Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Krutost, Zkušební lhůta.

Nilin, Pavel Filippovič
3. vyd. Svět sovětů, 1966. 288, [3] s.
 1. Krutost
  Pavel Filippovič Nilin - 1966 - 288 str.
  Dva kriminální příběhy (Krutost a Zkušební lhůta) z autorova cyklu „Podrobnosti života“ uveřejněné r. 1956 v sovětském časopise Znamja. Děj obou povídek se odehrává na území Sovětského svazu v porevolučních letech. Mladí komsomolci pracující ve státním bezpečnostním aparátu procházejí údobím tvrdých zkoušek charakteru a fysické zdatnosti při boji proti zbytkům bělogvardějských hord a lupičských tlup. Dobrodružný děj je dokreslován přesnými charakteristikami jednajících postav, jejich zájmy a projevy obětavé lásky k sovětské vlasti
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 50 Kč
 2. Krutost
  - 1966
  P. Nilin - 1966 Dva kriminální příběhy (Krutost a Zkušební lhůta) z autorova cyklu „Podrobnosti života“ uveřejněné r. 1956 v sovětském časopise Znamja. Děj obou povídek se odehrává na území Sovětského svazu v porevolučních letech. Mladí komsomolci pracující ve státním bezpečnostním aparátu procházejí údobím tvrdých zkoušek charakteru a fysické zdatnosti při boji proti zbytkům bělogvardějských hord a lupičských tlup.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 20 Kč
 3. Krutost
  Nilin, Pavel Filippovič , ill. Bidlo,Vladimír - 1966 - 288 str.
  Svět sovětů, Praha 1966, 3. vyd., il.: Bidlo,Vladimír
  Vazba: Tvrdá,bez obálky
  Stav: Dobrý,běžné opotřebení
  Dva kriminální příběhy (Krutost a Zkušební lhůta) z autorova cyklu „Podrobnosti života“ uveřejněné r. 1956 v sovětském časopise Znamja. Děj obou povídek se odehrává na území Sovětského svazu v porevolučních letech. Mladí komsomolci pracující ve státním bezpečnostním aparátu procházejí údobím tvrdých zkoušek charakteru a fyzické zdatnosti při boji proti zbytkům bělogvardějských hord a lupičských tlup. Dobrodružný děj je dokreslován přesnými charakteristikami jednajících postav, jejich zájmy a projevy obětavé lásky k sovětské vlasti.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 40 Kč