Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Křeslo pro kardinála.

Eyre, Elizabeth
Vyd. 1. Perseus, 2006. 251 s.
Edice: Detektivní příběhy z renesanční Itálie

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Křeslo pro kardinála, Detektivní příběhy z renesanční Itálie
  Eyre, Elizabeth - 2006 - 251 str.
  Přeložil Dana Krejčová. 1. vydání. Sestra vévody z Roccy kněžna Oralia leží na smrtelném loži a z posledních sil vysloví prosbu k vyslanci svého bratra Sigismondovi. Když klid v ložnici zničí šokující násilí, Sigismondo rychle zachrání Minervu, dceru kněžny Oralie, a unese ji z Montenera do bezpečí. Minerva zprvu Sigismondovi nedůvěřuje, což je pochopitelné, avšak brzy začne na svého tajemného zachránce plně spoléhat. V doprovodu mazaného hlupáka Benna a psíka Biondella putují do Fontecasty, aby splnili kněžnino poslední přání, a poté do Colleverde. Město Colleverde se hemží poutníky, kteří se těší na slavné uvítání kostí svaté Bernardiny a svatbu kněžny Minervy a pána Astorreho. Sigismondo doufá, že své chráněnce ukryje v davu, avšak všude jim hrozí nebezpečí. Boží zásah, vražedné spiknutí a příšerná vražda patří mezi mnohá překvapení, s nimiž se Sigismondo potýká, než rozřeší záhadu, zajistí svatbu a zhatí pokus o úkladnou vraždu.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 50 Kč
 2. Detektivní příběhy z renesanční Itálie : Křeslo pro kardinála
  Eyre Elizabeth - 2006 - 254 stran, 1. vydání str.
  Sestra vévody z Roccy kněžna Oralia leží na smrtelném loži a z posledních sil vysloví prosbu k vyslanci svého brata Sigismondovi. Když klid v ložnici zničí šokující násilí, Sigismondo rychle zachrání Minervu, dceru kněžny Oralie, a unese ji z Montenera do bezpečí. Minerva zprvu Sigismondovi nedůvěřuje, což je pochopitelné, avšak brzy začne na svého tajemného zachránce plně spoléhat. V doprovodu mazaného hlupáka Benna a psíka Biondella putují do Fontecasty, aby splnili kněžnino poslední přání, a poté do Colleverde. Město Colleverde se hemží poutníky, kteří se těší na slavné uvítání kostí svaté Bernardiny a svatbu kněžny Minervy a pána Astorreho. Sigismondo doufá, že své chráněnce ukryje v davu, avšak všude jim hrozí nebezpečí. Boží zásah, vražedné spiknutí a příšerná vražda patří mezi mnohá překvapení, s nimiž se Sigismondo potýká, než rozřeší záhadu, zajistí svatbu a zhatí pokus o úkladnou vraždu.
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 70 Kč
 3. Křeslo pro kardinála - Detektivní příběhy z renesanční Itálie (2006)
  Eyre - 2006
  Sestra vévody z Roccy kněžna Oralia leží na smrtelném loži a z posledních sil vysloví prosbu k vyslanci svého brata Sigismondovi. Když klid v ložnici zničí šokující násilí, Sigismondo rychle zachrání Minervu, dceru kněžny Oralie, a unese ji z Montenera do bezpečí. Minerva zprvu Sigismondovi nedůvěřuje, což je pochopitelné, avšak brzy začne na svého tajemného zachránce plně spoléhat. V doprovodu mazaného hlupáka Benna a psíka Biondella putují do Fontecasty, aby splnili kněžnino poslední přání, a poté do Colleverde. Město Colleverde se hemží poutníky, kteří se těší na slavné uvítání kostí svaté Bernardiny a svatbu kněžny Minervy a pána Astorreho. Sigismondo doufá, že své chráněnce ukryje v davu, avšak všude jim hrozí nebezpečí. Boží zásah, vražedné spiknutí a příšerná vražda patří mezi mnohá překvapení, s nimiž se Sigismondo potýká, než rozřeší záhadu, zajistí svatbu a zhatí pokus o úkladnou vraždu
  Antikvariát Olomouc Holice (Olomouc) - 60 Kč
 4. Křeslo pro kardinála
  Elizabeth Eyre - 2006
  Historická detektivka. Sestra vévody z Roccy kněžna Oralia leží na smrtelném loži a z posledních sil vysloví prosbu k vyslanci svého brata Sigismondovi. Její přiznání ke strašnému činu však vyslechne i manžel a propadne vražednému amoku. Sigismondo zachrání alespoň Minervu, dceru kněžny Oralie, a unese ji z Montenera do bezpečí. Minerva zprvu Sigismondovi nedůvěřuje, avšak brzy začne na svého tajemného zachránce plně spoléhat. V doprovodu mazaného hlupáka Benna a psíka Biondella putují do Fontecasty, aby splnili kněžnino poslední přání, a poté do Colleverde. Ukáže se však, že kněžna byla zapletena do vražedného spiknutí a jeho strůjci se brání prozrazení všemi způsoby. Sigismondo se pohybuje v nejvyšší společnosti na velmi tenkém ledě... Nakl. Luboš Falout - Perseus, Plzeň 2006. 1. vydání. Původní pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 251 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! EAN: 9788086481982.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 5. Křeslo pro kardinála
  Elizabeth Eyre - 2006
  Historická detektivka. Sestra vévody z Roccy kněžna Oralia leží na smrtelném loži a z posledních sil vysloví prosbu k vyslanci svého brata Sigismondovi. Její přiznání ke strašnému činu však vyslechne i manžel a propadne vražednému amoku. Sigismondo zachrání alespoň Minervu, dceru kněžny Oralie, a unese ji z Montenera do bezpečí. Minerva zprvu Sigismondovi nedůvěřuje, avšak brzy začne na svého tajemného zachránce plně spoléhat. V doprovodu mazaného hlupáka Benna a psíka Biondella putují do Fontecasty, aby splnili kněžnino poslední přání, a poté do Colleverde. Ukáže se však, že kněžna byla zapletena do vražedného spiknutí a jeho strůjci se brání prozrazení všemi způsoby. Sigismondo se pohybuje v nejvyšší společnosti na velmi tenkém ledě... Nakl. Luboš Falout - Perseus, Plzeň 2006. 1. vydání. Původní pevná vazba, rozměr: 14 x 21 cm, 251 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 70 Kč
 6. stejná vydání

  Křeslo pro kardinála ant.


  (Curtains for the Cardinal)
  Křeslo pro kardinála ant.
  Eyre Elizabeth
  Historická detektivka. Sestra vévody z Roccy kněžna Oralia leží na smrtelném loži a z posledních sil vysloví prosbu k vyslanci svého brata Sigismondovi. Její přiznání ke strašnému činu však vyslechne i manžel a propadne vražednému amoku. Sigismondo zachrání alespoň Minervu, dceru kněžny Oralie, a unese ji z Montenera do bezpečí. Minerva zprvu Sigismondovi nedůvěřuje, avšak brzy začne na svého tajemného zachránce plně spoléhat. V doprovodu mazaného hlupáka Benna a psíka Biondella putují do Fontecasty, aby splnili kněžnino poslední přání, a poté do Colleverde. Ukáže se však, že kněžna byla zapletena do vražedného spiknutí a jeho strůjci se brání prozrazení všemi způsoby. Sigismondo se pohybuje v nejvyšší společnosti na velmi tenkém ledě...
  Stav: Nečtená
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 60 Kč
 7. Křeslo pro kardinála
  Eyre Elizabeth - 2006
  Perseus, 2006, výborný stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 70 Kč
 8. Křeslo pro kardinála
  Elizabeth Eyre - 2006 - 251 str.
  Perseus 2006
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 75 Kč
 9. Křeslo pro kardinála
  Elizabeth Eyre - 2006 - 251 str.
  Perseus 2006
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 75 Kč
 10. Křeslo pro kardinála
  Eyre Elizabeth - 2006
  Perseus 2006
  na titulu infantilní vpiska bez souvislosti, 251 stran, původní vazba lamino 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 70 Kč