Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Největší rozkošnice.

Ihara, Saikaku
Vyd. 1. Odeon, 1967. 205 s.
Edice: Světová knihovna

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Největší rozkošnice
  Saikaku - 1967 - 206 str.
  Nechme se zavést do prostředí veselí a zábavy středověkého japonského města... Když hostitelka v celém Kjótu proslulá vypráví své zkazky z dávných dob, je celý život vášeň prostopášná, ale ta dáma z prchavého světa je pořád ještě krásná.     Nechme se zavést do prostředí veselí a zábavy středověkého japonského města... Když hostitelka v celém Kjótu proslulá vypráví své zkazky z dávných dob, je celý život vášeň prostopášná, ale ta dáma z prchavého světa je pořád ještě krásná.    
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 50 Kč
 2. Největší rozkošnice
  Saikaku - 1967
  Z japonských originálů Kóšoku ičidai onna a Kóšoku gonin onna přel., pozn., vysvětl. a doslov Zevrubný glosátor prchavého světa naps. Miroslav Novák; Kniha zahrnuje delší novelu Největší rozkošnice a soubor povídek Pět rozkošnic japonského autora ze 17. století. Cynicky podbarvené vyprávění o povedených kouscích a milostných avantýrách dobrodruhů na okraji spořádaného života rodící se měšťanské společnosti, také však zobrazení života a způsobů kurtizán od nejkultivovanějších forem až po ty nejnižší. 205, [3] s. ; 8°
  Antikvariát Aurora (Praha 1) - 60 Kč
 3. Největší rozkošnice
  Saikaku - 1967 - 205 str.
  Odeon, Praha, dobrý stav, hrany odřené, v krajích trhlinky, desky nažloutlé, první strana v rohu popsaná, přebal našedlý, místy na něm skvrnky, orig. celoplátěná vazba s přebalem, překlad Miroslav Novák, 1. vydání, 205 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 4. Největší rozkošnice
  Ihara, Saikaku - 1967 - 205 str.
  Odeon, Praha 1967
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení,obálka poškozena
  Kniha zahrnuje delší novelu Největší rozkošnice a soubor povídek Pět rozkošnic japonského autora ze 17. století. Cynicky podbarvené vyprávění o povedených kouscích a milostných avantýrách dobrodruhů na okraji spořádaného života rodící se měšťanské společnosti, také však zobrazení života a způsobů kurtizán od nejkultivovanějších forem až po ty nejnižší.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 40 Kč
 5. Největší rozkošnice
  Saikaku, - 1967 - 205 str.
  205 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý, obálka mírně opotřebena
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB, Pr8) - 50 Kč
 6. Největší rozkošnice
  - 1967 - 208 str.
  Saikaku, 1967  vydal Odeon, 208 str., stav dobrý, vázaná s obálkou, vyprávění o povedených kouscích a trapných nehodách dobrodruhů, Saikaku
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 30 Kč