Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

O tom, co je v životě důležité : na minutu s Józefem Augustynem.

Augustyn, Józef
Karmelitánské nakladatelství, 2007. 111 s.
Edice: Na minutu s ; sv. 6

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Comics salón (2008) (Comics salon manga book 2)

  Poslaním zbierky je dať priestor slovenským výtvarníkom, autorom comicsov a scénaristom prezentovať svoje diela a získať ďalšiu podporu pre tvorbu vlastných diel. Taktiež si kladie za cieľ ukázať širokej verejnosti, že comicsová tvorba na Slovensku existuje a je na vysokej úrovni.
  Okrem najlepších súťažných kúskov zo súťaží FanArt, OriginalArt, Comics & Manga a Poviedka IstroCON sme sa tentoraz rozhodli navyše do zbierky pozvať aj diela profesionálnych maliarov zo zahraničia, a tak sa môžte tešiť aj na 4 diela od nich.
  Zbierka má 260 strán, lepenú knižnú väzbu, s lakovanou tvrdou obálkou a obsahuje 15 rôznych comicsov a máng. Ďalej v nej nájdete 3 najlepšie poviedky z poviedkovej súťaže Poviedka IstroCON 2007 a odborno-náučné články o tom, čo je comics a aká je jeho história, formy a žánre a subžánre. Taktiež sa venuje analýze japonského comicsu (mangy) a animovaných filmov.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 162 Kč
 2. Francková - Polednice
  J. Francková - 2007, 1. vydání
  Těsně po skončení války utíká matka s osmiletým synem Petrem ze Sověty obsazeného Štětína, zanechá dítě samotné na malém nádraží v Pasewalku a už se nevrátí. Co je to za matku, která bezcitně ponechá dítě svému osudu uprostřed shonu a chaosu poválečných dní? Právě o tom vypráví román Polednice. Život „krkavčí matky“ Heleny se odehrává na pozadí půl století německé historie - od 1. světové války, která silně poznamená osud její matky a znamená smrt jejího otce, přes divoká dvacátá léta v Berlíně s jejich chtivostí po životě, přes dobu fašismu a války. Každá doba, každý zvrat v historii i v osobním životě zanechává v hrdince jizvy i nezhojené rány. Zklamání ji naučí mlčet a žít ze dne na den bez jakékoliv perspektivy.   Externí sklad - 086
  Antikvariát Janoš (Brno) - 100 Kč
 3. Absolutní zlo
  Kava,Alex - 2007 - 352 str.
  2007, 352
  Vazba: měkká
  Stav: pěkný
  Když v ospalém městečku Platte dojde k brutální vraždě, policie je v koncích.Stopy jasně ...
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 150 Kč