Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Koruna z mečů. Svazek 1.

Jordan, Robert
1. vyd. Návrat, 2002, c2001. 373 s.
Edice: Kolo času ; kn. 7
 1. Jordan, Robert: KORUNA Z MEČŮ 1
  - 374 str.
  Kolo času se otáčí a věky přicházejí a odcházejí. Co bylo, co bude a co je. Ale vše ještě může zahalit Stín. Kéž Drak Znovuzrozený opět vyjede na větrech času. Elain, Eviendha a Mat se dostali ještě blíž k míse – terangrialu – která by mohla změnit nekonečnou vlnu veder na světě a nastolit přirozené počasí. Egwain začíná shromažďovat všechny ženy, které dokážou usměrňovat – Mořský národ, hledačky větru, moudré i pár překvapivých dalších. A nade vším čelí Rand děsivému Zaprodanci Sammaelovi v Shayol Ghulu, kde na svou kořist číhá krvežíznivá mlha Mashadar… AUTOR: Robert Jordan ORIGINÁL: A Crown of Swords PŘEKLAD: Dana Krejčová VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 374 PŮVODNÍ CENA: Kč 229,- ?
  Scifík.cz (Praha 5) - 128 Kč
 2. Kolo času: Koruna z mečů 1 ant.
  Jordan Robert - 2002 - 373 str.
  Překladatel: Dana Krejčová Nakladatel: Návrat Vazba: brožovaná
  Kolo času se otáčí a věky přicházejí a odcházejí. Co bylo, co bude a co je. Ale vše ještě může zahalit Stín. Kéž Drak Znovuzrozený opět vyjede na větrech času.
  Elain, Eviendha a Mat se dostali ještě blíž k míse – ter'angrialu – která by mohla změnit nekonečnou vlnu veder na světě a nastolit přirozené počasí. Egwain začíná shromažďovat všechny ženy, které dokážou usměrňovat – Mořský národ, hledačky větru, moudré i pár překvapivých dalších. A nade vším čelí Rand děsivému Zaprodanci Sammaelovi v Shayol Ghulu, kde na svou kořist číhá krvežíznivá mlha Mashadar…
  7. kniha, svazek 1 série Kolo času
  Stav: zachovalá
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 100 Kč