Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Minutu ticha za mé lásky.

Pluhař, Zdeněk
1. vyd. Československý spisovatel, 1969. 386, [2] s.
Edice: Nová próza ; Sv. 27

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. MINUTU TICHA ZA MÉ LÁSKY - Zdeněk Pluhař

  vazba tvrdá s obálkou, pěkné 1. vydání, náklad 25 000, 388 stran Román, jehož příběh označuje autor jako "román jednoho svědomí". Mladý schopný inženýr, který se vrátil z prvé světové války jako hrdina od Zborova, přichází do civilního života a nejtěžší bitvy o ženu, existenci, o ideály a o úctu k sobě samému jej teprve čekají v míru, v osvobozené vlasti. V tomto boji se však zpronevěří svým někdejším přísným zásadám, sejde z pravé cesty a začne si obecný ideál přizpůsobovat vlastním potřebám. V momentu, kdy to chápe, je už příliš daleko a vysoko ve svém životním úspěchu, aby mohl zpět. A tak mu nezbývá než ve svém srdci odstát minutu ticha za své lásky. Životopis Zdeněk Pluhař byl českýspisovatel, realistický vypravěč, beletrista.Zdeněk Pluhař se narodil v rodině významného veřejného činitele, doktora práv. Sám po maturitě vystudoval technikuv Brně a v roce 1937 se stal inženýrem. Od středoškolského studia se věnoval i horolezectví.Za nacistické okupace byl Zdeněk Pluhař za podporu stíhaných osob zatčen a vězněn v Terezíně. Po válce pracoval v oboru na velkých vodních stavbách, v sedmdesátých letech se stal spisovatelem z povolání. V letech 1975 - 80 působil jako filmový dramaturg.
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 22 Kč
 2. Minutu ticha za mé lásky
  Pluhař Zdeněk - 1969 - 394 str.
  Rok vydání: 1969Počet stran: 394Stav: dobrýVazba: Žánr: beletrieTOTO ZBOŽÍ NENÍ V PRODEJNĚ! JEDNÁ SE O TITUL OD EXTERNÍHO DODAVATELE!Pokud nechcete zboží zaslat, ale vyzvednout, je nutné udělat objednávku na osobní odběr.Další informace o zboží rádi poskytneme e-mailem info@mlha.gr nebo telefonicky: +420 776 484 404.For additional information on any of our products, please contact us at: info@mlha.grPOKUD JE POČET KUSŮ 0, ZNAMENÁ TO, ŽE ZBOŽÍ NEMÁME!(Takové zboží lze dohledat z jiných vyhledávačů, ale standardně se již v našem e-shopu nezobrazuje.)
  Antikvariát Mlha (Žďár nad Sázavou) - 64 Kč
 3. Minutu ticha za mé lásky
  Zdeněk Pluhař - 1969 - 387 str.
  Československý spisovatel 1969. 387 stran
  Stav: pěkná
  typograficky upravil František Pánek
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 60 Kč
 4. Minutu ticha za mé lásky
  Pluhař, Zdeněk - 1969 - 386 s. str.
  Československý spisovatel, Praha 1969, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení,obálka poškozena
  Román, jehož příběh označuje autor jako "román jednoho svědomí". Mladý schopný inženýr, který se vrátil z prvé světové války jako hrdina od Zborova, přichází do civilního života a nejtěžší bitvy o ženu, existenci, o ideály a o úctu k sobě samému jej teprve čekají v míru, v osvobozené vlasti. V tomto boji se však zpronevěří svým někdejším přísným zásadám, sejde z pravé cesty a začne si obecný ideál přizpůsobovat vlastním potřebám. V momentu, kdy to chápe, je už příliš daleko a vysoko ve svém životním úspěchu, aby mohl zpět. A tak mu nezbývá než ve svém srdci odstát minutu ticha za své lásky.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 20 Kč
 5. Kniha - Minutu ticha za mé lásky - Zdeněk Pluhař
  - 1969 - 388 str.
  STRÁNKA O MNĚ KOMENTÁŘE MOJE ...
  Aukro (dakin1, Brno-Královo pole) - 99 Kč (KUP TEĎ)
 6. Minutu ticha za mé lásky / Zdeněk Pluhař
  - 1969
  Minutu ticha za mé lásky / Zdeněk Pluhař - vazba: tvrdá, stav: zachovalá, včetně původní obálky, první vydání, 1969, stran 388
  Gramodesky.shop (Liberec) - 129 Kč
 7. Minutu ticha za mé lásky
  Pluhař, Zdeněk - 1969 - 386 str.
  Československý spisovatel, Praha 1969, 1. vyd., 386
  Vazba: vázaná s obálkou
  Antikvariát Jirásek a spol. (Havlíčkův Brod) - 31 Kč
 8. Zdeněk Pluhař - Minutu ticha za mé lásky
  - 1969
  Československý spisovatel, 1969 mírně natržený obal
  Antikvariat.xrs.cz [internet] - 60 Kč
 9. Minuty ticha za mé lásky
  PLUHAŘ Zdeněk - 1969
  pošk.obal
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 30 Kč