Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Kršna, nejvyšší osobnost božství. Část 1.

A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda
<<The>> Bhaktivedanta Book Trust, 1992. 20, 304 s., obr. příl

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Kršna - Nejvyšší osobnost Božství - část první - Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda

  Jedná se o první část souhrnné studie desátého zpěvu Šrímad-Bhágavatamu.

  Známe mnoho bohatých osobností, mnoho mocných osob, mnoho slavných osob, mnoho krásných osob, mnoho vzdělaných lidí a učenců a osob ve stavu odříkání, kteří nejsou poutáni k hmotnému vlastnictví, ale neviděli jsme v historii lidstva nikoho, kdo by byl nejen nekonečně bohatý, silný, slavný, moudrý, krásný a schopný si odříkat jako Krišna, ale kdo by měl všechny tyto vlastnosti současně. Krišna, Nejvyšší Osobnost Božství, se zjevil na Zemi před 5 000 lety a je tedy historickou osobou. Zůstal na Zemi 125 let, jednal úplně jako člověk, ale Jeho činnosti nemají obdoby. Od samotného počátku svého zjevení, až do okamžiku odchodu, byla každá z Jeho činností bez obdoby v historii světa, a proto každý, kdo ví, co se rozumí pod pojmem Bůh, přijme Krišnu za Nejvyšší Osobnost Božství.

  V této knize je popsáno, jak se Krišna zjevil v dynastii Jaduů a jak vyjevil své okouzlující vlastnosti. Šrímad-Bhágavatam – zvláště desátý zpěv, který je základem této knihy – to velice podrobně popisuje.
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 50 Kč
 2. Kršna - Nejvyšší osobnost Božství - část první
  Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédanta Swami Prabhupáda - 1992 - 304 str.
  Jedná se o první část souhrnné studie desátého zpěvu Šrímad-Bhágavatamu. Známe mnoho bohatých osobností, mnoho mocných osob, mnoho slavných osob, mnoho krásných osob, mnoho vzdělaných lidí a učenců a osob ve stavu odříkání, kteří nejsou poutáni k hmotnému vlastnictví, ale neviděli jsme v historii lidstva nikoho, kdo by byl nejen nekonečně bohatý, silný, slavný, moudrý, krásný a schopný si odříkat jako Krišna, ale kdo by měl všechny tyto vlastnosti současně. Krišna, Nejvyšší Osobnost Božství, se zjevil na Zemi před 5 000 lety a je tedy historickou osobou. Zůstal na Zemi 125 let, jednal úplně jako člověk, ale Jeho činnosti nemají obdoby. Od samotného počátku svého zjevení, až do okamžiku odchodu, byla každá z Jeho činností bez obdoby v historii světa, a proto každý, kdo ví, co se rozumí pod pojmem Bůh, přijme Krišnu za Nejvyšší Osobnost Božství. V této knize je popsáno, jak se Krišna zjevil v dynastii Jaduů a jak vyjevil své okouzlující vlastnosti. Šrímad-Bhágavatam – zvláště desátý zpěv, který je základem této knihy – to velice podrobně popisuje.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 50 Kč
 3. Krišna: Nejvyšší osobnost Božství část 2.

  Krišna: Nejvyšší osobnost Božství část 2. od Šrí Šrímad Abhaj Čaranáravinda Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda. Jedná se o druhouí část souhrnné studie desátého zpěvu Šrímad-Bhágavatamu. Známe mnoho bohatých osobností, mnoho mocných osob, mnoho slavných osob, mnoho krásných osob, mnoho vzdělaných lidí a učenců a osob ve stavu odříkání, kteří nejsou poutáni k hmotnému vlastnictví, ale neviděli jsme v historii lidstva nikoho, kdo by byl nejen nek... Stran 300. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 78 Kč
 4. Kršna nejvyšší osobnost božství 2. část
  Šrí Šrímad A. Č. Bhakovédanta Swami Prabhupáda - 1992 - 280 str.
  He Bhaktivedanta book trust, 1992, laminobrožovaná vazba, výborný stav, 280 stran.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 60 Kč
 5. Kršna / Nejvyšší Osobnost Božství I, II
  - 1992
  Velmi dobrý stav.
  eAntikvariat.cz - Ant. Pod Svícnem (Frýdek-Místek) - 120 Kč