Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Nevěra po americku.

Formanová, Martina
Vyd. 1. Eroika, 2011. 195 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Nevěra po americku
  Martina Formannová - 2011
  Eroika, 2011, Praha, vázaná s přebalem, 195 str., krásný stav. Dva manželské páry a komunikace přes internet tvoří půdorys románu Martiny Formanové, jehož děj nás zavádí do současného New Yorku. U společné večeře se na začátku příběhu setkávají dvě spřátelené manželské dvojice. Obě působí navenek úspěšně a spokojeně, a teprve bližší pohled pod povrch jejich životů ukazuje, kolik vášní, dramat i pochyb tato fasáda skrývá.John, Andrea, Liz a Harold mají každý svou pevně určenou životní roli, ale kolem čtyřicítky zjišťují, že ani jeden s ní nejsou spokojeni. Není náhodou, že jediným místem, kde se cítí svobodní, je internet, ať už ho používají k hraní her, nebo ke zdánlivě nevinnému flirtu, kterým si zvedají pošramocené sebevědomí. Vše je mile a nevinné jen do chvíle, než se tajná identita potká s realitou. Autorka nahlíží do všech zákoutí manželského života s mimořádnou otevřeností i osobitým humorem.
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 80 Kč
 2. NEVĚRA PO AMERICKU
  MARTINA FORMANOVÁ - 2011
  Eroika, 2011, Praha, vázaná s přebalem, 195 str., krásný stav. Dva manželské páry a komunikace přes internet tvoří půdorys románu Martiny Formanové, jehož děj nás zavádí do současného New Yorku. U společné večeře se na začátku příběhu setkávají dvě spřátelené manželské dvojice. Obě působí navenek úspěšně a spokojeně, a teprve bližší pohled pod povrch jejich životů ukazuje, kolik vášní, dramat i pochyb tato fasáda skrývá.John, Andrea, Liz a Harold mají každý svou pevně určenou životní roli, ale kolem čtyřicítky zjišťují, že ani jeden s ní nejsou spokojeni. Není náhodou, že jediným místem, kde se cítí svobodní, je internet, ať už ho používají k hraní her, nebo ke zdánlivě nevinnému flirtu, kterým si zvedají pošramocené sebevědomí. Vše je mile a nevinné jen do chvíle, než se tajná identita potká s realitou. Autorka nahlíží do všech zákoutí manželského života s mimořádnou otevřeností i osobitým humorem
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 90 Kč
 3. Nevěra po americku
  Formanová Martina , ill. --- - 2011 - 195 str.
  pevná papírová s obálkou - Dva manželské páry a komunikace přes internet. Současný román z New Yorku. Na vrchní straně vazby stopy po vlhkosti, jinak pěkný stav.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 165 Kč
 4. Nevěra po americku
  Formanová, Martina - 2011 - 195 s. str.
  Eroika, Praha 2011, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Dva manželské páry a komunikace přes internet tvoří půdorys románu Martiny Formanové, jehož děj nás zavádí do současného New Yorku.U společné večeře se na začátku příběhu setkávají dvě spřátelené manželské dvojice. Obě působí navenek úspěšně a spokojeně, a teprve bližší pohled pod povrch jejich životů ukazuje, kolik vášní, dramat i pochyb tato fasáda skrývá.John, Andrea, Liz a Harold mají každý svou pevně určenou životní roli, ale kolem čtyřicítky zjišťují, že ani jeden s ní nejsou spokojeni. Není náhodou, že jediným místem, kde se cítí svobodní, je internet, ať už ho používají k hraní her, nebo ke zdánlivě nevinnému flirtu, kterým si zvedají pošramocené sebevědomí. Vše je mile a nevinné jen do chvíle, než se tajná identita potká s realitou.Autorka nahlíží do všech zákoutí manželského života s mimořádnou otevřeností i osobitým humorem.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 80 Kč
 5. Nevěra po americku
  Formanová, Martina - 2011 - 195 s. str.
  Eroika, Praha 2011, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 50 Kč
 6. Nevěra po americku
  Formanová, Martina - 2011 - 195 s. str.
  Eroika, Praha 2011, 1. vyd.
  Vazba: pevná s obálkou
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Malý čtenář [internet] - 80 Kč
 7. Nevěra po americku
  Formanová Martina - 2011 - 200 stran, 1.vydání str.
  Dva manželské páry a komunikace přes internet tvoří půdorys tohoto románu, jehož děj nás zavádí do současného New Yorku.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 70 Kč
 8. Nevěra po americku
  Formanová, Martina - 2011
  Rok: 2011; Vydavatel: Eroika; Grafická úprava: Aleš Lederer; Velikost: 13 x 20 cm; Počet stran: 200; Vazba: pevná s přebalem; Poznámka: pěkný stav;
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 80 Kč
 9. Nevěra po americku
  Formanová, Martina - 2011
  Velmi dobrý stav s přebalem.
  eAntikvariat.cz - Ant. Pod Svícnem (Frýdek-Místek) - 80 Kč
 10. Nevěra po americku
  M. Formanová - 2011 - 196 str.
  Eroika 2011, 196 stran, dobrý stav
  Antik-Variat.cz [Karlovice] - 80 Kč
 11. Nevěra po americku
  Martina Formanová - 2011 - 200 str.
  Eroika 2011
  Antikvariát Brdy [internet] - 75 Kč
 12. Nevěra po americku
  Martina Formanová - 2011
  Vydáno: 2011 Stav: vázaná, výborný
  Antikvariát u pošty (Ostrava) - 80 Kč
 13. Nevěra po americku
  - 2011 - 200 str.
  Formanová M., 2011 vydal Eroika, 200 str., stav nová, vázaná s obálkou, Formanová M.
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 55 Kč
 14. Nevěra po Americku
  FORMANOVÁ Martina - 2011
  vyd. Eroika, jako nová
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 70 Kč