Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Kolegové.

Aksenov, Vasilij Pavlovič
2. vyd., v SNKLU 1. vyd. SNKLU, 1963. 191, [4] s.
Edice: Klub čtenářů ; Sv. 167

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Kolegové od Vasilij Pavlovič Aksjonov
  - 1963
  Kolegové od Vasilij Pavlovič Aksjonov. První větší autorova próza, která byla v dramatické úpravě samého Aksjonova často uváděna jako divadelní hra nebo film. Autor, povoláním lékař, vypráví příběh o nerozlučné trojici absolventů medicíny, kteří se snaží uvést nabídnuté umístěnky v soulad s vlastními sny a tužbami. Dva z nich po dokončení studia zůstávají v Leningradě, zatímco třetí najde umístění v zapadlé vsi. Těžce si zvyká na nové, drsné prostředí, ale po čase s ním splyne a obětavou péčí o nemocné i účastí na životě vesnice si získá obecnou oblibu. Román sugestivně podavá prostředí studentského života, prozářeného slovním vtipem, veselostí, rozjímání o romantice i všednosti života, spory o lásce a přátelství, stavy skepse i optimismu. Vydáno 1963. Stran 191. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 69 Kč
 2. Kolegové
  Vasilij Pavlovič Aksjonov - 1963 - 196 str.
  První větší autorova próza, která byla v dramatické úpravě samého Aksjonova často uváděna jako divadelní hra nebo film. Autor, povoláním lékař, vypráví příběh o nerozlučné trojici absolventů medicíny, kteří se snaží uvést nabídnuté umístěnky v soulad s vlastními sny a tužbami. Dva z nich po dokončení studia zůstávají v Leningradě, zatímco třetí najde umístění v zapadlé vsi. Těžce si zvyká na nové, drsné prostředí, ale po čase s ním splyne a obětavou péčí o nemocné i účastí na životě vesnice si získá obecnou oblibu. Román sugestivně podavá prostředí studentského života, prozářeného slovním vtipem, veselostí, rozjímání o romantice i všednosti života, spory o lásce a přátelství, stavy skepse i optimismu.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 20 Kč
 3. Kolegové
  - 1963
  V. Aksjonov - 1963 První větší autorova próza, která byla v dramatické úpravě samého Aksjonova často uváděna jako divadelní hra nebo film. Autor, povoláním lékař, vypráví příběh o nerozlučné trojici absolventů medicíny, kteří se snaží uvést nabídnuté umístěnky v soulad s vlastními sny a tužbami. Dva z nich po dokončení studia zůstávají v Leningradě, zatímco třetí najde umístění v zapadlé vsi. Těžce si zvyká na nové, drsné prostředí, ale po čase s ním splyne a obětavou péčí o nemocné i účastí na životě
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 15 Kč
 4. Kolegové od Vasilij Pavlovič Aksjonov
  - 1963
  Kolegové od Vasilij Pavlovič Aksjonov. První větší autorova próza, která byla v dramatické úpravě samého Aksjonova často uváděna jako divadelní hra nebo film. Autor, povoláním lékař, vypráví příběh o nerozlučné trojici absolventů medicíny, kteří se snaží uvést nabídnuté umístěnky v soulad s vlastními sny a tužbami. Dva z nich po dokončení studia zůstávají v Lening... Vydáno 1963. Stran 191. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 39 Kč
 5. Kolegové
  - 1963
  V. Aksjonov - 1963 První větší autorova próza, která byla v dramatické úpravě samého Aksjonova často uváděna jako divadelní hra nebo film. Autor, povoláním lékař, vypráví příběh o nerozlučné trojici absolventů medicíny, kteří se snaží uvést nabídnuté umístěnky v soulad s vlastními sny a tužbami. Dva z nich po dokončení studia zůstávají v Leningradě, zatímco třetí najde umístění v zapadlé vsi.
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 40 Kč
 6. Kolegové
  Aksjonov, Vasilij Pavlovič , ill. Born, Adolf (obálka) - 1963 - 191 s. str.
  SNKLU, Praha 1963, 2. vyd., il.: Born, Adolf (obálka)
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 30 Kč
 7. Kolegové
  Aksenov, Vasilij Pavlovič - 1963 - 191 str.
  SNKLU, Praha 1963, 2. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  První větší autorova próza, která byla v dramatické úpravě samého Aksjonova často uváděna jako divadelní hra nebo film. Autor, povoláním lékař, vypráví příběh o nerozlučné trojici absolventů medicíny, kteří se snaží uvést nabídnuté umístěnky v soulad s vlastními sny a tužbami. Dva z nich po dokončení studia zůstávají v Leningradě, zatímco třetí najde umístění v zapadlé vsi. Těžce si zvyká na nové, drsné prostředí, ale po čase s ním splyne a obětavou péčí o nemocné i účastí na životě vesnice si získá obecnou oblibu.Román sugestivně podává prostředí studentského života, prozářeného slovním vtipem, veselostí, rozjímání o romantice i všednosti života, spory o lásce a přátelství, stavy skepse i optimismu.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč
 8. Kolegové
  Vasilij Aksjonov , ill. přebal a vazba Adof Born - 1963 - 192 str.
  SNKLU 1963, pěkná
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 40 Kč
 9. Kolegové
  Aksenov, Vasilij Pavlovič , ill. Born, Adolf - 1963
  , Praha 1963, 2. vyd., il.: Born, Adolf
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 22 Kč
 10. Kolegové
  Aksjonov Vasilij (aksionov) , ill. Born Adolf - obálka - 1963 - 191 str.
  SNKLU 1963, Born Adolf - obálka
  Antikvariát Čierne na Bielom (SR) (Trenčín) - 1.20 € / 31 Kč
 11. Kolegové
  Born A. - Aksjonov Vasilij - 1963
  Obálka Adolf Born. Velmi dobrý stav.
  Antikvariát Tichý (Praha 4) - 50 Kč
 12. Kolegové
  - 1963
  SNKLU 1963
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 50 Kč
 13. Kolegové
  Aksjonov Vasilij - 1963 - 194 str.
  SNKLU, 1963. 194 stran
  Stav: velmi dobrý, velice zachovalá - stránky stářím nažloutlé
  Antikvariát - Nákupní zóna [Praha 6] - 69 Kč