Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Nová dobrodružství Julese Verna : povídky na motivy příběhů Julese Verna.

1. vyd. Albatros, 2010-2011. 2 sv
Edice: Jules Verne - knihovna pro 21. století
 1. Nová dobrodružství Julese Verna od Mike Ashley, Eric Brown,
  - 2010
  Nová dobrodružství Julese Verna od Mike Ashley, Eric Brown, Působivé příběhy a originální nápady Julese Verna fascinují čtenáře po celém světě už více než sto let. Slavní i méně známí angloameričtí autoři science fiction a fantasy, které pojí láska k romantickým dobrodružným románům, se rozhodli vzdát hold tomuto slavnému francouzskému spisovateli a na motivy jeho příběhů napsali deset povídek, které vám představujeme v první knize této dvoudílné antologie. Mezi autory příběhů najdeme slavná jména, jako jsou Stephen Baxter, Brian Stableford, Ian Watson či Peter Crowther. Stejně zajímavé jsou samotné příběhy – fantastické vize či nečekaná dokončení Vernových románů, o čemž svědčí již názvy povídek: Šest neděl v balonu, Pravdivá historie Barbicanovy cesty, Kolumbiáda či Tajemství Nautilu. Editoři napsali ke každé povídce zasvěcený úvod, který je rovněž letmou črtou z Vernova života a díla. Kniha povídek je zařazena do úspěšné řady Jules Verne pro 21. století, kde všechny knihy vycházejí s obálkami a ilustracemi Zdeňka Buriana. Vydáno 2010. Stran 218. Nová. Nečtená kniha. Velký formát.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 174 Kč
 2. Nová dobrodružství Julese Verna 1
  Ashley Mike (The Mammoth Book of New Jules Verne Adventures (Part I))
  Příběhy a originální nápady Julese Verna fascinují čtenáře po celém světě už více než sto let. Slavní i méně známí angloameričtí autoři science fiction a fantasy se rozhodli vzdát hold tomuto autorovi a na motivy jeho příběhů napsali deset povídek, které vám představujeme v této antologii. Mezi autory příběhů najdeme slavná jména, jako jsou Stephen Baxter, Brian Stableford, Ian Watson či Peter Crowther. Stejně zajímavé jsou samotné příběhy, fantastické vize či nečekaná dokončení Vernových románů, o čemž svědčí již názvy povídek: „Šest neděl v balonu“, „Obří trpaslíci“, „Pravdivá historie Barbicanovy cesty“ či „Tajemství Nautilu“. Editoři napsali ke každé povídce zasvěcený úvod, který je rovněž vhledem do Vernova života a jeho tvorby. Knihu povídek zařazujeme do úspěšné řady Jules Verne pro 21. století, kde všechny knihy vycházejí s obálkami a ilustracemi Zdeňka Buriana.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 251 Kč
 3. Nová dobrodružství Julese Verna 2
  Ashley Mike (The Mammoth Book of New Jules Verne Adventures (Part II))
  Nová dobrodružství Julese Verna – Kniha druhá V druhém svazku reprezentativní antologie se opět setkáváme s autory, kteří si oblíbili dílo zakladatele vědecko-fantastického románu Julese Verna a svými příběhy mu skládají hold. V třinácti povídkách se setkáváme s nejrůznějšími motivy z Vernových děl, které autoři domýšlejí, rozvíjejí či nápaditě dotvářejí. Kniha skýtá napínavou a objevnou četbu pro každého milovníka dobrodružné literatury a science fiction, jež si libuje v paradoxech alternativního vývoje dějin. K Vernovu odkazu se hlásí takoví autoři anglosaské SF literatury, jako je Justina Robsonová, Adam Roberts, Paul di Filippo, Richard A. Lupoff a řada dalších.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 251 Kč
 4. Nová dobrodružství Julese Verna
  antologie , ill. Zdeněk Burian
  Albatros Il. Zdeněk Burian
  Dvě nakladatelské vazby, výborný stav.
  Antikvariát u Léona Cliftona (Praha 4) - 240 Kč
 5. Nová dobrodružství Julesa Verna
  Ashley, Mike - 2010 - 222 str.
  Albatros 2010
  Červený knír (Dobřejovice) - 150 Kč