Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Kouzelný meč Abaddon.

Dvořák, Otomar
Vyd. 1. Machart, 2003. 144 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Kouzelný meč ABADDON
  Dvořák Otomar
  Dobrodružný bohatě ilustrovaný pohádkový příběh tolkienovského typu začíná v jedné knihovně, kde se kurážný prvňáček Jenda Kulíšek pustí do četby složitého pohádkového příběhu. Nezná ještě celou abecedu a tak se stane, že v příběhu zabloudí. Jeho starší kamarádka Pavla řečená Pavlasatka se ho vydá hledat a na cestu si vezme hrst mocných písmen. V pohádkovém světě se setká s princem Richardem a společně se pak ocitají na křižovatce tajemných cest v nočním lese. Hrdinové příběhu zažívají nesčetná dobrodružství na cestě za mocným mečem Abaddonem a při šarvátkách se záludnými tvory pohádkových příběhů...
  Do poutavě vyprávěného příběhu, který rozhodně nepostrádá dobrodružný nádech, napětí, tajemství a humor, vstupují známé i neznámé postavy pohádkových příběhů a na pozadí pátrání po tajemném meči Abaddonu se citlivě prolíná reálný svět s fantastickou říší pohádek.
  Důmyslně konstruované schéma knihy napomáhá rozvoji fantazie, díky přiložené společenské hře pak zábavnou formou rozšiřuje schopnosti a dětskou slovní zásobu.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 206 Kč
 2. Kouzelný meč Abaddon
  Otomar Dvořák - 2003
  Kompakt, 2003, vázaná, 144 str., obsahuje množství ilustrací, velmi pěkný stav. Dobrodružný bohatě ilustrovaný pohádkový příběh tolkienovského typu začíná v jedné knihovně, kde se kurážný prvňáček Jenda Kulíšek pustí do četby složitého pohádkového příběhu. Nezná ještě celou abecedu a tak se stane, že v příběhu zabloudí. Jeho starší kamarádka Pavla řečená Pavlasatka se ho vydá hledat a na cestu si vezme hrst mocných písmen. V pohádkovém světě se setká s princem Richardem a společně se pak ocitají na křižovatce tajemných cest v nočním lese. Hrdinové příběhu zažívají nesčetná dobrodružství na cestě za mocným mečem Abaddonem a při šarvátkách se záludnými tvory pohádkových příběhů… Do poutavě vyprávěného příběhu, který rozhodně nepostrádá dobrodružný nádech, napětí, tajemství a humor, vstupují známé i neznámé postavy pohádkových příběhů a na pozadí pátrání po tajemném meči Abaddonu se citlivě prolíná reálný svět s fantastickou říší pohádek.
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 80 Kč
 3. Kouzelný měč Abaddon
  Dvořák, Otomar - 2003 - 146 str.
  Kompakt 2003, 1. vyd., nečtená, intaktní
  e-Antikvariát Kant (Praha 1) - 145 Kč
 4. Kouzelný meč Abaddon
  Otomar Dvořák - 2003 - 146 str.
  Kompakt 2003
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 75 Kč
 5. Kouzelný meč Abaddon
  DVOŘÁK Otomar - 2003
  váz., vč. přílohy
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 80 Kč