Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Nemilovaná a jiné povídky.

Rudnicki, Adolf
1. vyd. Mladá fronta, 1964. 204, [3] s.
Edice: Kapka. Il. řada ; Sv. 20
 1. Nemilovaná
  Adolf Rudnicki - 1964 - 208 str.
  Soubor povídek a novel s tematikou láska, židovství,problematika umění Kniha povídek (Nemilovaná, Císař, Josefov, Nanebevstoupení, Čistý proud, Bílá, Kráva, Obraz s kočkou a psem) soudobého polského spisovatele (nar. 1912). Jsou psány z největší části na téma lásky, osudového vztahu mezi dvěma jedinci, který je vystavován nejtěžším zkouškám, žije a živoří v oddálení od světa i v podmínkách nejednou přímo nelidských, jak je vytvářela zejména válka a vyhlazovací akce proti Židům.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 20 Kč
 2. Rudnicki Adolf - Nemilovaná a jiné povídky
  - 1964
  Edice Kapka - Ilustrovaná řada. Nakladatel: Mladá fronta, Praha, 1964 Vazba: tvrdá, poloplátěná s pap. přebalem, pap. přebal odřený, po krajích lehce potrhaný, na hřbetu a na zadní straně vybledlý, stav knihy velmi dobrý, uvnitř knihy věnování původnímu majiteli Ilustrace: J. Šindler ISBN:  
  ANTIKnihy (Náchod) - 40 Kč
 3. Nemilovaná a jiné povídky
  Rudnicki, Adolf , ill. Šindler,Jiří - 1964 - 204 s. str.
  Mladá fronta, Praha 1964, 1. vyd., il.: Šindler,Jiří
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení
  Soubor povídek a novel s tematikou láska, židovství,problematika umění.Kniha povídek (Nemilovaná, Císař, Josefov, Nanebevstoupení, Čistý proud, Bílá, Kráva, Obraz s kočkou a psem) soudobého polského spisovatele (nar. 1912). Jsou psány z největší části na téma lásky, osudového vztahu mezi dvěma jedinci, který je vystavován nejtěžším zkouškám, žije a živoří v oddálení od světa i v podmínkách nejednou přímo nelidských, jak je vytvářela zejména válka a vyhlazovací akce proti Židům.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 40 Kč
 4. Nemilovaná a jiné povídky
  Rudnicky Adolf , ill. J.Šindler - 1964 - 208 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 60 Kč