Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Nebezpečné hry.

Abrams, Melanie
Vyd. 1. Volvox Globator, 2009. 187 s.
Edice: Na cestě ; sv. 46

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Nebezpečné hry
  Melanie Abramsová - 2009 - 187 str.
  Odvážná a erotická prvotina Melanie Abramsové nabízí nahlédnutí do mysli mladé ženy, jejíž touhu po milostných hrách naplňuje svazování a bičování. Studentka Josie se během semináře etnografie seznámí s šestiletým Taylorem, zvláštním chlapcem se zálibou v drobnostech a posedlého počítáním, jehož monotónní mumlání údajů a čísel jí přináší nečekané uklidnění. Jak je Tyler na Josii stále závislejší, jeho svobodná matka Mary nabídne Josii místo chůvy. Josie se zanedlouho stane komplikovanou součástí jejich rodiny, sdílející intimitu, která zplodí zradu, když se Josie zamiluje do Maryiny lásky – Deveše. Tento chirurg indického původu je silný a tajemný muž, jenž vtáhne Josii do závratného světa sexuální dominance a podřízenosti, promlouvajícího k jejím hluboce skrytým touhám. Strhující a emocemi nabitý román vyvolává mrazení, vzrušení, šok i okouzlení, a skýtá pohled na neodvolatelné důsledky podlehnutí těm nejtajnějším vášním a na svobodu i vězení přicházející se skutečným poznáním sebe sama.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 80 Kč
 2. Nebezpečné hry
  Abramsová Melanie - 2009 - 187 stran, 1. vydání str.
  Volvox 2009. 187 stran, 1. vydání stran
  Odvážná a erotická prvotina Melanie Abramsové nabízí nahlédnutí do mysli mladé ženy, jejíž touhu po milostných hrách naplňuje svazování a bičování. Studentka Josie se během semináře etnografie seznámí s šestiletým Taylorem, zvláštním chlapcem se zálibou v drobnostech a posedlého počítáním, jehož monotónní mumlání údajů a čísel jí přináší nečekané uklidnění.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 70 Kč
 3. Nebezpečné hry
  Abrams, Melanie Abramsová, Melanie - 2009 - 187 s. str.
  Volvox Globator, Praha 2009, 1. vyd.
  Stav: Výborná originální vazba s přebalem
  Antikvariát Zeyer (Praha 2) - 80 Kč
 4. Nebezpečné hry
  Melanie Abramsová - 2009 - 188 str.
  Volvox globator, Praha, velmi dobrý stav, orig karton. vazba s přebalem, ten lehce odřený, přeložila Eva Konečná, 1. vydání, 188 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 55 Kč
 5. Melanie Abrams: Nebezpečné hry

  Nebezpečné hry Melanie Abrams Odvážná a erotická prvotina Melanie Abramsové nabízí nahlédnutí do mysli mladé ženy, jejíž touhu po milostných hrách naplňuje svazování a bičování. Studentka Josie se během semináře etnografie seznámí s šestiletým Taylorem, zvláštním chlapcem se zálibou v drobnostech a posedlého počítáním, jehož monotónní mumlání údajů a čísel jí přináší nečekané uklidnění. Jak je Tyler na Josii stále závislejší, jeho svobodná matka Mary nabídne Josii místo ... [více]
  Aukro (Ondra_CH, Praha 10) - 99 Kč (KUP TEĎ)
 6. Abramsová M. - Nebezpečné hry
  Abramsová Melanie - 2009 - 187 str.
  Volvox globator, Stav: Přebal i kniha stav dobrý
  Antikvariát Antiknet (Praha 2) - 59 Kč
 7. Nebezpečné hry
  Melanie Abramsová - 2009 - 188 str.
  Volvox Globator 2009. 188 stran
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 120 Kč