Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

(Ne)Šťastné konce.

Hines, Jim C
1. vyd. Fantom Print, 2010. 223 s.
Edice: Princezny ; 1

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. stejná vydání

  (Ne)šťastné konce


  (The Stepsister Scheme)
  (Ne)šťastné konce
  Hines C. Jim
  Autor populární trilogie o goblinovi Jigovi sice temné pozemní chodby opustil, ale žánru lehce úsměvné fantasy zůstal věrný. Tentokrát se zaměřil na známé pohádkové postavy a dospěl k překvapivému závěru :
  NEVĚŘTE POHÁDKÁM O POHÁDKÁCH!
  Život v pohádkových říších vypadá totiž trošku jinak...
  Třeba Popelka - pravým jménem Daniela Břehová (rozena Sklenářová). Opravdu se provdá za prince Armanda a zažívá sladké líbánky. Jenže pak ji zákeřně napadne její nevlastní sestra Šarlota. Naštěstí Daniele přispěchá na pomoc Talie - jinak Růženka - která mistrně ovládá bojová umění a zachrání ji. Vražedkyně Šarlota však uprchne.
  Události pak naberou rychlý spád po odhalení řady znepokojivých faktů : Armanda unesli a odvlekli do říše víl, Daniela je těhotná a královna má vlastní tajnou službu jejímiž členkami jsou jak Talie tak Sněha ( tedy Sněhurka). Sněhurka je mimochodem odbornicí na zrcadlovou magii a flirtování.
  Podaří se třem princeznám Armanda vypátrat a vysvobodit jak jeho, tak sebe ze spárů nejhanebnějších neřádů v pohádkovém světě?
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 179 Kč
 2. (NE)ŠŤASTNÉ KONCE
  HINES
  Autor: Hines Jim C. Žánr: fantasy Série: Princezny 1 Počet stran: 224 Provedení: brož. Rozměry: 145x205 Překladatel: Kateřina Niklová Autor obálky: Scott Fischer ISBN: 978-80-7398-108-2 Ty příběhy se totiž ve skutečnosti odehrály trošku jinak… Třeba Popelka – pravým jménem Daniela Břehová (rozená Sklenářová). Opravdu se provdá za prince Armanda a zažívá sladké líbánky. Jenže pak ji zákeřně napadne její nevlastní sestra Šarlota. Naštěstí Daniele přispěchá na pomoc Talie – jinak Růženka – která mistrně ovládá bojová umění a zachrání ji. Vražedkyně Šarlota však uprchne. Události naberou rychlý spád po odhalení řady znepokojivých faktů: Armanda unesli a odvlekli do říše víl, Daniela je těhotná a královna má vlastní tajnou službu, jejímiž členkami jsou jak Talie, tak Sněha (tedy Sněhurka). Sněha je mimochodem odbornicí na zrcadlovou magii a flirtování. Podaří se třem princeznám Armanda vypátrat a vysvobodit jak jeho, tak sebe ze spárů nejhanebnějších neřádů v pohádkovém světě?
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 120 Kč
 3. (Ne)Šťastné konce
  Hines Jim C. - 2010 - 222 str.
  překlad Kateřina Niklová
  Antikvariát Bílé vrány (Uherské Hradiště) - 80 Kč
 4. (Ne)šťastné konce
  Hines Jim - 2010 - 223 stran, 1. vydání, brožovaná str.
  Popelka – pravým jménem Daniela Břehová (rozená Sklenářová) – se provdá za prince Armanda.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 60 Kč
 5. (Ne)Šťastné konce
  Hines Jim C. - 2010 - 223 str.
  Fantom Print 2010, vydání první, brožované, 223 stran, velmi dobrý stav
  Antikvariát JANQAS (Česká Třebová) - 45 Kč
 6. (Ne)šťastné konce
  Hines, Jim C. - 2010 - 223 str.
  OBr., přel. Kateřina Niklová
  Knížky.com (Praha 1) - 120 Kč