Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Nebeská věž.

Krueger, William Kent; Montefiore, Santa; Crais, Robert; Milne, Kevin Alan
Vyd. 1. Reader's Digest Výběr, 2011. 574 s.
Edice: Nejlepší světové čtení

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ - NEBESKÁ VĚŽ - FRANCOUZSKÝ ZAHRADNÍK - TEMNOTA - DEVĚT L
  NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ - NEBESKÁ VĚŽ - FRANCOUZSKÝ ZAHRADNÍK - TEMNOTA - DEVĚT L (Wiliiam Kent KRUEGER, Santa MONTEFIORE, Robert CRAIS, Kevin A. MILNE)
  2011, 1. VYDÁNÍ, 576 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA, VÝBORNÝ STAV NEBESKÁ VĚŽ - FRANCOUZSKÝ ZAHRADNÍK - TEMNOTA - DEVĚT LEKCÍ GOLFU Zkrácené verze čtyř úspěšných románů oddychových žánrů od renomovaných angloamerických autorů. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými informacemi o jejich tvůrcích. William Kent Krueger: Nebeská věž Když v nepřístupné oblasti Skalistých hor zmizí malé letadlo, na jehož palubě je kromě indiánské delegace i právnička Jo, zapojí se do pátracích akcí také její manžel Cork. Vše ztěžuje nejen sněhová bouře, ale i podezřelé vztahy v místní indiánské i bílé komunitě. Santa Montefiore: Francouzský zahradník Miranda a David se z Londýna odstěhují do překrásného venkovského domu, ale venkovský život jim nepřipadá tak idylický, jak si představovali. Objeví se však neznámý Francouz, který se nechá najmout za zahradníka a se zahradami jako by křísil k životu i obyvatele domu. Robert Crais: Temnota Losangeleský soukromý detektiv Elvis Cole se ocitl v nepříjemné pozici. Před několika lety přispěl svými důkazy k osvobození člověka podezřelého z vraždy prostitutky, ovšem nynější důkazy nasvědčují tomu, že propustili skutečného vraha, který posléze neváhal vraždit dál … Kevin Alan Milne: Devět lekcí golfu Golf je život a život je golf. Otec Augusta Wittea to tvrdil vždycky a August ho za to nenáviděl. Ale teď se má sám stát otcem a na novou roli se ani trochu necítí. Je vůbec možné, aby mu cenné rodičovské rady dal muž, kterého tolik let považoval za nejhoršího otce na světě
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 99 Kč
 2. Nebeská věž / Francouzský zahradník / Temnota / Devět lekcí golfu
  *** kolektiv autorů*** - 2011 - 576 stran str.
  Svazek obsahuje zkrácené verze čtyř úspěšných románů oddychových žánrů od renomovaných angloamerických autorů. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými informacemi o jejich tvůrcích. 1) William Kent Krueger: Nebeská věžKdyž v nepřístupné oblasti Skalistých hor zmizí malé letadlo, na jehož palubě je kromě indiánské delegace i právnička Jo, zapojí se do pátracích akcí také její manžel Cork. Vše ztěžuje nejen sněhová bouře, ale i podezřelé vztahy v místní indiánské i bílé komunitě.2) Santa Montefiore: Francouzský zahradník Miranda a David se z Londýna odstěhují do překrásného venkovského domu, ale venkovský život jim nepřipadá tak idylický, jak si představovali. Objeví se však neznámý Francouz, který se nechá najmout za zahradníka a se zahradami jako by křísil k životu i obyvatele domu. 3) Robert Crais: Temnota Losangeleský soukromý detektiv Elvis Cole se ocitl v nepříjemné pozici. Před několika lety přispěl svými důkazy k osvobození člověka podezřelého z vraždy prostitutky, ovšem nynější důkazy nasvědčují tomu, že propustili skutečného vraha, který posléze neváhal vraždit dál …4) Kevin Alan Milne: Devět lekcí golfu Golf je život a život je golf. Otec Augusta Wittea to tvrdil vždycky a August ho za to nenáviděl. Ale teď se má sám stát otcem a na novou roli se ani trochu necítí. Je vůbec možné, aby mu cenné rodičovské rady dal muž, kterého tolik let považoval za nejhoršího otce na světě?
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 3. Nebeská věž. Francouzský zahradník. Temnota. Devět lekcí golfu
  William Kent Krueger, Santa Montefiore, Robert Crais, Kevin Alan Milne - 2011 - 575 str.
  Reader´s Digest Výběr 2011. 575 stran
  Stav: pěkná
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 90 Kč
 4. Nebeská věž, Francouzský zahradník, Temnota, ..
  Krueger W. K., Montefiore S., Crais R., Milne K.A. - 2011 - 575 str.
  výborný stav, vydavatel: Readers Digest Výběr, rok vydání :2011, vydání: 1, přebal: bez přebalu, 575 str.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 85 Kč
 5. NEBESKÁ VĚŽ / FRANCOUZSKÝ ZAHRADNÍK / TEMNOTA / DEVĚT LEKCÍ GOLFU, NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ ČTENÍ
  KRUEGER, MONTEFIORE, CRAIS, MILNE - 2011
  VYDAL READER'S DIGEST VÝBĚR V PRAZE 2011,
  Chiméra (Ostrava) - 70 Kč