Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Modrá zóna.

Gross, Andrew
Vyd. 1. Knižní klub, 2008. 331 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Modrá zóna
  Andrew Gross - 2008 - 336 str.
  Thriller vypráví příběh mladé ženy z New Yorku, jejíž rodina je zařazena do programu ochrany svědků.Poklidný život třiadvacetileté Kate Raabové, nadané bioložky, která pracuje na dizertační práci ve výzkumné laboratoři na lékařské fakultě v Bronxu, se bez varování změní ve zlý sen, když se dozvídá, že jejího otce zatkla FBI. Dosud bezúhonnému a úspěšnému Benjaminu Raabovi, židovskému obchodníkovi se zlatem, obviněnému z praní špinavých peněz a ze spiknutí k oklamání státu, hrozí dvacet let vězení. Vyšetřovatelé jej nutí ke spolupráci, neboť potřebují jeho svědeckou výpověď před soudem, aby mohli usvědčit příslušníky kolumbijské narkomafie. Podnikatel, obávající se o osud svých blízkých, nakonec na toto řešení přistoupí, a tak je jeho rodina zahrnuta do programu ochrany svědků a je nucena změnit svou identitu a místo pobytu. Po čtrnácti měsících se Kate, která se nechtěla vzdát své práce i přítele a zůstala v New Yorku, začíná obávat o svůj život. Před budovou laboratoře byla postřelena její kolegyně a přítelkyně, otec je nezvěstný a umírají agenti FBI, kteří měli jejich případ na starosti. Odhodlaná dívka však překoná strach a postupně odhaluje tajemství, obklopující nejen minulost rodičů, ale i její totožnost.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 120 Kč
 2. Modrá zóna
  Andrew Gross - 2008
  Thriller vypráví příběh mladé ženy z New Yorku, jejíž rodina je zařazena do programu ochrany svědků. Poklidný život třiadvacetileté Kate Raabové, nadané bioložky, která pracuje na dizertační práci ve výzkumné laboratoři na lékařské fakultě v Bronxu, se bez varování změní ve zlý sen, když se dozvídá, že jejího otce zatkla FBI. Dosud bezúhonnému a úspěšnému Benjaminu Raabovi, židovskému obchodníkovi se zlatem, obviněnému z praní špinavých peněz a ze spiknutí k oklamání státu, hrozí dvacet let vězení. Vyšetřovatelé jej nutí ke spolupráci, neboť potřebují jeho svědeckou výpověď před soudem, aby mohli usvědčit příslušníky kolumbijské narkomafie. Podnikatel, obávající se o osud svých blízkých, nakonec na toto řešení přistoupí, a tak je jeho rodina zahrnuta do programu ochrany svědků a je nucena změnit svou identitu a místo pobytu. Po čtrnácti měsících se Kate, která se nechtěla vzdát své práce i přítele a zůstala v New Yorku, začíná obávat o svůj život. Před budovou laboratoře byla postřelena její kolegyně a přítelkyně, otec je nezvěstný a umírají agenti FBI, kteří měli jejich případ na starosti. Odhodlaná dívka však překoná strach a postupně odhaluje tajemství, obklopující nejen minulost rodičů, ale i její totožnost. Nakl. Euromedia Group, Knižní klub, Praha 2008. Původní vazba s přebalem, rozměr: A5, 331 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 60 Kč
 3. Modrá zóna / Anna v plné parádě / Nemáš co ztratit / Letní bouřka od Lee Child
  - 2008
  Modrá zóna / Anna v plné parádě / Nemáš co ztratit / Letní bouřka od Lee Child, Tamara McKinley, Andrew Gross, Carmen Reid. Svazek obsahuje zkrácené verze čtyř úspěšných románů oddychových žánrů od renomovaných angloamerických autorů. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými informacemi o jejich tvůrcích. 1) Andrew Gross: Modrá zóna - Třiadvacetileté Kate Raabové se dosud všechno dařilo. Jednoho dne se to změní. Jejího otce zatkne FBI pro podezření z ... Vydáno 2008. Stran 574. Velmi dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 129 Kč
 4. Modrá zóna
  Andrew Gross - 2008 - 336 str.
  Euromedia Group, Knižní klub, Praha, téměř výborný stav, orig. karton. vazba, přeložil Ivan Němeček, 1. vydání, 336 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 5. Modrá zóna
  Gross, Andrew - 2008 - 336 str.
  OPap. s ob., přel. Ivan Němeček
  Knížky.com (Praha 1) - 120 Kč
 6. Modrá zóna
  Andrew Gross - 2008 - 330 str.
  Knižní klub 2008
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 95 Kč
 7. Modrá zóna
  Gross, Andrew - 2008
  Knižní klub 2008
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 60 Kč
 8. Modrá zóna
  Gross Andrew - 2008
  Knižní klub 2008
  Antikvariát Josef Počta (Praha 9) - 80 Kč