Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Na druhé straně.

Gray, Claudia
1. vyd. Egmont, 2011. 359 s.
 1. Na druhé straně
  Grayová Claudia
  Bianca a Lucas vždy věřili, že vydrží vše, jen aby mohli být spolu. Jenže pak si s nimi osud zahraje ošklivou hru a Bianca se promění v přízrak a Lucas v upíra, bytost, kterou celý život lovil.
  Lucase pronásleduje téměř nezvladatelná touha zabíjet, a tak se může obrátit o pomoc jen na jedno místo... na akademii v Evernightu. Bianca je rozhodnuta zůstat s ním. Jenže ředitelka akademie vede proti přízrakům otevřenou válku a bývalý domov se stává pro Biancu nebezpečným místem, navzdory novým schopnostem, které svou přeměnou v přízrak získala.
  Na Evernightu se schyluje k bitvě mezi přízraky a upíry a Bianca s Lucasem čelí strašlivé nové realitě. Dosud překonali všechny překážky, které jim život nastražil do cesty, ale dokáže jejich láska přežít, když se každý z nich ocitl na druhé straně?
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 349 Kč
 2. Akademie Evernight 4 - Na druhé straně

  Bianca a Lucas vždy věřili, že vydrží vše, jen aby mohli být spolu. Jenže pak si s nimi osud zahraje ošklivou hru a Bianca se promění v přízrak a Lucas v upíra, bytost, kterou celý život lovil. Lucase pronásleduje téměř nezvladatelná touha zabíjet, a tak se může obrátit o pomoc jen na jedno místo… na akademii v Evernightu. Bianca je rozhodnuta zůstat s ním. Jenže ředitelka akademie vede proti přízrakům otevřenou válku a bývalý domov se stává pro Biancu nebezpečným místem, navzdory novým schopnostem, které
  Apokryf (Brno) - 119 Kč
 3. Na druhé straně
  Grayová Claudia - 2011
  Egmont, 2011.
  Bianca a Lucas vždy věřili, že vydrží vše, jen aby mohli být spolu. Jenže pak si s nimi osud zahraje ošklivou hru a Bianca se promění v přízrak a Lucas v upíra, bytost, kterou celý život lovil. / 4.část ságy EVERNIGHT. / Kniha jako nová.
  Antikvariát Klariani (Varnsdorf) - 100 Kč
 4. Na druhé straně (Čtvrtá část ságy Evernight)
  Claudia Grayová - 360 str.
  Egmont, Bratislava, téměř výborný stav, drobné oděrky, karton. vazba s přebalem, vydání první, překl. Šárka Dvořáková, 360 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 120 Kč
 5. Na druhé straně
  GRAYOVÁ, Claudia - 2011
  Egmont ČR 2011, 1. vyd. Vazba tuhá, s přebalem. Výborný stav.
  Antikvariát Jitky Čížkové (Česká Lípa) - 200 Kč
 6. Na druhé straně
  Grayová Claudia - 359 str.
  výborný stav, vydavatel: Egmont, vydání: 1, přebal: dobrý, 359 str.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 95 Kč
 7. Na druhé straně
  Grayová C. - 2011 - 311 str.
  Čtvrtá část ságy Evernight. 1. vydání. 311 stran
  Antikvariát Ve Dvoře (Plzeň) - 180 Kč