Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Mayská astrologie v praxi : tzolkinský kalendář.

Scofield, Bruce; Orr, Barry C
Pragma, 2008. 323 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Mayská astrologie v praxi
  Bruce Scofield * Barry C. Orr - 2008
  Tzolkinský kalendář. Kniha Mayská astrologie v praxi nabízí současný pohled na jeden z nejdůmyslnějších astrologických systémů, které kdy vznikly. Jako mnoho jiných prastarých národů, i Mayové pohlíželi na planetární cykly jako na ukazatele času a základ řádu. Předvídatelné cykly, které objevili, byly zachyceny v Mayském kalendáři a astrologickém systému coby způsob organizace zdánlivého chaosu lidského života. Mayská astrologie je založena na 20 pojmenovaných dnech, které se třináctkrát opakují a vytvářejí kalendář o 260 dnech, kterému se říká tzolkin. Autoři vysvětlují symboliku, logiku a význam jmen těchto 20 dnů: jak tato jména odrážejí 260 možných osobnostních typů a jak lze těchto jmen využít při věštění. Zdůrazňují také důležitou roli čtyř směrů a planety Venuše v uspořádání osobnosti a životních situacích. V knize jsou rovněž rozsáhlé, snadno použitelné tabulky mayských astrologických dat, díky kterým si čtenář může stanovit jména svých dnů, uvědomit si, že tato jména jsou také ovlivněna Vládci noci a trecenami 13 dnů, a sestavit svůj vlastní horoskop. Nakl. Pragma, Praha 2008. Původní brož, 323 stran, rozměry: 15 x 23 cm. Velmi dobrý stav, ohlý horní roh desek (viz foto).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 140 Kč
 2. Mayská astrologie v praxi Barry Orr a Bruce Scofield
  - 2008 - 323 str.
  Předvídatelné cykly, které objevili, byly zachyceny v Mayském kalendáři a astrologickém systému coby způsob organizace zdánlivého chaosu lidského života. Mayská astrologie je založena na 20 pojmenovaných dnech, které se třináctkrát opakují a vytvářejí kalendář o 260 dnech, kterému se říká tzolkin. Autoři vysvětlují symboliku, logiku a význam jmen těchto 20 dnů: jak tato jména odrážejí 260 možných osobnostních typů a jak lze těchto jmen využít při věštění. Zdůrazňují také důležitou roli čtyř směrů a planety Venuše v uspořádání osobnosti a životních situacích. V knize jsou rovněž rozsáhlé, snadno použitelné tabulky mayských astrologických dat, díky kterým si čtenář může stanovit jména svých dnů, uvědomit si, že tato jména jsou také ovlivněna Vládci noci a trecenami 13 dnů, a sestavit svůj vlastní horoskop.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 245 Kč
 3. Mayská astrologie v praxi
  Bruce Scofield, Barry C, Orr , ill. František Škoda - 2000 - 820 str.
  obálku navrhla Michaela Blažejová">Praha
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 140 Kč
 4. Mayská astrologie v praci
  Bruce Scofield a Barry c. orr - 2008 - 323 str.
  Pragma, Praha, 2008, orib. matová brožovaná vazba, výborný stav, 323 stran,tzolkinský kalendář(kniha, která zasvět do tradice autentického kaendáře, je geniálnm výkladem Mayské astrologie. Prostřednictvm jednoduchých termnů vysvětluje a plně vaužvá mnoho nepostradatelných aspektů, které jsou mnohdy přehlíženy. Kniha je jedinečným praktickým průvodcem a každodenn pomůckou.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 150 Kč
 5. Mayská astrologie v praxi (Tzolkinský kalendář)
  B. Scofield, B. C. Orr - 2008 - 323 str.
  brožovaná, výborný stav, 323 str.
  Dva antikváři (Praha 10) - 100 Kč
 6. Mayská astrologie v praxi: tzolkinský kalendář
  Scofield, Bruce - Orr, Barry C. - 2008
  brožovaná, čtená, užívaná
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 90 Kč