi Brennerovi v autě benzín ařidič a jeho spolujezdkyně - mladičká stopařka Astrid - jsou odkázáni na pomoc tajemného muže, který je odveze do zvláštního kláštera, skrytého na opuštěném místě v lesích. Aby však neočekávatelných událostí nebylo málo, stane se nedaleká americká vojenská základna terčem teroristické akce, jejímž cílem je získání supertajných dokumentů o nové biologické zbrani. Během následné honičky se helikoptéra teroristy Salida i jeho pronásledovatelů zřítí právě na klášter. A tato nehoda přivede k životu dění nápadně připomínající biblické Zjevení svatého Jana. Ke slovu se dostávají neuvěřitelné a fantastické věci, lidé zažívají dosud nepoznané a všechno to zřejměnějak souvisí s tajemstvím, jež mniši v srdci kláštera žárlivě střeží...
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 80 Kč
 4. Odpůrce od Wolfgang Hohlbein
  - 2004
  Odpůrce od Wolfgang Hohlbein. Je sice březen, ale na blížící se jaro to příliš nevypadá. Během cesty pohořím Taunus dojde pojišťovacímu agentovi Brennerovi v autě benzín a řidič a jeho spolujezdkyně – mladičká stopařka Astrid – jsou odkázáni na pomoc tajemného muže, který je odveze do zvláštního kláštera, skrytého na opuštěném místě v lesích. Aby v... Vydáno 2004. Stran 333. Velmi dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 97 Kč
 5. Odpůrce
  Hohlbein Wolfgang - 2004 - 336 str.
  překlad Rudolf Řezábek
  Antikvariát Bílé vrány (Uherské Hradiště) - 65 Kč
 6. Odpůrce
  Hohlbein Wolfgang - 2004 - 335 str.
  velmi dobrý stav, vydavatel: Knižní klub, rok vydání :2004, vydání: 1 , 335 str.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 80 Kč
 7. Odpůrce
  Hohlbein Wolfgang - 2004 - 336 str.
  nakl. Knižní klub, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 336 stran, velmi dobrý stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 79 Kč
 8. Odpůrce
  Hohlbein, Wolfgang - 2004 - 336 str.
  Knižní klub 2004
  Červený knír (Dobřejovice) - 60 Kč
 9. Odpůrce
  Wolfgang Hohlbein - 2004 - 334 str.
  Knižní klub 2004
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 135 Kč
 10. Odpůrce
  Wolfgang Hohlbein - 2004 - 334 str.
  Knižní klub 2004
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč
 11. Odpůrce
  Hohlbein Wolfgang - 2004
  KK 2004
  331 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 77 Kč
 12. Odpůrce
  Hohlbein Wolfgang - 2004
  Knižní klub 2004
  Antikvariát Josef Počta (Praha 9) - 110 Kč
 13. Odpůrce
  Hohlbein, Wolfgang - 2004
  Knižní klub 2004
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 70 Kč