Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Niceville.

Stroud, Carsten
Vyd. 1. Knižní klub, 2012. 364 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. NICEVILLE
  NICEVILLE (Carsten STROUD)
  2012, 1. VYDÁNÍ, 368 STRAN, PEVNÁ VAZBA S PŘEBALEM Napínavý, temný román bestsellerového autora si rázem získal obrovský čtenářský úspěch. A není divu, neboť tento mysteriózní thriller je pojatý úplně nově. Nevysvětlitelným zmizením chlapce z města Niceville začíná podivná série událostí spjatých s temným tajemstvím, které doutná pod pokojným vzezřením města. Pátrání vede bývalý příslušník speciálních sil Nick Kavanaugh a v hrůzné noční můře je i s manželkou Kate zatažen do temného světa mezi životem a smrtí. Setkávají se s prastarou nenávistnou silou, temnější a starší, než je horský les obklopující její zdroj: tři sta metrů hlubokou jámu na skalním útesu, zvanou Kráterové jezero.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 199 Kč
 2. Niceville
  Carsten Stroud - 2012 - 368 str.
  Napínavý, temný román bestsellerového autora si rázem získal obrovský čtenářský úspěch. A není divu, neboť tento mysteriózní thriller je pojatý úplně nově. Nevysvětlitelným zmizením chlapce z města Niceville začíná podivná série událostí spjatých s temným tajemstvím, které doutná pod pokojným vzezřením města. Pátrání vede bývalý příslušník speciálních sil Nick Kavanaugh a v hrůzné noční můře je i s manželkou Kate zatažen do temného světa mezi životem a smrtí. Setkávají se s prastarou nenávistnou silou, temnější a starší, než je horský les obklopující její zdroj: tři sta metrů hlubokou jámu na skalním útesu, zvanou Kráterové jezero
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 80 Kč
 3. Niceville
  Stroud Carsten - 2012 - 364 stran, 1.vydání str.
  Napínavý, temný román bestsellerového autora si rázem získal obrovský čtenářský úspěch. A není divu, neboť tento mysteriózní thriller je pojatý úplně nově.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 60 Kč
 4. Niceville
  Stroud, Carsten - 2012
  Knižní klub 2012
  Stav: Výborná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 44 Kč
 5. Niceville
  Carsten Stroud - 2012 - 362 str.
  Knižní klub 2012
  Antikvariát Brdy [internet] - 65 Kč
 6. Niceville
  Carsten Stroud - 2012 - 368 str.
  Knižní klub 2012
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 75 Kč
 7. Niceville
  Stroud, Carsten - 2012
  Knižní klub 2012
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 25 Kč