Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Kouzelná hůlka.

Moorcock, Michael
Vyd. 1. Laser, 2001. 172 s.
Edice: Fantasy ; sv. 53

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Moorcock, Michael: KOUZELNÁ HŮLKA
  - 172 str.
  Temné impérium Granbretanu dobylo celou Evropu a připravuje se na úder proti kontinentu Amarehk. Ale nejvyšší vojenský velitel Krále – Imperátor Huona, baron Meliadus, chce svrhnout svého nesmrtelného pána a přichystá velkolepé spiknutí. Na hradě Brass v provincii Kamarg, která je pomocí kouzelného stroje ukryta v jiné dimenzi, se kníže Dorian Hawkmoon, jeho žena Yisselda, hrabě Brass, filizof Bowgentle a rytíř Huillam dAverc připravují na poslední boj. Stojí při nich moc Kouzelné hůlky, Dorian vlastní Meč úsvitu a Rudý amulet a navíc hrdinové obdrží podivuhodný dar – zrcadlové přilby. Postačí všechny magické předměty zachránit své majitele? Vrátí se Kamarg do vlastního světa? Padne Temné impérium? A kdo se stane vládcem? Poslední díl ságy o Kouzelné hůlce zodpoví svým příznivcům všechny otázky. Čtěte a doufejte, že síly Dobra zvítězí a Zlo zahyne – byť i ne navždy… AUTOR: Michael Moorcock (Michael John Moorcock) ORIGINÁL: The Runestaff PŘEKLAD: Petr Černý VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 172 PŮVODNÍ CENA: Kč 99,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 98 Kč
 2. Kouzelná hůlka ant.
  Moorcock Michael - 2001 - 172 str.
  Překladatel: P. Černý Nakladatel: Laser Vazba: brožovaná
  Temné impérium Granbretanu dobylo celou Evropu a připravuje se na úder proti kontinentu Amarehk. Ale nejvyšší vojenský velitel Krále - Imperátora Huona, baron Meliadus, chce svrhnout svého nesmrtelného pána a přichystá velkolepé spiknutí.
  Na hradě Brass v provincii Kamarg, která je pomocí kouzelného stroje ukryta v jiné dimenzi, se kníže Dorian Hawkmoon, jeho žena Yisselda, hrabě Brass, filozof Bowgetle a rytíř Huillam d'Averc připravují na poslední boj.
  Stojí při nich moc Kouzelné hůlky, Dorian vlastní Meč úsvitu a Rudý amulet a navíc hrdinové obdrží podivuhodný dar - zrcadlové přilby.
  Postačí všechny magické předměty zachránit své majitele? Vrátí se Kamarg do vlastního světa? Padne Temné impérium? A kdo se stane vládcem?
  Poslední díl ságy o Kouzelné hůlce zodpoví svým příznivcům všechny otázky. Čtěte a doufejte, že síly Dobra zvítězí a Zlo zahyne - byť i ne navždy...
  Stav: slušný
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 120 Kč