Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Nekros a jiné noční můry.

Lumley, Brian
Vyd. 1. Polaris, 1999. 308 s.
Edice: Horor
 1. NEKROS A JINÉ NOČNÍ MŮRY
  NEKROS A JINÉ NOČNÍ MŮRY (Brian LUMLEY)
  1999, 1. VYDÁNÍ, 310 STRAN, BROŽOVANÁ, DOBRÝ STAV Brian Lumley, českým čtenářům známý především svým bestsellerovým cyklem Nekroskop, je také skvělý povídkář. Sbírka „Nekros a jiné noční můry“, ďáblův tucet povídek, které obsahují skoro dvacet let jeho spisovatelské kariéry, zahrnuje nejrůznější podoby horroru od těch bežných civilních, jako je „Viadukt“, až po příběhy, v nichž znovu ožívá Lovecraftův mýtus hrůzy a tajemna Cthulhu. Za povídku „Plodnice“ o zmizení přímořské vesnice získal autor British Fantasy Award. Součástí knihy je i úvod, v němž se autor zamýšlí nad úlohou bezúčelného násilí v určité podoblasti horroru, tzv. splatterpunku.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 199 Kč
 2. stejná vydání

  Nekros a jiné noční můry


  (Nekros and other Nightmares)
  Nekros a jiné noční můry
  Lumley Brian
  Brian Lumley, českým čtenářům známý především svým bestsellerovým cyklem Nekroskop, je také skvělý povídkář. Sbírka "Nekros a jiné noční můry", ďáblův tucet povídek, které obsahují skoro dvacet let jeho spisovatelské kariéry, zahrnuje nejrůznější podoby horroru od těch bežných civilních, jako je "Viadukt", až po příběhy, v nichž znovu ožívá Lovecraftův mýtus hrůzy a tajemna Cthulhu. Za povídku "Plodnice" o zmizení přímořské vesnice získal autor British Fantasy Award. Součástí knihy je i úvod, v němž se autor zamýšlí nad úlohou bezúčelného násilí v určité podoblasti horroru, tzv. splatterpunku. Tato sbírka dozajista udrží i ty nejodvážnější čtenáře v noci bdělé.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 269 Kč
 3. Nekros (a jiné noční můry)
  Brian Lumley - 1999 - 308 str.
  Polaris, Frenštát pod Radhoštěm, velmi dobrý stav, orig brož. vazba, ta je mírně zkosená a odřená, listy zažloutlé, 1. vydání, 308 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 250 Kč
 4. Nekros a jiné noční můry
  Lumley, Brian - 1999 - 308 str.
  Nakladatelská brož, velmi dobrý stav.
  Antikvariát u Léona Cliftona (Praha 4) - 180 Kč
 5. Nekros a jiné noční můry
  Brian Lumley - 1999
  lehce kropenatá ořízka, jinak velmi dobrý stav
  Dva antikváři (Praha 10) - 190 Kč