Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Kolo na střeše.

De Jong, Meindert; il. Čechová, Olga
2. vyd. Albatros, 1978. 226 s.
Edice: Střelka ; sv. 132

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. KOLO NA STŘEŠE
  KOLO NA STŘEŠE (Meindert DEJONG)
  1978, 2. VYDÁNÍ, 232 STRAN, CELOPLÁTĚNÁ VAZBA S PŘEBALEM, DOBRÝ STAV ILUSTRACE OLGA ČECHOVÁ Kniha amerického autora holandského původu (vyznamenaného kromě jiných cen i cenou H.Ch. Andersena). Pěti klukům a jedné holčičce - rybářským dětem na holandském pobřeží jednoho dne napadne, jak by byla jejich vesnička veselejší,kdyby se v ní usídlili čápi, kteří zde nikdy nehnízdili. Rozhodnou se, že párek čápů stůj co stůj přilákají. Začnou si lámat hlavu, jak to zařídit, a dobrodružství začíná...
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 69 Kč
 2. Kolo na střeše - Meindert DeJong

  Kniha amerického autora holandského původu (vyznamenaného kromě jiných cen i cenou H.Ch. Andersena). Pěti klukům a jedné holčičce - rybářským dětem na holandském pobřeží jednoho dne napadne, jak by byla jejich vesnička veselejší,kdyby se v ní usídlili čápi, kteří zde nikdy nehnízdili. Rozhodnou se, že párek čápů stůj co stůj přilákají. Začnou si lámat hlavu, jak to zařídit, a dobrodružství začíná.
  Antikvariát Levné knihkupectví [internet] - 30 Kč
 3. Kolo na střeše od Meindert DeJong
  - 1978
  Kolo na střeše od Meindert DeJong. Kniha amerického autora holandského původu (vyznamenaného kromě jiných cen i cenou H.Ch. Andersena). Pěti klukům a jedné holčičce - rybářským dětem na holandském pobřeží jednoho dne napadne, jak by byla jejich vesnička veselejší,kdyby se v ní usídlili čápi, kteří zde nikdy nehnízdili. Rozhodnou se, že párek čápů stůj co stůj přilá... Vydáno 1978. Stran 226. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 65 Kč
 4. Kolo na střeše
  Dejong, Meindert - 1978 - 226 str.
  Albatros 1978
  Červený knír (Dobřejovice) - 20 Kč
 5. Kolo na střeše
  DEJONG Meindert - 1978
  il. O. Čechová, od 9 let, skvrna na deskách
  Antikvariát Nika (Praha 5) - 30 Kč