Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Kolegové.

Aksenov, Vasilij Pavlovič
2. vyd., v SNKLU 1. vyd. SNKLU, 1963. 191, [4] s.
Edice: Klub čtenářů ; Sv. 167

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Kolegové od Vasilij Pavlovič Aksjonov
  - 1963
  Kolegové od Vasilij Pavlovič Aksjonov. První větší autorova próza, která byla v dramatické úpravě samého Aksjonova často uváděna jako divadelní hra nebo film. Autor, povoláním lékař, vypráví příběh o nerozlučné trojici absolventů medicíny, kteří se snaží uvést nabídnuté umístěnky v soulad s vlastními sny a tužbami. Dva z nich po dokončení studia zůstávají v Leningradě, zatímco třetí najde umístění v zapadlé vsi. Těžce si zvyká na nové, drsné prostředí, ale po čase s ním splyne a obětavou péčí o nemocné i účastí na životě vesnice si získá obecnou oblibu. Román sugestivně podavá prostředí studentského života, prozářeného slovním vtipem, veselostí, rozjímání o romantice i všednosti života, spory o lásce a přátelství, stavy skepse i optimismu. Vydáno 1963. Stran 191. Dobrý stav.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 69 Kč
 2. Kolegové
  Vasilij Pavlovič Aksjonov - 1963 - 196 str.
  První větší autorova próza, která byla v dramatické úpravě samého Aksjonova často uváděna jako divadelní hra nebo film. Autor, povoláním lékař, vypráví příběh o nerozlučné trojici absolventů medicíny, kteří se snaží uvést nabídnuté umístěnky v soulad s vlastními sny a tužbami. Dva z nich po dokončení studia zůstávají v Leningradě, zatímco třetí najde umístění v zapadlé vsi. Těžce si zvyká na nové, drsné prostředí, ale po čase s ním splyne a obětavou péčí o nemocné i účastí na životě vesnice si získá obecnou oblibu. Román sugestivně podavá prostředí studentského života, prozářeného slovním vtipem, veselostí, rozjímání o romantice i všednosti života, spory o lásce a přátelství, stavy skepse i optimismu.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 20 Kč
 3. Kolegové od Vasilij Pavlovič Aksjonov
  - 1963
  Kolegové od Vasilij Pavlovič Aksjonov. První větší autorova próza, která byla v dramatické úpravě samého Aksjonova často uváděna jako divadelní hra nebo film. Autor, povoláním lékař, vypráví příběh o nerozlučné trojici absolventů medicíny, kteří se snaží uvést nabídnuté umístěnky v soulad s vlastními sny a tužbami. Dva z nich po dokončení studia zůstávají v Lening... Vydáno 1963. Stran 191. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 39 Kč
 4. Kolegové
  Aksjonov, Vasilij Pavlovič , ill. Born, Adolf (obálka) - 1963 - 191 s. str.
  SNKLU, Praha 1963, 2. vyd., il.: Born, Adolf (obálka)
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 30 Kč
 5. Kolegové
  Aksenov, Vasilij Pavlovič - 1963 - 191 str.
  SNKLU, Praha 1963, 2. vyd., 191
  Vazba: vázaná s obálkou
  Stav: razítko knihovny
  Antikvariát Jirásek a spol. (Havlíčkův Brod) - 14 Kč
 6. Kolegové
  Aksenov, Vasilij Pavlovič - 1963 - 191 str.
  SNKLU, Praha 1963, 2. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  První větší autorova próza, která byla v dramatické úpravě samého Aksjonova často uváděna jako divadelní hra nebo film. Autor, povoláním lékař, vypráví příběh o nerozlučné trojici absolventů medicíny, kteří se snaží uvést nabídnuté umístěnky v soulad s vlastními sny a tužbami. Dva z nich po dokončení studia zůstávají v Leningradě, zatímco třetí najde umístění v zapadlé vsi. Těžce si zvyká na nové, drsné prostředí, ale po čase s ním splyne a obětavou péčí o nemocné i účastí na životě vesnice si získá obecnou oblibu.Román sugestivně podává prostředí studentského života, prozářeného slovním vtipem, veselostí, rozjímání o romantice i všednosti života, spory o lásce a přátelství, stavy skepse i optimismu.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 30 Kč