Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Numerologie : čísla, která odhalují váš charakter i vaši budoucnost.

Shine, Norman
Vyd. 1. Knižní klub, 1997. 128 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. NUMEROLOGIE VYŠŠÍCH ČÍSEL
  Kruml, František - 1997
  Dnešní západní numerologie operuje nejčastěji s významy jednoduchých čísel 1 až 9, na která se všechna ostatní čísla redukují tzv. příčným sčítáním. Středověká židovská kabala, z níž se dnešní numerologie vyvinula, však pracovala i s vyššími čísly, s dvojcifernými i trojcifernými. Vyšší čísla participují na významech základní řady čísel 1 až 9, významově se na ně váží.Mají však i své specifické významy, které umožňují prohlubovat a zpřesňovat numerologické analýzy. Vyšší čísla často vrhají překvapivé světlo na životní dráhu jedince, rozšiřují a obohacují pohled na jeho povahu a osud, odhalují věci v pozadí nebo věci skryté pod povrchem. Jejich používání představuje jakýsi vyšší druh věštění. Hodí se pro osoby, které vyžadují konkrétní předpovědi, tedy takové, které mohou obsahovat i stanovení možné doby, místa i způsobu úmrtí.Konkrétní předpovědi vyžadovala také Lady Diana, princezna z Walesu, která se velmi zajímala o věštění, především pak o věštění z hvězd. Měla velkou zálibu také v tarotových kartách, které se v kabale a numerologii významově váží na určitá čísla. Princezna Diana se živě zajímala o svou budoucnost. Chtěla znát konkrétní odpovědi na své otázky, například jestli se jí podaří uniknout ze zajetí královské instituce. Chtěla vědět, jaký je její osud. Se svými astroložkami se radila o své budoucnosti a čerpala z jejich rad. V astrologických předpovědích se pro ni objevovala různá varování, odkazy na zlomová a kritická období. Podle všeho ji ale žádná z astrologických předpovědí, které pro ni byly sestaveny, nevarovala před hrozbou předčasné smrti ve Francii v roce 1997. Mohla Dianě poskytnout takové varování numerologie vyšších čísel? Tato kniha se pokouší dát odpověď na tuto otázku sestavením numerologické předpovědi pro princeznu Dianu, a to předpovědi zcela konkrétní, tedy takové, která obsahuje i stanovení možné doby, místa i způsobu jejího úmrtí.   AUTOR: František Kruml VAZBA: pevná - hardback - váz POČET STRAN: 124 PŮVOCNÍ CENA: Kč 169,-
  Kairos onyx (Praha 5) - 147 Kč
 2. Numerologie (Čísla, která odhalují váš charakter i vaši budoucnost)
  Norman Shine - 1997 - 128 str.
  Knižní klub, Praha, velmi dobrý stav, orig. lesklá lamin. vazba, slabě odřená, mírně ušpiněná, 1. vydání, obsahuje množství barev. vyobrazení, formát A4, přeloženo z aj., 128 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 3. Numerologie (Čísla, která odhalují váš charakter i vaši budoucnost)
  Norman Shine - 1997 - 128 str.
  Knižní klub, Praha, velmi dobrý stav, orig. lesklá lamin. vazba, slabě odřená, mírně ušpiněná, 1. vydání, obsahuje množství barev. vyobrazení, formát A4, přeloženo z aj., 128 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 4. Numerologie
  Norman Shine - 1997 - 128 str.
  Knižní klub 1997, dobrý, zachovalý
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 90 Kč
 5. Numerologie
  Shine Norman - 1997 - 128 str.
  nakl. Knižní klub, 1997, 1. vydání, vázaná, lamino, 128 stran, obrazový doprovod, výborný stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 90 Kč
 6. Numerologie, Čísla, která odhalují váš charakter i vaši budoucnost
  Shine, Norman - 1997 - 128 str.
  Přeložil Michal Prokop. 1. vydání.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 80 Kč
 7. Numerologie
  Norman Shine - 1997 - 130 str.
  Knižní klub 1997
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 95 Kč
 8. Numerologie
  Norman Shine - 1997 - 130 str.
  Knižní klub 1997
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 95 Kč
 9. Numerologie
  Shine, Norman - 1997
  vázaná, spodní část stran velmi mírně zvlněna, jinak výborný stav
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 90 Kč