Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Oběť ve stínu.

Sandford, John
1. vyd. v českém jazyce. BB art, 2001. 267 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. stejná vydání

  Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti ant.


  (Rules of Prey, Shadow of Prey, Eyes of Prey )
  Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti ant.
  Sandford John
  Stav: výborný
  Lucas Davenport musí dodržovat pravidla jako málokdo druhý. Je členem oddělení vražd minneapoliského policejního sboru. Jenže vraždění bez motivu, beze stopy po pachateli, bez důkazů, přibývá. Lucas Davenport dochází stále blíž k přesvědčení, že když protivník nedodržuje pravidla vražedné hry, jediný způsob, jak jej dostat, je začít porušovat svá vlastní, vnést do řádu hry chaos.
  PRAVIDLA OBĚTI
  Mnohonásobný vrah žen z Minneapolisu je šílený a netají se tím ani metodami, kterými se při svém řádění řídí. U obětí zanechává lístečky s pravidly, která dodržuje, aby nebyl dopaden. Detektiv Lucas Davenport dojde k přesvědčení, že jediný způsob, jak vraha dostat, je začít porušovat svá vlastní pravidla. Přesto však se zdá, že obětí bude ještě dost…
  OBĚŤ VE STÍNU
  V rajonu detektiva Lucasa Davenporta se začíná série neobvykle brutálních vražd, která postupem času vzbudí obavy celého národa. Partnerkou a přítelkyní v pátrání mu je mladá newyorská policistka Lily Rothenburgová, s jejíž pomocí se Davenport snaží rozkrýt temné stíny a záhady americké indiánské komunity. Vražd každým dnem přibývá a policisté nemají v rukou téměř žádnou stopu. Jaký je motiv těch krvavých zločinů?
  OČI OBĚTI
  Detektiv Lucas Davenport dostane úkol vyšetřit sadistickou vraždu ženy lékaře, která otřásla celým Minneapolisem. Davenport se stále ještě vzpamatovává po vyšetřování dvou extrémně brutálních případů a není si jistý, jestli případ zvládne – zvlášť když spatří, co vrah provedl oběti s očima. Pak dojde k další vraždě se stejným děsivým zohavením. Davenport je krok za krokem vtahován do sítí neobyčejně inteligentního, prohnaného muže – obratného manipulátora fascinovaného mystériem smrti.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 100 Kč
 2. Oběť ve stínu
  John Sandford - 2001
  Lucas Davenport, zkušený detektiv kriminálního oddělení, je tentokrát postaven před případ plný záhad a tejemství. V jeho rajónu, v americkém městě Minneapolis, se začíná série neobvykle brutálních vražd, která postupem času vzbudí obavy celého národa. Partnerkou a přítelkyní v jeho hledání mu je mladá newyorská policistka Lily Rothenburgová, s jejíž pomocí se Davenport snaží rozkrýt temné stíny a záhady americké indiánské komunity. Vražd každým dnem přibývá a policisté nemají v rukou téměř žádnou stopu. Jaký je motiv těch krvavých zločinů? Kdo se stane příští kořistí chladnokrevných vrahů? Nakl. BB art, 2001. První vydání v českém jazyce. Původní pevná vazba s přebalem, 267 stran, rozměr: 15 x 21 cm. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 130 Kč
 3. Oběť ve stínu
  Sandford, John - 2001 - 267 str.
  Vazba: kartonová. Stav: Velmi dobrý stav.
  Antiqariat Radhošť (Praha 3) - 80 Kč
 4. Oběť ve stínu
  Sandford, John - 2001
  vázaná, perfektní stav
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 170 Kč