Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Nacistické tajné služby.

Blandford, Edmund L
1. české vyd. Vašut, 2003. 262 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. NACISTICKÉ TAJNÉ SLUŽBY
  BLANDFORD - 2003
  Vašut, Praha, 2003, orig. pevná vazba, výborný stav knihy.Shrnutí vývoje Abwehru, Gestapa a Sicherheitsdienstu od jejich konstituování v předválečném Německu až po aktivity na okupovaných územích za 2.světové války. Značnou pozornost Blandford věnuje klíčovým případům (např. "Noc dlouhých nožů", kompromitování sovětské generality, politická role vévody z Windsoru) a životním osudům vrcholných představitelů německých špionážních služeb (kupř. Heydrich, Canaris) Počátkem třicátých let Hitler pochopil, že pokud chce dosáhnout vlády nad Evropou, musí nejprve získat absolutní kontrolu nad Německem. Tento úkol svěřil Heinrichu Himmlerovi, veliteli SS, jenž se rozhodl vytvořit malou špionážní jednotku uvnitř SS, která by dohlížela na členy nacistické strany a samozřejmě také na politické protivníky. Tak vznikla nacistická bezpečnostní služba, Sicherheitsdienst. Jejím skutečným tvůrcem se však stal nám všem dobře známý Reinhard Heydrich, pod jehož horlivým, metodickým a nelítostným vedením přerostla v jednu z nejprofesionálnějších a nejnebezpečnějších špionážních služeb světa. Její cesta vedla přes boj proti konkurenčním organizacím až k triumfu v Evropě a úspěšným špionážním operacím na území Spojenců. Pozornost je věnována i řadě událostí pozdního léta roku 1940. Tehdy Hitler uvažoval o vévodovi z Windsoru a Walis Simpsonové jako potenciálních spojencích v úsilí o oslabení britského odhodlání bojovat proti němu. Vypracovaný plán počítal s tím, že Němci bývalého krále s manželkou při jejich pobytu v Portugalsku přetáhnou na svou stranu. V této fascinující epizodě válečných událostí se angažovali nejen Hitlerovi agenti, ale také tajné služby Španělska a Portugalska i sám Churchill a British Secret Service. Kniha přináší nová fakta a potěší všechny zájemce o dějiny třetí říše i hry špionážních služeb
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 100 Kč
 2. Nacistické tajné služby Edmund L. Blandford

  Shrnutí vývoje Abwehru, Gestapa a Sicherheitsdienstu od jejich konstituování v předválečném Německu až po aktivity na okupovaných územích za 2.světové války. Značnou pozornost Blandford věnuje klíčovým případům (např. "Noc dlouhých nožů", kompromitování sovětské generality, politická role vévody z Windsoru) a životním osudům vrcholných představitelů německých špionážních služeb (kupř. Heydrich, Canaris) Počátkem třicátých let Hitler pochopil, že pokud chce dosáhnout vlády nad Evropou, musí nejprve získat absolutní kontrolu nad Německem. Tento úkol svěřil Heinrichu Himmlerovi, veliteli SS, jenž se rozhodl vytvořit malou špionážní jednotku uvnitř SS, která by dohlížela na členy nacistické strany a samozřejmě také na politické protivníky. Tak vznikla nacistická bezpečnostní služba, Sicherheitsdienst. Jejím skutečným tvůrcem se však stal nám všem dobře známý Reinhard Heydrich, pod jehož horlivým, metodickým a nelítostným vedením přerostla v jednu z nejprofesionálnějších a nejnebezpečnějších špionážních služeb světa. Její cesta vedla přes boj proti konkurenčním organizacím až k triumfu v Evropě a úspěšným špionážním operacím na území Spojenců. Pozornost je věnována i řadě událostí pozdního léta roku 1940. Tehdy Hitler uvažoval o vévodovi z Windsoru a Walis Simpsonové jako potenciálních spojencích v úsilí o oslabení britského odhodlání bojovat proti němu. Vypracovaný plán počítal s tím, že Němci bývalého krále s manželkou při jejich pobytu v Portugalsku přetáhnou na svou stranu. V této fascinující epizodě válečných událostí se angažovali nejen Hitlerovi agenti, ale také tajné služby Španělska a Portugalska i sám Churchill a British Secret Service. Kniha přináší nová fakta a potěší všechny zájemce o dějiny třetí říše i hry špionážních služeb
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 110 Kč
 3. Nacistické tajné služby
  Edmund L. Blandford - 2003 - 262 str.
  Počátkem třicátých let Hitler pochopil, že pokud chce dosáhnout vlády nad Evropou, musí nejprve získat absolutní kontrolu nad Německem. Tento úkol svěřil Heinrichu Himmlerovi, veliteli SS, jenž se rozhodl vytvořit malou špionážní jednotku uvnitř SS, která by dohlížela na členy nacistické strany a samozřejmě také na politické protivníky. Tak vznikla nacistická bezpečnostní služba, Sicherheitsdienst. Jejím skutečným tvůrcem se však stal nám všem dobře známý Reinhard Heydrich, pod jehož horlivým, metodickým a nelítostným vedením přerostla v jednu z nejprofesionálnějších a nejnebezpečnějších špionážních služeb světa. Její cesta vedla přes boj proti konkurenčním organizacím až k triumfu v Evropě a úspěšným špionážním operacím na území Spojenců. Pozornost je věnována i řadě událostí pozdního léta roku 1940. Tehdy Hitler uvažoval o vévodovi z Windsoru a Walis Simpsonové jako potenciálních spojencích v úsilí o oslabení britského odhodlání bojovat proti němu. Vypracovaný plán počítal s tím, že Němci bývalého krále s manželkou při jejich pobytu v Portugalsku přetáhnou na svou stranu. V této fascinující epizodě válečných událostí se angažovali nejen Hitlerovi agenti, ale také tajné služby Španělska a Portugalska i sám Churchill a British Secret Service.Kniha přináší nová fakta a potěší všechny zájemce o dějiny třetí říše i hry špionážních služeb. 
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 100 Kč
 4. Nacistické tajné služby
  Edmund L. Blandford - 1940
  Počátkem třicátých let Hitler pochopil, že pokud chce dosáhnout vlády nad Evropou, musí nejprve získat absolutní kontrolu nad Německem. Tento úkol svěřil Heinrichu Himmlerovi, veliteli SS, jenž se rozhodl vytvořit malou špionážní jednotku uvnitř SS, která by dohlížela na členy nacistické strany a samozřejmě také na politické protivníky. Tak vznikla nacistická bezpečnostní služba, Sicherheitsdienst. Jejím skutečným tvůrcem se však stal nám všem dobře známý Reinhard Heydrich, pod jehož horlivým, metodickým a nelítostným vedením přerostla v jednu z nejprofesionálnějších a nejnebezpečnějších špionážních služeb světa. Její cesta vedla přes boj proti konkurenčním organizacím až k triumfu v Evropě a úspěšným špionážním operacím na území Spojenců. Pozornost je věnována i řadě událostí pozdního léta roku 1940. Tehdy Hitler uvažoval o vévodovi z Windsoru a Walis Simpsonové jako potenciálních spojencích v úsilí o oslabení britského odhodlání bojovat proti němu. Vypracovaný plán počítal s tím, že Němci bývalého krále s manželkou při jejich pobytu v Portugalsku přetáhnou na svou stranu. V této fascinující epizodě válečných událostí se angažovali nejen Hitlerovi agenti, ale také tajné služby Španělska a Portugalska i sám Churchill a British Secret Service. Kniha přináší nová fakta a potěší všechny zájemce o dějiny třetí říše i hry špionážních služeb. Vydalo nakl. Jan Vašut, Praha 2003. Pevná vazba, stran 262, vydání první, rozměry: 16 x 24 cm. Stav velmi dobrý (viz foto). EAN: 9788072363155.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 80 Kč
 5. Nacistické tajné služby
  Blandford, Edmund L - 2003 - 262 s. str.
  Vašut nakladatelství, Praha 2003, 1. vyd., 262 s.
  Vazba: Tvrdá,bez obálky
  Stav: pěkný
  Počátkem třicátých let Hitler pochopil, že pokud chce dosáhnout vlády nad Evropou, musí ...
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 100 Kč
 6. Nacistické tajné služby
  Blandford, Edmund L - 2003 - 262 s. str.
  Vašut nakladatelství, Praha 2003, 1. vyd.
  Vazba: Pevná
  Stav: Velmi dobrý
  Antikvariát Avion (Liberec) - 70 Kč
 7. Nacistické tajné služby
  Blandford, Edmund L - 2003 - 262 s. str.
  Vašut nakladatelství, Praha 2003, 1. vyd., 262 s.
  Vazba: původní
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 120 Kč
 8. Nacistické tajné služby
  Blandford, Edmund L - 2003 - 262 s. str.
  Vašut nakladatelství, Praha 2003, 1. vyd.
  Vazba: původní
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 120 Kč
 9. Nacistické tajné služby
  Blandford, Edmund L - 2003 - 262 s. str.
  Vašut nakladatelství, Praha 2003, 1. vyd.
  Vazba: původní
  Stav: Dobrý.
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 100 Kč
 10. Nacistické tajné služby
  Edmund L. Blandford - 2003 - 262 str.
  Jan Vašut, Praha, velmi dobrý stav, desky poškrábané, naražené hrany, zažloutlé stránky, pův. vazba, 1. české vydání, s několika čb. reprodukcemi, 262 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 150 Kč
 11. Nacistické tajné služby
  Edmund L Blandford - 2003 - 262 str.
  Jan Vašut, Praha, téměř výborný stav, orig. matná lamino. vazba, desky jsou nepatrně odřené, obsahuje černobílé fotografie, české 1.vydání, 262 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 200 Kč
 12. Nacistické tajné služby
  Edmund L. Blandford - 2003 - 262 str.
  Jan Vašut, Praha, téměř výborný stav, orig. matná lamino vazba, desky nepatrně odřené, obsahuje několik čb. reprodukcí, 1. české vydání, 262 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 180 Kč
 13. Nacistické tajné služby
  Blandford Edmund L. , ill. čb. foto - 2003 - 262 str.
  pevná papírová - Nová fakta z dějin třetí říše a hry špionážních služeb. Kniha v pěkném stavu.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 140 Kč
 14. Nacistické tajné služby
  Blandford Edmund L. - 2003 - 262 str.
  velmi dobrý stav, vydavatel: Vašut Jan, rok vydání :2003, vydání: 1, přebal: bez přebalu, 262 str.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 90 Kč
 15. Nacistické tajné služby
  Edmund L.Blandford - 2003 - 264 str.
  Nakladatelská vazba,240x157, nažloutlá a lehce zašpiněná horní ořízka, lehce nažloutlá stářím, jinak pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 70 Kč
 16. Nacistické tajné služby
  Edmund L. Blandford - 2003 - 262 str.
  Jan Vašut, Praha, velmi dobrý stav, orig. matná lamino. vazba, listy mírně zažloutlé, obsahuje čb. fotografie, 1. české vydání, 262 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 150 Kč
 17. Nacistické tajné služby
  Edmund L. Blandford - 2003 - 262 str.
  Jan Vašut, Praha, téměř výborný stav, pův. matná lamino. vazba, obsahuje čb. fotografie, 1. české vydání, 262 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 60 Kč
 18. Nacistické tajné služby
  Blandford, Edmund L. - 2003
  Rok: 2003; Vydavatel: Vašut; Ilustrace: fotografie; Velikost: 15,5 x 24 cm; Počet stran: 262; Vazba: pevná; Poznámka: pěkný stav;
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 100 Kč
 19. Nacistické tajné služby
  Edmund L. Blandford - 2003
  Jan Vašut, Praha 2003. Původní vazba, 8°, 262 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 20. Nacistické tajné služby
  Blandford Edmund L. , ill. fotografie - 2003 - 264 str.
  původní vazba
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 80 Kč
 21. Nacistické tajné služby
  Blandford Edmund L. , ill. foto. doprovod - 2003
  Jan Vašut 2003, foto. doprovod
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 100 Kč
 22. Nacistické tajné služby
  E. L. Blandford - 2003 - 262 str.
  Vašut 2003
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 75 Kč
 23. Nacistické tajné služby
  Blandford Edmund L. - 2003
  Jan Vašut 2003, foto. doprovod
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 140 Kč
 24. Nacistické tajné služby
  Blandford Edmund L. - 2003
  Vašut 2003
  262 stran, původní vazba lamino 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 70 Kč
 25. Nacistické tajné služby
  Blandford Edmund L. - 2003
  Vašut 2003
  u hlavy přelepováno, 262 stran, původní vazba lamino 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 80 Kč
 26. Nacistické tajné služby
  Edmund L. Blandford - 2003
  Vašut, s.r.o. 2003
  SOS Knihy (Ostopovice) - 69 Kč
 27. Nacistické tajné služby
  BLANDFORD Edmund L. - 2003
  vyd. Vašut, jako nová
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 50 Kč