Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Komarr.

Bujold, Lois McMaster
1. vyd. Talpress, 2005. 438 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Komarr
  McMaster Bujold, Lois - 2005 - 438 str.
  Ve svém novém dobrodružství se Miles Vorkosigan dostává na planetu Komarr. Už ne jako žoldnéř, ale jako nově jmenovaný Císařský Auditor se má podílet na vyšetřování záhadných příčin srážky nákladní lodi se solárním zrcadlem, dodávajícím planetě životně důležité teplo a světlo. Potíž je, že na Komarru, před pětatřiceti lety podrobeném Milesovou domovskou planetou, stále ještě panuje nevraživost vůči bývalým uchvatitelům. Ve zpočátku hladkém průběhu vyšetřování se začínají objevovat nové otázky. Byla snad nehoda záměrnou sabotáží komarrského odboje, teď, kdy se mají nálady na Komarru konečně stabilizovat? Román čtenáře vtahuje do napínavého vyšetřování nehody s možnými následky přímo kosmických rozměrů. Dokáže Miles rozplést záhadnou změť náznaků a zjistit, co se vlastně stalo? Situaci mu navíc komplikuje jeho pobyt v rodině barrayarského administrátora Vorsoissona a jeho krásné ženy... Přeložila Lenka Petrášková. 1. vydání.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 80 Kč
 2. Komarr ant.
  Bujold Lois McMaster
  Ve svém novém dobrodružství se Miles Vorkosigan dostává na planetu Komarr. Už ne jako žoldnéř, ale jako nově jmenovaný Císařský Auditor se má podílet na vyšetřování záhadných příčin srážky nákladní lodi se solárním zrcadlem dodávajícím planetě životně důležité teplo a světlo. Potíž je, že na Komarru, před pětatřiceti lety podrobeném Milesovou domovskou planetou, stále ještě panuje nevraživost vůči bývalým uchvatitelům. Ve zpočátku hladkém průběhu vyšetřování se začínají objevovat nové otázky. Byla snad nehoda záměrnou sabotáží komarrského odboje, teď, kdy se mají nálady na Komarru konečně stabilizovat?
  Román čtenáře vtahuje do napínavého vyšetřování nehody s možnými následky přímo kosmických rozměrů. Dokáže Miles rozplést záhadnou změť náznaků a zjistit, co se vlastně stalo? Situaci mu navíc komplikuje jeho pobyt v rodině barrayarského administrátora Vorsoissona a jeho krásné ženy...
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 150 Kč
 3. Komarr
  Bujold, Lois McMaster - 2005 - 438 s. str.
  Talpress, Praha 2005, 1. vyd.
  Vazba: měkká
  Stav: pěkný
  Antikvariát Přelouč (Přelouč) - 40 Kč
 4. Komarr
  McMaster Bujold, Lois - 2005
  Talpress, Praha 2005.
  Vazba: pův. brož.
  Dobrý stav, mírně ušpiněná. Osmá kniha sci - fi série Dobrodružství Milese Vorkosigana.
  eAntikvariat.cz - Ant. Pod Svícnem (Frýdek-Místek) - 90 Kč
 5. Komarr
  Lois McMaster Bujold - 2005 - 440 str.
  Talpress 2005, první. vyd.
  Antikvariát59.cz (Praha 10) - 70 Kč
 6. Komarr
  L. McMaster Bujold - 2005 - 438 str.
  Talpress 2005
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 65 Kč
 7. Komarr
  Bujold, Lois McMaster - 2005
  brožovaná, reprint? na hřbetu "Bratři ve zbrani"
  Antikvariát Diviš (Praha 8) - 100 Kč