Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Mágova cesta : skutečná příležitost, jak nalézt poklad svého nitra.

Whitecloud, William
Eminent, 2011. 174 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Mágova cesta
  William Whitecloud - 2011 - 174 str.
  Skutečná příležitost jak nalézt poklad svého nitra. Mark Vale je sužován finančními a manželskými problémy, z nichž ho vytrhne skupina moderních mágů. Vezmou ho na pozoruhodnou cestu, kde se naučí proměňovat svízelné situace v jedinečné příležitosti. Jeho učiteli jsou například excentrický miliardář nebo překrásná číšnice s obnaženými ňadry. Podaří se mu pohádkově zbohatnout, ovšem zachrání mu náhlý materiální úspěch rozpadající se manželství? Mark zvolna přichází na to, jak naše hodnoty ovlivňují životní události. Vydalo nakladatelství Eminent, Praha 2011. Z anglického originálu. Stran 174. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, stav pěkný (viz foto). Rozměr: 13 x 21 cm. EAN: 9788072814169.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 150 Kč
 2. Mágova cesta
  William Whitecloud - 2011 - 174 str.
  Vydalo nakladatelství Eminent, 2011. Skutečná příležitost jak nalézt poklad svého nitra. Mark Vale je sužován finančními a manželskými problémy, z nichž ho vytrhne skupina moderních mágů. Vezmou ho na pozoruhodnou cestu, kde se naučí proměňovat svízelné situace v jedinečné příležitosti. Jeho učiteli jsou například excentrický miliardář nebo překrásná číšnice s obnaženými ňadry. Podaří se mu pohádkově zbohatnout, ovšem zachrání mu náhlý materiální úspěch rozpadající se manželství? Mark zvolna přichází na to, jak naše hodnoty ovlivňují životní události. Z anglického originálu. Stran 174. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, stav velmi dobrý(viz foto). Rozměr: 13x21 cm.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 150 Kč
 3. Mágova cesta Whitecloud, William
  - 2011 - 174 str.
  Vyprávění o magii, která se může stát součástí každodenního života a pomůže nám realizovat naše sny. Stačí se přestat bát, zbavit se minulosti a jít skutečně za tím, co chceme.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 150 Kč