Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Neúplná mozaika.

Fielding, Joy
Vyd. 3. Ikar, 2010. 302 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Neúplná mozaika
  Joy Fieldingová - 2010
  Kate Sinclairová je rodinná terapeutka, odbornice na problémy mezilidských vztahů. Poslední dobou však má pocit, že se jí vlastní život začíná rozpadat pod rukama - jako by najednou musela řešit až příliš mnoho problémů. Menopauza, konfliktní dospívající dcera, matka postižená Alzheimerovou chorobou a náhlé prudké citové vzplanutí, které by mohlo ohrozit Kateino manželství. A jako by toho nebylo dost, Kateina nezvládnutelná, problematická mladší sestra se pevně rozhodne provdat za muže, kterého všichni kromě ní považují za perverzního sériového vraha. Kate se najednou zdá, že svět kolem ní přestává být normální, a usilovně se snaží sestavit roztříštěné kousky svého života do obrazce, který by dával alespoň trochu smysl. Ale bojí se, že až se jí to podaří, bude pro některé z jejích blízkých už příliš pozdě... Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2010. Vydání třetí, stran 304, rozměr: A5. Původní pevná vazba s přebalem. Velmi dobrý stav (viz foto).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 2. Neúplná mozaika
  Fieldingová Joy - 2010 - 304 stran str.
  Kate Sinclairová je rodinná terapeutka, odbornice na problémy mezilidských vztahů. Poslední dobou však má pocit, že se jí vlastní život začíná rozpadat pod rukama - jako by najednou musela řešit až příliš mnoho problémů. Menopauza, konfliktní dospívající dcera, matka postižená Alzheimerovou chorobou a náhlé prudké citové vzplanutí, které by mohlo ohrozit Kateino manželství. A jako by toho nebylo dost, Kateina nezvládnutelná, problematická mladší sestra se pevně rozhodne provdat za muže, kterého všichni kromě ní považují za perverzního sériového vraha. Kate se najednou zdá, že svět kolem ní přestává být normální, a usilovně se snaží sestavit roztříštěné kousky svého života do obrazce, který by dával alespoň trochu smysl. Ale bojí se, že až se jí to podaří, bude pro některé z jejích blízkých už příliš pozdě.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 70 Kč
 3. Neúplná mozaika
  Fielding, Joy - 2010 - 302 s. str.
  Ikar, Praha 2010, 3. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  Kate Sinclairová je rodinná terapeutka, odbornice na problémy mezilidských vztahů. Poslední dobou však má pocit, že se jí vlastní život začíná rozpadat pod rukama - jako by najednou musela řešit až příliš mnoho problémů. Menopauza, konfliktní dospívající dcera, matka postižená Alzheimerovou chorobou a náhlé prudké citové vzplanutí, které by mohlo ohrozit Kateino manželství. A jako by toho nebylo dost, Kateina nezvládnutelná, problematická mladší sestra se pevně rozhodne provdat za muže, kterého všichni kromě ní považují za perverzního sériového vraha. Kate se najednou zdá, že svět kolem ní přestává být normální, a usilovně se snaží sestavit roztříštěné kousky svého života do obrazce, který by dával alespoň trochu smysl. Ale bojí se, že až se jí to podaří, bude pro některé z jejích blízkých už příliš pozdě...
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 60 Kč
 4. Neúplná mozaika
  Joy Fieldingová - 2010 - 299 str.
  Ikar 2010
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč