Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Kovárna.

Stirling, S. M; Drake, David
1. vyd. Návrat, 2003. 381 s.
Edice: Generál ; kn. 1
 1. Stirling, S.M.: KOVÁRNA
  - 380 str.
  Raj Whitehall je mladý šlechtic Civilní vlády, posledního pozůstatku galaktické civilizace na planetě Bellevue. Obdařen jedinečným nadáním pro strategii, sní o tom, jak povede vojska své země proti barbarům, kteří ji chtějí pohltit. Největší výzvu však nepředstavuje vnější nepřítel, nýbrž sama Civilní vláda. Úředníci jsou zkorumpovaní vyděrači. Armáda je plná barbarských žoldáků, připravených kdykoliv se obrátit proti svým opovrhovaným chlebodárcům. Nejvýše postavení si vzájemně vrážejí kudly do zad, přestože barbaři se blíží. A sám guvernér, jemuž Raj přísahal a prokazuje bezvýhradnou věrnost, v sobě živí paranoidní závist a nedůvěru, vzrůstající s každým Rajovým vítězstvím. Naštěstí pro Bellevue, Raj má kromě obdivu svých vojáků a vlastního strategického génia i skryté eso v rukávu – „strážného anděla“, který ho neúprosně vede ke konečnému ovládnutí celé planety. Bude však bitevní počítač z galaktického věku stačit proti zuřivosti Rajových nepřátel… a zradě jeho „přátel“?   AUTOŘI: S. M. Stirling (Stephen Michael Stirling), David Drake ORIGINÁL: The General 1 - The Forge PŘEKLAD: Dana Krejčová VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 380 PŮVODNÍ CENA: Kč 249,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 98 Kč
 2. Kovárna ant. - Stirling S. M.  (The General 1
  The Forge)
  Raj Whitehall je mladý šlechtic Civilní vlády, posledního pozůstatku galaktické civilizace na planetě Bellevue. Obdařen jedinečným nadáním pro strategii, sní o tom, jak povede vojska své země proti barbarům, kteří ji chtějí pohltit.
  Největší výzvu však nepředstavuje vnější nepřítel, nýbrž sama Civilní vláda. Úředníci jsou zkorumpovaní vyděrači. Armáda je plná barbarských žoldáků, připravených kdykoliv se obrátit proti svým opovrhovaným chlebodárcům. Nejvýše postavení si vzájemně vrážejí kudly do zad, přestože barbaři se blíží.
  A sám guvernér, jemuž Raj přísahal a prokazuje bezvýhradnou věrnost, v sobě živí paranoidní závist a nedůvěru, vzrůstající s každým Rajovým vítězstvím. Naštěstí pro Bellevue, Raj má kromě obdivu svých vojáků a vlastního strategického génia i skryté eso v rukávu – „strážného anděla“, který ho neúprosně vede ke konečnému ovládnutí celé planety.
  Bude však bitevní počítač z galaktického věku stačit proti zuřivosti Rajových nepřátel… a zradě jeho „přátel“?
  1. díl série Generál
  Stav: zachovalá
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 150 Kč
 3. Kovárna
  Stirling, S. M Drake, David - 2003 - 381 s. str.
  Návrat, Brno 2003, 1. vyd.
  Stav: Výborná brož
  Antikvariát Morava (Brno) - 45 Kč
 4. Generál, kniha I. Kovárna
  Stirling S.M., Drake David - 2003 - 381 str.
  nakl. Návrat, 2003, 1. vydání, brožovaná, 381 stran, pěkný stav
  Antikvariát u kostela (Teplice) - 50 Kč