Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Lámání v kole.

Wilden, Theodore
Vyd. 1. Mladá fronta, 1968. 285 s.
Edice: Smaragd ; sv. 49

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Wilden Theodore - Lámání v kole
  - 1968
  Hrdina knihy, který nemá dvakrát na vybranou, dostává možnost od zpravodajské soukromé agentury: Prodat zbraně. Místo. Cena. Termín. Víc není jeho věcí. Jenomže- ocitá se v mocném soukolí, chtě nechtě vstupuje do osudů jiných lidí a zjišťuje, že za zdánlivě konvenční a klidnou praxí jsou bezohledné síly, které musí dostat své a ani si nemohou dovolit mít skrupule. Síly, které člověka přinucují, vydírají, ohýbají nebo lámají tak dlouho, až se stane buď obětí, nebo částečkou tajného světa, světa, kde je vše lámáno v kole. Světa, manipulujícího lidmi pomocí jiných lidí. A kdosi má neodvolatelně vypadnout. Z řady. Z koleček. Ze života.Wildenův román je průhledem do prostředí, kam normální smrtelník nemá přístup: Do skutečných sfér mezinárodní špionáže, bez zjednodušení, bez idealizace.Dotýká se i záhad, které málokdo touží odkrývat. Autor je původem Čech s podivuhodným životopisem, po odchodu z ČR v sedmdesátých letech měl pracovat pro Roberta Ludluma, a pomáhat vymýšlet zápletky jeho románů Vydavatel: Mladá fronta Praha, 1968 Vazba: celoplátěná, pap.přebal - ten kousek utržený - viz sken, jinak ale stav velmi dobrý      
  ANTIKnihy (Náchod) - 10 Kč
 2. Wilden Theodore - Lámání v kole
  - 1968
  Hrdina knihy, který nemá dvakrát na vybranou, dostává možnost od zpravodajské soukromé agentury: Prodat zbraně. Místo. Cena. Termín. Víc není jeho věcí. Jenomže- ocitá se v mocném soukolí, chtě nechtě vstupuje do osudů jiných lidí a zjišťuje, že za zdánlivě konvenční a klidnou praxí jsou bezohledné síly, které musí dostat své a ani si nemohou dovolit mít skrupule. Síly, které člověka přinucují, vydírají, ohýbají nebo lámají tak dlouho, až se stane buď obětí, nebo částečkou tajného světa, světa, kde je vše lámáno v kole. Světa, manipulujícího lidmi pomocí jiných lidí. A kdosi má neodvolatelně vypadnout. Z řady. Z koleček. Ze života.Wildenův román je průhledem do prostředí, kam normální smrtelník nemá přístup: Do skutečných sfér mezinárodní špionáže, bez zjednodušení, bez idealizace.Dotýká se i záhad, které málokdo touží odkrývat. Autor je původem Čech s podivuhodným životopisem, po odchodu z ČR v sedmdesátých letech měl pracovat pro Roberta Ludluma, a pomáhat vymýšlet zápletky jeho románů Vydavatel: Mladá fronta Praha, 1968 Vazba: celoplátěná, pap.přebal       
  ANTIKnihy (Náchod) - 35 Kč
 3. Lámání v kole
  Theodore Wilden - 1968 - 288 str.
  Hrdina knihy, který nemá dvakrát na vybranou, dostává možnost od zpravodajské soukromé agentury: prodat zbraně. Místo. Cena. Termín. Víc není jeho věcí. Jenomže – ocitá se v mocném soukolí, chtě nechtě vstupuje do osudů jiných lidí a zjišťuje, že za zdánlivě konvenční a klidnou praxí jsou bezohledné síly, které musí dostat své a ani si nemohou dovolit mít skrupule. Síly, které člověka přinucují, vydírají, ohýbají nebo lámají tak dlouho, až se stane buď obětí, nebo částečkou tajného světa, světa, kde je vše lámáno v kole. Světa, manipulujícího lidmi pomocí jiných lidí. A kdosi má neodvolatelně vypadnout. Z řady. Z koleček. Ze života. Wildenův román je průhledem do prostředí, kam normální smrtelník nemá přístup: do skutečných sfér mezinárodní špionáže, bez zjednodušení, bez idealizace. Dotýká se i záhad, které málokdo touží odkrývat. Autor je původem Čech s podivuhodným životopisem, po odchodu z ČR v sedmdesátých letech měl pracovat pro Roberta Ludluma, a pomáhat vymýšlet zápletky jeho románů.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 30 Kč
 4. Lámání v kole
  Wilden Theodore - 1968 - 288 stran, 1. vydání str.
  Hrdina knihy, který nemá dvakrát na vybranou, dostává možnost od zpravodajské soukromé agentury: Prodat zbraně. Místo. Cena. Termín. Víc není jeho věcí. Jenomže ocitá se v mocném soukolí, chtě nechtě vstupuje do osudů jiných lidí a zjišťuje, že za zdánlivě konvenční a klidnou praxí jsou bezohledné síly, které musí dostat své a ani si nemohou dovolit mít skrupule. Síly, které člověka přinucují, vydírají, ohýbají nebo lámají tak dlouho, až se stane buď obětí, nebo částečkou tajného světa, světa, kde je vše lámáno v kole. Světa, manipulujícího lidmi pomocí jiných lidí. A kdosi má neodvolatelně vypadnout. Z řady. Z koleček. Ze života.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 30 Kč
 5. Lámání v kole od Theodore Wilden
  - 1968
  Lámání v kole od Theodore Wilden. Hrdina knihy, který nemá dvakrát na vybranou, dostává možnost od zpravodajské soukromé agentury: prodat zbraně. Místo. Cena. Termín. Víc není jeho věcí. Jenomže – ocitá se v mocném soukolí, chtě nechtě vstupuje do osudů jiných lidí a zjišťuje, že za zdánlivě konvenční a klidnou praxí jsou bezohledné síly, které musí dostat sv... Vydáno 1968. Stran 285. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 54 Kč
 6. Lámání v kole od Theodore Wilden
  - 1968
  Lámání v kole od Theodore Wilden. Hrdina knihy, který nemá dvakrát na vybranou, dostává možnost od zpravodajské soukromé agentury: prodat zbraně. Místo. Cena. Termín. Víc není jeho věcí. Jenomže – ocitá se v mocném soukolí, chtě nechtě vstupuje do osudů jiných lidí a zjišťuje, že za zdánlivě konvenční a klidnou praxí jsou bezohledné síly, které musí dostat sv... Vydáno 1968. Stran 285. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 39 Kč
 7. Lámání v kole
  Wilden, Theodore , ill. Wild, Jan - 1968 - 285 s. str.
  Mladá fronta, Praha 1968, 1. vyd., il.: Wild, Jan
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení
  Hrdina knihy, který nemá dvakrát na vybranou, dostává možnost od zpravodajské soukromé agentury: prodat zbraně. Místo. Cena. Termín. Víc není jeho věcí. Jenomže – ocitá se v mocném soukolí, chtě nechtě vstupuje do osudů jiných lidí a zjišťuje, že za zdánlivě konvenční a klidnou praxí jsou bezohledné síly, které musí dostat své a ani si nemohou dovolit mít skrupule. Síly, které člověka přinucují, vydírají, ohýbají nebo lámají tak dlouho, až se stane buď obětí, nebo částečkou tajného světa, světa, kde je vše lámáno v kole. Světa, manipulujícího lidmi pomocí jiných lidí. A kdosi má neodvolatelně vypadnout. Z řady. Z koleček. Ze života.Wildenův román je průhledem do prostředí, kam normální smrtelník nemá přístup: do skutečných sfér mezinárodní špionáže, bez zjednodušení, bez idealizace. Dotýká se i záhad, které málokdo touží odkrývat.Autor je původem Čech s podivuhodným životopisem, po odchodu z ČR v sedmdesátých letech měl pracovat pro Roberta Ludluma, a pomáhat vymýšlet zápletky jeho románů.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 8. Lámání v kole
  Wilden, Theodore , ill. Wild, Jan - 1968 - 285 s. str.
  Mladá fronta, Praha 1968, 1. vyd., il.: Wild, Jan
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý, chybí obálka
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 30 Kč
 9. Lámání v kole
  Wilden, Theodore , ill. Wild, Jan - 1968 - 285 str.
  Mladá fronta, Praha 1968, 1. vyd., il.: Wild, Jan, 285
  Vazba: Tvrdá
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení,lehce poškozena obálka
  Hrdina knihy, který nemá dvakrát na vybranou, dostává možnost od zpravodajské soukromé ...
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 10. Lámání v kole
  Wilden, Theodore - 1968 - 285 s. str.
  Mladá fronta, Praha 1968, 1. vyd., 285 s.
  Vazba: tvrdá
  Stav: dobrý
  Antikvariát Přelouč (Přelouč) - 19 Kč
 11. Lámání v kole
  - 1968
  T. Wilden - 1968 Hrdina knihy, který nemá dvakrát na vybranou, dostává možnost od zpravodajské soukromé agentury: Prodat zbraně. Místo. Cena. Termín. Víc není jeho věcí.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 18 Kč
 12. Lámání v kole
  - 1968
  T. Wilden - 1968 Hrdina knihy, který nemá dvakrát na vybranou, dostává možnost od zpravodajské soukromé agentury: Prodat zbraně. Místo. Cena. Termín. Víc není jeho věcí.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 18 Kč
 13. Lámání v kole
  Theodore Wilden, 1968 - 1968 - 288 str.
  Lámání v kole / Theodore Wilden, 1968 - vazba: tvrdá, stav: zachovalá, 1. vydání, 288 stran
  Antikvariát Liberec (Liberec) - 19 Kč
 14. Lámání v kole
  Wilden Theodore - 1968 - 288 str.
  1.vydanie, (stav A), viaz.
  Antikvariát u Slimáka (Bratislava) - 24 Kč
 15. Lámání v kole
  Wilden Theodore - 1968 - 280 str.
  Mladá fronta, ed. Smaragd 1968, pv s o, 280 s., o. natr.
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 50 Kč
 16. Lámání v kole
  WILDEN Theodore - 1968 - 288 str.
  Mladá fronta – Edice SMARAGD svazek č.49 1968
  SHIORI - 100 Kč
 17. Lámání v kole
  Wilder Theodore - 1968
  Mladá fronta 1968
  279 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý (8)
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 11 Kč
 18. Lámání v kole
  Wilden, Theodore - 1968
  Mladá fronta 1968
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 25 Kč
 19. Lámání v kole
  Wilder Theodore - 1968
  Mladá fronta 1968
  282 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 35 Kč
 20. Lámání v kole
  - 1968 - 286 str.
  Wilden T., 1968 vydal Mladá fronta (Smaragd), 286 str., stav dobrý, vázaná
  Antikvariát L + P (Stará Boleslav) - 18 Kč
 21. Lámání v kole
  Wilden Theodore - 1968 - 288 str.
  Mladá fronta, 1968. 288 stran
  Antikvariát - Nákupní zóna [Praha 6] - 49 Kč
 22. Lámání v kole
  WILDEN Theodore - 1968
  Sv.49, váz.
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 120 Kč