Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Mnich, který prodal své ferrari.

Sharma, Robin S
Vyd. 1. Rybka, 2009. 200 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma
  - 2009 - 200 str.
  Kniha patřící mezi nejznámější klasická díla s duchovní a psychologickou tematikou. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě. Vypráví příběh o slavném a bohatém právníkovi Julianu Mantlovi, jenž se ocitl na pokraji smrti, když jednoho dne v přeplněné soudní síni utrpěl infarkt. Jeho fyzický kolaps je provázen krizí duchovní, která jej donutí hluboce se zamyslet nad neutěšeným stavem svého života a vydat se hledat odpovědi na nejdůležitější otázky lidského bytí. V naději, že nalezne štěstí a splnění svých snů, vypravuje se Julián Mantle na putování do nedostupných indických končin obydlených prastarou východní kulturou. Zde se postupně seznamuje se starobylou moudrostí a filozofií, která jej naučí objevovat, kultivovat a ovládat skrytý potenciál vlastního vědomí, těla i ducha. Někdejší slavný advokát, který se postupně oprošťuje od svého dosavadního životního stylu, prochází hlubokou osobní proměnou.Příběh Juliána Mantla čtenáře krok za krokem provází na cestě k sebepoznání a ke smysluplnému a vyrovnanému životu Knížka líčí příběh velmi úspěšného a bohatého právníka, který věnuje celý život jenom práci, až se fyzicky i duševně zhroutí. Tento okamžik je pro něj prozřením - po uzdravení opustí své místo a vydá se hledat nový život do Indie, k mnichům. Zde se naučí zcela jinému způsobu života, osvojí si indickou filozofii i duchovní cesty, jak dosáhnout v životě štěstí. Zcela proměněný se vrací domů a o svém novém životě vypráví svému příteli. Převážná část knihy tak zachycuje východní moudrost a návody na šťastný život tak, jak je bývalý právník líčí svému příteli.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 130 Kč
 2. Mnich, který prodal své ferrari od Robin S. Sharma
  - 2009
  Mnich, který prodal své ferrari od Robin S. Sharma. Kniha patřící mezi nejznámější klasická díla s duchovní a psychologickou tematikou. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě. Vypráví příběh o slavném a bohatém právníkovi Julianu Mantlovi, jenž se ocitl na pokraji smrti, když jednoho dne v přeplněné soudní síni utrpěl infarkt. Jeho fyzický kolaps je provázen krizí duchovní, která jej donutí hluboce se zamyslet nad neutěšeným stavem svého života a vydat se hledat odpovědi na nejdůležitější otázky lidského bytí. V naději, že nalezne štěstí a splnění svých snů, vypravuje se Julián Mantle na putování do nedostupných indických končin obydlených prastarou východní kulturou. Zde se postupně seznamuje se starobylou moudrostí a filozofií, která jej naučí objevovat, kultivovat a ovládat skrytý potenciál vlastního vědomí, těla i ducha. Někdejší slavný advokát, který se postupně oprošťuje od svého dosavadního životního stylu, prochází hlubokou osobní proměnou. Příběh Juliána Mantla čtenáře krok za krokem provází na cestě k sebepoznání a ke smysluplnému a vyrovnanému životu. Vydáno 2009. Stran 199. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 129 Kč
 3. Mnich, který prodal své ferrari (2009)
  Sharma - 2009
  Kniha patřící mezi nejznámější klasická díla s duchovní a psychologickou tematikou. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě. Vypráví příběh o slavném a bohatém právníkovi Julianu Mantlovi, jenž se ocitl na pokraji smrti, když jednoho dne v přeplněné soudní síni utrpěl infarkt. Jeho fyzický kolaps je provázen krizí duchovní, která jej donutí hluboce se zamyslet nad neutěšeným stavem svého života a vydat se hledat odpovědi na nejdůležitější otázky lidského bytí. V naději, že nalezne štěstí a splnění svých snů, vypravuje se Julián Mantle na putování do nedostupných indických končin obydlených prastarou východní kulturou. Zde se postupně seznamuje se starobylou moudrostí a filozofií, která jej naučí objevovat, kultivovat a ovládat skrytý potenciál vlastního vědomí, těla i ducha. Někdejší slavný advokát, který se postupně oprošťuje od svého dosavadního životního stylu, prochází hlubokou osobní proměnou. Příběh Juliána Mantla čtenáře krok za krokem provází na cestě k sebepoznání a ke smysluplnému a vyrovnanému životu
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 80 Kč
 4. Mnich, který prodal své ferrari
  Sharma, Robin S - 2009 - 200 s. str.
  Rybka, V Praze 2009, 1. vyd.
  Vazba: pevná s obálkou
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Malý čtenář [internet] - 150 Kč
 5. Mnich, který prodal své ferrari
  Sharma, Robin S. - 2009 - 199 str.
  OPap. s ob., přel. Nataša Foltánová
  Knížky.com (Praha 1) - 150 Kč
 6. Mnich, který prodal své ferrari
  Robin S. Sharma - 2009
  Rok vydání: 2009 ; Vazba: vázaná s přebalem ; Počet stran: 200 ; Popis:
  Antikvariát Pardubice - Jan Sakař (Pardubice) - 120 Kč
 7. Mnich, který prodal své ferrari
  Robin S. Sharma - 2009 - 200 str.
  vyd. Rybka publishers v r. 2009, 200 str., váz.
  Přečtené knihy (Praha 6) - 135 Kč
 8. MNICH, KTERÝ PRODAL SVÉ FERRARI
  SHARMA Robin S. - 2009 - 200 str.
  Rybka Publishers 2009
  Shiori Antikvariát (Viničné Šumice) - 150 Kč
 9. Mnich, který prodal své ferrari
  Robin S. Sharma - 2009
  V Praze : Rybka, 2009 2009
  Antikvariát Aurora (Praha 1) - 140 Kč
 10. Mnich, který prodal své ferrari
  Robin S. Sharma - 2009
  V Praze : Rybka, 2009 2009
  Antikvariát Aurora (Praha 1) - 140 Kč