Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Lékařská psychologie.

Vondráček, Vladimír; Dobiáš, Jan
Vyd. 1. Státní zdravotnické nakladatelství, 1969. 279 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. LÉKAŘSKÁ PSYCHOLOGIE
  LÉKAŘSKÁ PSYCHOLOGIE (Vladimír VONDRÁČEK, Jan DOBIÁŠ a KOL.)
  1969, 1. VYDÁNÍ,  280 STRAN, CELOPLÁTĚNÁ VAZBA S PŘEBALEM, RAZÍTKA KNIHOVNY, DOBRÝ STAV Informativní příručka, jejíž jednotlivé kapitoly (Stručný přehled psychologie, Metodologické problémy psychologie, Fylogenese psychiky, Sociální psychologie a medicína, Umění a choroba, Psychologická problematika lékařovy práce, Léčebný režim, Přehled vývojové psychologie a psychologické problémy výchovy, Duševní hygiena a zdravotní výchova, Vliv pracovních podmínek na člověka a obecné zásady výběru, respektive rozmisťování pracovníků, Klinická psychologie, Psychoterapie, Lékařská psychologie chorob psychosomatického pomezí, Psychologie v jiných lékařských oborech) zpracovali známí psychiatři a psychologové-specialisté. Kniha je určena především lékařům a studentům medicíny, zaujme však i psychology, právníky, kriminalisty aj. čtenáře.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 79 Kč
 2. Lékařská psychologie
  Vladimír Vondráček, Jan Dobiáš a spol. - 1969 - 280 str.
  Státní zdravotnické nakladatelství, Praha, velmi dobrá stav, přebal v krajích mírně potrhán, plátěná vazba s orig. přebalem, vydání první,, 280 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 120 Kč
 3. LÉKAŘSKÁ PSYCHOLOGIE -Vondráček a spol. - SZN 1969
  - 1969 - 282 str.
  LÉKAŘSKÁ PSYCHOLOGIE -Vondráček a spol. - SZN 1969 stran 282, rejstřík Napsali VONDRÁČEK, J. DOBIÁŠ, S. DRVOTA, Z. MATĚJČEK, PLZÁK a další STAV: natržení obáky zlepšena scelením, knižní blok výborný stav, ...
  Aukro (hvozdik9, Praha) - 55 Kč (KUP TEĎ)
 4. Lékařská psychologie
  Vondráček V., Dobiáš J. a spol. - 1969
  Státní zdravotnické nakladatelství 1969
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 75 Kč