Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Léčba kabalou : cesta k probuzení duše.

Shulman, Jason
Pragma, 2010. 210 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. LÉČBA KABALOU
  JASON SHULMAN - 2010
  LÉČBA KABALOU (JASON SHULMAN) Pragma, Praha, 2010, orig. brožovaná vazba, výborný stav knihy.Kabalistická léčba ukazuje, jak může kabala - židovská mystická cesta vedoucí k poznání reality - zapálit oheň našeho bytí tak, abychom se poté mohli spojit s Bohem. Kabalistická léčba se zabývá procesem sjednocování, spojováním s realitou a každodenními důsledky tohoto procesu. Vychází z autorovy práce ve Společnosti duší, která propaguje přesvědčení, že konečnou formou léčení je vytvoření jednotícího nebo nedualistického stavu vědomí a integrování zdravého lidského ega do řádného vztahu s transcendentní realitou. Když prohloubíme své chápání sebe sama, snadněji setrváme v novém stavu vědomí déle a dokážeme uzdravit nejen sami sebe, ale také druhé.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 100 Kč
 2. LÉČBA KABALOU
  JASON SHULMAN - 2010
  Pragma, Praha, 2010, orig. brožovaná vazba, výborný stav knihy.Kabalistická léčba ukazuje, jak může kabala - židovská mystická cesta vedoucí k poznání reality - zapálit oheň našeho bytí tak, abychom se poté mohli spojit s Bohem. Kabalistická léčba se zabývá procesem sjednocování, spojováním s realitou a každodenními důsledky tohoto procesu. Vychází z autorovy práce ve Společnosti duší, která propaguje přesvědčení, že konečnou formou léčení je vytvoření jednotícího nebo nedualistického stavu vědomí a integrování zdravého lidského ega do řádného vztahu s transcendentní realitou. Když prohloubíme své chápání sebe sama, snadněji setrváme v novém stavu vědomí déle a dokážeme uzdravit nejen sami sebe, ale také druhé.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 100 Kč
 3. Léčba kabalou - Cesta k probuzení duše Jason Shulman
  - 2010 - 210 str.
  Kabalistická léčba ukazuje, jak může kabala - židovská mystická cesta vedoucí k poznání reality - zapálit oheň našeho bytí tak, abychom se poté mohli spojit s Bohem. Kabalistická léčba se zabývá procesem sjednocování, spojováním s realitou a každodenními důsledky tohoto procesu. Vychází z autorovy práce ve Společnosti duší, která propaguje přesvědčení, že konečnou formou léčení je vytvoření jednotícího nebo nedualistického stavu vědomí a integrování zdravého lidského ega do řádného vztahu s transcendentní realitou. Když prohloubíme své chápání sebe sama, snadněji setrváme v novém stavu vědomí déle a dokážeme uzdravit nejen sami sebe, ale také druhé.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 135 Kč
 4. Léčba kabalou – Cesta k probuzení duše
  Jason Schulman - 2010 - 210 str.
  Pragma 2010. 210 stran
  Stav: Velmi dobrý
  Antikvariát Kačur (Praha 7) - 90 Kč
 5. Léčba kabalou
  SHULMAN, Jason - 2010
  Pragma 2010 Vazba měkká, bez přebalu. Výborný stav, nečtené.
  Antikvariát Jitky Čížkové (Česká Lípa) - 150 Kč
 6. LÉČBA KABALOU, CESTA K PROBUZENÍ DUŠE
  SHULMAN J. - 2010
  JASON SHULMAN , VYDALA PRAGMA V PRAZE 2010,
  Chiméra (Ostrava) - 150 Kč