Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Meče kardinála de Richelieu.

Pevel, Pierre
1. vyd. Albatros, 2009. 352 s.
Edice: Albatros Plus

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Meče kardinála de Richelieu
  Pevel Pierre
  Píše se rok 1633 a tajemný spolek Černý dráp oslabuje evropské královské dvory. Také ve Francii se chystá založení královské lóže Černého drápu. Kardinál de Richelieu, nejvlivnější muž na dvoře Ludvíka XIII., se tomu sice snaží zabránit, ale veškeré úsilí se zdá být marné. Členové Černého drápu totiž nejsou obyčejní lidé - jsou potomky prastarého dračího rodu. Veškeré naděje teď Richelieu vkládá do svých nejvěrnějších, neohrožených mušketýrů, kteří již přestáli nejedno dobrodružství. Tohle však může být jejich poslední...
  Strhující duely, divoké pronásledování, draci v Paříži, temné intriky a magické obřady - Meče kardinála de Richelieu nezklamou žádného příznivce fantastického dobrodružství.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 339 Kč
 2. Meče kardinála de Richelieu
  Pavel, Pierre - 2009 - 352 str.
  Píše se rok 1633 a tajemný spolek Černý dráp oslabuje evropské královské dvory. Také ve Francii se chystá založení královské lóže Černého drápu. Kardinál de Richelieu, nejvlivnější muž na dvoře Ludvíka XIII., se tomu soce snaží zabránit, ale veškeré úsilí se zdá být marné. Členové Černého drápu totiž nejsou obyčejní lidé - jsou potomky prastarého dračího rodu. Veškeré naděje teď Richelieu vkládá do svých nejvěrnějších, neohrožených mušketýrů, kteří již přestáli nejedno dobrodružství. Tohle však může být jejich poslední... Přeložila Dana Melanová. 1. vydání.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 80 Kč
 3. Meče kardinála de Richelieu
  Pevel Peirre - 2009
  Albatros, 2009, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 110 Kč
 4. Meče kardinála Richelieu
  Pierre Pevel - 2008 - 356 str.
  Albatros 2008
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč
 5. Meče kardinála de Richelieu
  Pevel Pierre - 2009
  Albatros 2009
  Antikvariát Josef Počta (Praha 9) - 80 Kč