Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Nikdo není lepší.

Von Ziegesar, Cecily
1. vyd. v českém jazyce. BB/art, 2007. 256 s.
Edice: Gossip girl

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. NIKDO NENÍ LEPŠÍ - GOSSIP GIRL

  Vázaná s obálkou, 256 stran. Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já i moji kamarádi dostaneme co – a koho – si zamaneme. Ulovit nejnovější kabelku z dílny Marc Jacobs nebo přítele tvojí nejlepší kamarádky je vždycky super, ale také je to vždycky risk. Podívejte se s námi do světa Super drbny – do světa, kde jsou všichni krásní, všechno je jako z pohádky a kde zrada a závist číhá za každým rohem. Začíná jaro a životy se nám pořádně zahřívají. Všichni jdou po prázdninách na vysokou, a tak je konečně čas pořádně slavit – jako bychom s tím nezačali už dávno! Když B s N konečně přišla o panenství, nemůže se dočkat, až to bude dělat znovu (a znovu). Ale dokáže vztah mezi B a N přežít? A dostane se B konečně na Yale? Nebo ji S a N nechají samotnou a odejdou z města spolu? To všechno nám prozradí až čas, ale jedno vím jistě už dnes: ve vzduchu je cítit láska, která voní podezřele podobně jako Gucci Envy.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 99 Kč
 2. GOSSIP GIRL 07 - NIKDO NENÍ LEPŠÍ
  GOSSIP GIRL 07 - NIKDO NENÍ LEPŠÍ (Cecily von ZIEGESARová)
  2007, 1. VYDÁNÍ, 256 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA S PŘEBALEM, PERFEKTNÍ STAV Podívejte se s námi do světa Super drbny - do světa, kde jsou zrada a žárlivost těmi nejváženějšími hosty. Začíná jaro a životy se nám pořádně zahřívají. Všichni jdou po prázdninách na vysokou, a tak je konečně čas pořádně slavit – jako bychom s tím nezačali už dávno! Když B s N konečně přišla o panenství, nemůže se dočkat, až to bude dělat znovu (a znovu). Ale dokáže vztah mezi B a N přežít? A dostane se B konečně na Yale? Nebo ji S a N nechají samotnou a odejdou z města spolu? To všechno nám prozradí až čas, ale jedno vím jistě už dnes: ve vzduchu je cítit láska, která voní podezřele podobně jako Gucci Envy.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 129 Kč
 3. Nikdo není lepší Gossip girl
  Cecily von Ziegesar
  Vítejte v New York City v Upper East Side, kde já i moji kamarádi dostaneme co – a koho – si zamaneme. Ulovit nejnovější kabelku z dílny Marc Jacobs nebo přítele tvojí nejlepší kamarádky je vždycky super, ale také je to vždycky risk.Podívejte se s námi do světa Super drbny – do světa, kde jsou všichni krásní, všechno je jako z pohádky a kde zrada a závist číhá za každým rohem...
  Antikvariát Kodytek [internet] - 120 Kč
 4. Nikdo není lepší
  Von Ziegesar, Cecily - 2007 - 256 s. str.
  BB/art, Praha 2007, 1. vyd., 256 s.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 80 Kč
 5. Gossip girl - Nikdo není lepší
  Ziegesarová Cecily von , ill. bez ilus., - 2007 - 256 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 70 Kč
 6. Gossip girl - Nikdo není lepší
  Ziegesarová, Cecily von - 2007
  vázaná, dobrý stav
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 90 Kč