Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Muži na ženění.

Steel, Danielle
Vyd. 1. Ikar, 2007. 270 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. MUŽI NA ŽENĚNÍ
  MUŽI NA ŽENĚNÍ (Danielle STEEL)
  2007, 1.VYDÁNÍ, 272 STRAN Je srpen a trojice přátel se jako každý rok plaví na palubě luxusní jachty po Středozemním moři a užívá si svobody. Přestože všichni překročili čtyřicítku, není žádný z nich ženatý ani nemá vážný vztah. Charlie Harrington, bohatý filantrop ze staré rodiny, zažil několik zklamání v lásce, ale stále věří, že jednou potká tu pravou. Adam Weiss, právní zástupce mnoha celebrit, se po nevydařeném manželství zaměřil na mladičké dívky a střídá je se závratnou rychlostí. Gray Hawk, nadaný malíř, který nestojí o slávu ani o peníze, přitahuje narkomanky a jiné životní trosečnice. Právě on se v malebném Portofinu seznámí s úspěšnou majitelkou galerie a zamiluje se do ní. Charlie ho obviní ze zrady, ale netuší, že ho brzy zaujme žena, která vůbec nesplňuje jeho vysoké požadavky na případnou manželku. Další z řady dívek, u níž Adam původně hledal jenom rozptýlení na jednu noc, se výrazně odlišuje od svých předchůdkyň a nepřestává ho překvapovat. Příští čistě pánská plavba je vážně ohrožena, ale nic není jisté. Na všechny tři páry čeká řada překážek.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 219 Kč
 2. Muži na ženění
  Steel Danielle - 2007 - 272 stran str.
  Je srpen a trojice přátel se jako každý rok plaví na palubě luxusní jachty po Středozemním moři a užívá si svobody. Přestože všichni překročili čtyřicítku, není žádný z nich ženatý ani nemá vážný vztah. Charlie Harrington, bohatý filantrop ze staré rodiny, zažil několik zklamání v lásce, ale stále věří, že jednou potká tu pravou. Adam Weiss, právní zástupce mnoha celebrit, se po nevydařeném manželství zaměřil na mladičké dívky a střídá je se závratnou rychlostí. Gray Hawk, nadaný malíř, který nestojí o slávu ani o peníze přitahuje narkomanky a jiné životní trosečnice.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 70 Kč
 3. Muži na ženění
  Steel, Danielle - 2007 - 270 s. str.
  Ikar, V Praze 2007, 1. vyd.
  Vazba: původní vazba s obálkou 8°
  Stav: velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 70 Kč
 4. Muži na ženění
  Steel, Danielle - 2007 - 270 s. str.
  Ikar, V Praze 2007, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 80 Kč
 5. Muži na ženění
  DanielLe Steel - 2007 - 272 str.
  Ikar, Praha, velmi dobrý stav, orig. karton. vazba s přebalem ten je v krajích mírně ohnutý, listy slabě nažloutlé, překlad Hana Krejčí, 1. vydání, 272 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 6. Muži na ženění
  Steel, Danielle - 2007 - 272 str.
  Ikar 2007
  Červený knír (Dobřejovice) - 70 Kč
 7. MUŽI NA ŽENĚNÍ,
  STEEL DANIELLE - 2007
  DANIELLE STEEL , VYD. IKAR, 2007,
  Chiméra (Ostrava) - 90 Kč