Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Martina Sáblíková : zázrak na bruslích.

Streichsbier, Roman
Vyd. 1. Jota, 2010. 175 s., [16] s. barev. obr. příl

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Martina Sáblíková - Zázrak na bruslích - Roman Streichsbier

  Než se na tuzemském sportovním nebi zjevila rychlobruslařka Martina Sáblíková, byla v naší zemi bez jediné kryté dráhy každá individuální zlatá medaile z mistrovství světa či jiné srovnatelné akce kolosální událostí. Drobná dívka z Vysočiny, z níž trenérský guru Petr Novák během několika let vybrousil diamant top kvality, však největší úspěchy na mezinárodní scéně proměnila v něco téměř samozřejmého – a přece úžasného! Tak je suverénní, tak pevnou rukou svému sportu vládne. Když se dnes postaví na start Sáblíková, několikanásobná světová rekordmanka, všechny elitní závodnice znejistí. Jak se však z Martiny, obyčejné holky žijící v panelákovém bytě, stala hvězda první velikosti? Jaká byla její strmá cesta na vrchol? A jak velký podíl má na jejím postu světové špičky svérázný kouč Novák? Kniha sleduje krok za krokem zatím krátkou, ale o to blyštivější kariéru ,,Popelky z hrbolatých rybníků\" – hlavní favoritky zimní olympiády ve Vancouveru 2010!
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 99 Kč
 2. Martina Sáblíková - Zázrak na bruslích
  Roman Streichsbier - 2010 - 176 str.
  Než se na tuzemském sportovním nebi zjevila rychlobruslařka Martina Sáblíková, byla v naší zemi bez jediné kryté dráhy každá individuální zlatá medaile z mistrovství světa či jiné srovnatelné akce kolosální událostí. Drobná dívka z Vysočiny, z níž trenérský guru Petr Novák během několika let vybrousil diamant top kvality, však největší úspěchy na mezinárodní scéně proměnila v něco téměř samozřejmého – a přece úžasného! Tak je suverénní, tak pevnou rukou svému sportu vládne. Když se dnes postaví na start Sáblíková, několikanásobná světová rekordmanka, všechny elitní závodnice znejistí. Jak se však z Martiny, obyčejné holky žijící v panelákovém bytě, stala hvězda první velikosti? Jaká byla její strmá cesta na vrchol? A jak velký podíl má na jejím postu světové špičky svérázný kouč Novák? Kniha sleduje krok za krokem zatím krátkou, ale o to blyštivější kariéru ,,Popelky z hrbolatých rybníků" – hlavní favoritky zimní olympiády ve Vancouveru 2010!
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 99 Kč
 3. Martina Sáblíková - Zázrak na bruslích
  Streichsbier Roman - 2010 - 176 stran, velký formát 21,5 x 15,5 cm, 1.vydání str.
  Kniha sleduje krok za krokem zatím krátkou, ale o to blyštivější kariéru ,,Popelky z hrbolatých rybníků" – hlavní favoritky zimní olympiády ve Vancouveru 2010!
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 60 Kč
 4. Martina Sáblíková. Zázrak na bruslích (2010
  Roman Streichsbier - 2010 - 176 str.
  Jota 2010, 1.. vyd., pěkný, viz foto
  Antikvariát59.cz (Praha 10) - 170 Kč
 5. Martina Sáblíková, Zázrak na bruslích
  Roman Streichsbier - 2010 - 176 str.
  JOTA, s. r. o. 2010. 176 stran
  Stav: pěkná
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 90 Kč
 6. Martina Sáblíková - Zázrak na bruslích
  Roman Streichsbier - 2010 - 176 str.
  Jota 2010
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč