Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Mlha.

Herbert, James
Vyd. 1. Mustang, 1996. 301 s.
Edice: Universum. Horor ; 15

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Mlha
  James Herbert - 1996
  Tajemný podzemní výbuch otevřel gigantickou trhlinu v samém srdci pokojné Anglie. Z hlubin země vystupuje podivná žlutá mlha a putuje krajinou. Lidé jsou zachváceni nevysvětlitelným šílenstvím, jako epidemie se šíří vražedný amok. John Holman je jediný člověk, který přežil útok záhadné mlhy a uchoval si zdravý rozum. Právě na něm teď možná závisí příští osud britských ostrovů. Mlha je v pořadí druhý román uznávaného mistra britského hororu Jamese Herberta. Román, který patří k jeho nejúspěšnějším, se dočkal i filmového zpracování. Nakl. Mustang, Plzeň, 1996. Původní brož, nepatrně odřeno, 301 stran, rozměr 11,5 × 18 cm. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 60 Kč
 2. Mlha
  James Herbert - 1996
  Tajemný podzemní výbuch otevřel gigantickou trhlinu v samém srdci pokojné Anglie. Z hlubin země vystupuje podivná žlutá mlha a putuje krajinou. Lidé jsou zachváceni nevysvětlitelným šílenstvím, jako epidemie se šíří vražedný amok. John Holman je jediný člověk, který přežil útok záhadné mlhy a uchoval si zdravý rozum. Právě na něm teď možná závisí příští osud britských ostrovů. Mlha je v pořadí druhý román uznávaného mistra britského hororu Jamese Herberta. Román, který patří k jeho nejúspěšnějším, se dočkal i filmového zpracování. Nakl. Mustang, Plzeň, 1996. Původní brož, 302 stran, rozměr 11,5 × 18 cm. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 3. Mlha
  Herbert James - 1996 - 302 stran, brožovaná str.
  Mlha je v pořadí druhý román uznávaného mistra britského hororu Jamese Herberta. Kniha, která patří k jeho nejúspěšnějším, se dočkala i filmového zpracování.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 50 Kč
 4. Mlha
  Herbert, James - 1996
  Mustang 1996
  Vazba: Brožovaná
  Stav: Zachovalá
  Antikvariát S (Humpolec) - 60 Kč
 5. Mlha
  Herbert, James - 1996 - 301 str.
  OBr., přel. Ivana Muková, sešikmený hřbet
  Knížky.com (Praha 1) - 60 Kč