Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Nakonec přijde smrt--.

Christie, Agatha
Vyšehrad, 1975. 166 s.
 1. Nakonec přijde smrt…
  Agatha Christie - 1975
  Anglická královna detektivek Agatha Christie dokázala vždy znovu a znovu překvapovat. Tentokrát se českým čtenářům dostává do rukou příběh o zločinu, ke kterému došlo před čtyřmi tisíci lety ve starém Egyptě. Po manželově smrti hledá Reniseneb útočiště v domě svého otce, zádušního kněze Imhotepa. To však ještě netuší, že stojaté vody života v Imhotepově venkovské domácnosti záhy rozčeří otcova krásná, ale zákeřná konkubína Nofret, jejíž příjezd vytáhne na světlo všechny skryté vášně, zlobu a závist, které v rodině po léta dřímaly. Když Nofret náhle za nevyjasněných okolností sejde ze světa, všichni s úlevou konstatují, že šlo o nešťastnou náhodu. Jen Reniseneb se s tímto vysvětlením nechce spokojit - v hloubi srdce totiž začíná tušit, že smrt zlé konkubíny ani zdaleka nebude poslední… V detektivce Nakonec přijde smrt zužitkovala autorka mimo jiné zkušenosti z vykopávek, jichž se jako manželka známého archeologa zúčastnila. Snad i díky tomu umí čtenáře hravě přesvědčit, že starý Egypt neobývaly jen vysušené mumie, ale i živí lidé. Dějem nás zde sice nedoprovází žádný z oblíbených detektivů, ovšem o svěží vyprávění korunované překvapivým rozuzlením rozhodně ochuzeni nebudeme. Vadalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1975. Původní brož, 167 stran, rozměry: 15 x 21 cm. Dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet (viz foto), mírně zažloutlé stránky.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 2. Nakonec přijde smrt…
  Agatha Christie - 1975
  Anglická královna detektivek Agatha Christie dokázala vždy znovu a znovu překvapovat. Tentokrát se českým čtenářům dostává do rukou příběh o zločinu, ke kterému došlo před čtyřmi tisíci lety ve starém Egyptě. Po manželově smrti hledá Reniseneb útočiště v domě svého otce, zádušního kněze Imhotepa. To však ještě netuší, že stojaté vody života v Imhotepově venkovské domácnosti záhy rozčeří otcova krásná, ale zákeřná konkubína Nofret, jejíž příjezd vytáhne na světlo všechny skryté vášně, zlobu a závist, které v rodině po léta dřímaly. Když Nofret náhle za nevyjasněných okolností sejde ze světa, všichni s úlevou konstatují, že šlo o nešťastnou náhodu. Jen Reniseneb se s tímto vysvětlením nechce spokojit - v hloubi srdce totiž začíná tušit, že smrt zlé konkubíny ani zdaleka nebude poslední… V detektivce Nakonec přijde smrt zužitkovala autorka mimo jiné zkušenosti z vykopávek, jichž se jako manželka známého archeologa zúčastnila. Snad i díky tomu umí čtenáře hravě přesvědčit, že starý Egypt neobývaly jen vysušené mumie, ale i živí lidé. Dějem nás zde sice nedoprovází žádný z oblíbených detektivů, ovšem o svěží vyprávění korunované překvapivým rozuzlením rozhodně ochuzeni nebudeme. Vadalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1975. Původní brož, 167 stran, rozměry: 15 x 21 cm. Dobrý stav, lehce odřený hřbet (viz foto).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 60 Kč
 3. Nakonec příjde smrt...
  Christie Agatha - 1975 - 167 stran, brožovaná str.
  Vyšehrad 1975. 167 stran, brožovaná stran
  Anglická královna detektivek Agatha Christie dokázala vždy znovu a znovu překvapovat. Tentokrát se českým čtenářům dostává do rukou příběh o zločinu, ke kterému došlo před čtyřmi tisíci lety ve starém Egyptě. Po manželově smrti hledá Reniseneb útočiště v domě svého otce, zádušního kněze Imhotepa. To však ještě netuší, že stojaté vody života v Imhotepově venkovské domácnosti záhy rozčeří otcova krásná, ale zákeřná konkubína Nofret, jejíž příjezd vytáhne na světlo všechny skryté vášně, zlobu a závist, které v rodině po léta dřímaly. Když Nofret náhle za nevyjasněných okolností sejde ze světa, všichni s úlevou konstatují, že šlo o nešťastnou náhodu. Jen Reniseneb se s tímto vysvětlením nechce spokojit - v hloubi srdce totiž začíná tušit, že smrt zlé konkubíny ani zdaleka nebude poslední… V detektivce autorka zužitkovala mimo jiné zkušenosti z vykopávek, jichž se jako manželka známého archeologa zúčastnila. Snad i díky tomu umí čtenáře hravě přesvědčit, že starý Egypt neobývaly jen vysušené mumie, ale i živí lidé. Dějem nás zde sice nedoprovází žádný z oblíbených detektivů, ovšem o svěží vyprávění korunované překvapivým rozuzlením rozhodně ochuzeni nebudeme.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 40 Kč
 4. Nakonec přijde smrt...
  - 1975
  A. Christie - 1975 Tentokrát se českým čtenářům dostává do rukou příběh o zločinu, ke kterému došlo před čtyřmi tisíci lety ve starém Egyptě. Po manželově smrti hledá Reniseneb útočiště v domě svého otce, zádušního kněze Imhotepa.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 39 Kč
 5. Nakonec přijde smrt...
  Christie Agatha - 1975 - 168 str.
  Vyšehrad, Praha 1975. 168 stran
  Vazba: původní brož. 8°
  Stav: dobrý
  překlad Eva Hrubá
  Antikvariát Bílé vrány (Uherské Hradiště) - 40 Kč
 6. Nakonec přijde smrt...
  Christie, Agatha - 1975 - 166 str.
  Vyšehrad, Praha 1975, 166
  Vazba: měkká
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení
  Anglická královna detektivek Agatha Christie dokázala vždy znovu a znovu překvapovat. ...
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 50 Kč
 7. Nakonec přijde smrt--
  Christie, Agatha - 1975 - 166 s. str.
  Vyšehrad, Praha 1975, 166 s.
  Vazba: převazba s nalepenou obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 50 Kč
 8. Nakonec přijde smrt...
  Christie, Agatha - 1975 - 166 s. str.
  Vyšehrad, Praha 1975, 166 s.
  Vazba: originální, brožovaná
  Stav: dobrý
  Antikvariát Česko (Praha 9) - 50 Kč
 9. Nakonec přijde smrt--
  Christie, Agatha - 1975 - 166 s. str.
  Vyšehrad, Praha 1975
  Vazba: brožovaná
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 80 Kč
 10. Nakonec přijde smrt...
  Christie, Agatha - 1975 - 166 s. str.
  Vyšehrad, Praha 1975
  Vazba: brožovaná
  Stav: Dobrý, oděrky jen lehce po hranách
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 40 Kč
 11. Nakonec přijde smrt...
  Christie Agatha - 1975 - 167 str.
  výborný stav, vydavatel: Vyšehrad, rok vydání :1975, ilustrace: Pelauch Robert, přebal: bez přebalu, 167 str., brožovaná
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 40 Kč
 12. Agatha Christie: NAKONEC PŘÍJDE SMRT
  - 1975 - 168 str.
  Anglická královna detektivek Agatha Christie dokázala vždy znovu a znovu překvapovat. Tentokrát se českým čtenářům dostává do rukou příběh o zločinu, ke kterému došlo před čtyřmi tisíci lety ve starém Egyptě. Po manželově smrti hledá Reniseneb útočiště v domě svého otce, zádušního kněze Imhotepa. To však ještě netuší, že stojaté vody života v Imhotepově venkovské domácnosti záhy rozčeří otcova krásná, ale zákeřná konkubína Nofret, jejíž příjezd vytáhne na světlo všechny skryté vášně, zlobu a závist, které v rodině po léta ... [více]
  Aukro (antikvanusle, Praha) - 40 Kč (KUP TEĎ)
 13. Nakonec přijde smrt
  Christie Agatha - 1975
  Vyšehrad, 1975.
  Překlad Eva Hrubá.
  Antikvariát Klariani (Varnsdorf) - 45 Kč
 14. Nakonec přijde smrt
  Christie, Agatha - 1975 - 166 s. str.
  Vyšehrad, Praha 1975
  Stav: Pěkná brož
  Antikvariát 11 (Praha 4, 5, Brno) - 44 Kč
 15. Nakonec přijde smrt
  Christie, Agatha - 1975 - 166 s. str.
  Vyšehrad, Praha 1975
  Stav: Pěkná brož
  Antikvariát 11 (Praha 4, 5, Brno) - 55 Kč
 16. Nakonec přijde smrt...
  Christie, Agatha - 1975 - 168 str.
  Vyšehrad 1975. 168 stran
  Vazba: brožovaná. Stav: Lehce odřené okraje, jinak dobrý, zachovalý stav.
  Antikvariát Vltavín (Praha 1) - 40 Kč
 17. Nakonec přijde smrt
  Christie Agatha - 1975
  bibinfo=Vyšehrad brož
  Antikvariát Josef Počta (Praha 9) - 40 Kč
 18. Nakonec přijde smrt
  Christie A. - 1975
  Vyšehrad 1975.
  Vazba: Brož
  Stav: 1 (1- nejlepší, 5-nejhorší)
  167 stran.
  Antikvariát Ve Dvoře (Plzeň) - 50 Kč