Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Kniha upírů.

Bandini, Ditte; Bandini, Giovanni
Vyd. 1. Knižní klub, 2009. 211 s., [12] s. barev. obr. příl

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Kniha upírů
  Ditte a Giovanni Bandini - 2009
  Krev je jeho vášní. Upír je poutník mezi hranicemi a světy, smrtí a životem, tělem a duchem, mezi dnem a nocí. Je to smyslný a atraktivní svůdce. Od doby, kdy před více než sto lety vstoupil na literární scénu jako Drákula, lidi neuvěřitelně fascinuje. Ovlivňuje vzhled, oblékání a životní styl mnoha skupin. Co jsou to vlastně psychičtí upíři a upíři vůbec? Musí se nutně živit krví? Jsou v příbuzenském vztahu s vlkodlaky, nadpřirozenými bytostmi či se zombie? Autoři po této bytosti pátrali, sledovali její proměnu v průběhu času od původního až k modernímu psychickému upírovi. Nakladatelství Knižní klub. Praha 2009, vydání první. Původní pevná vazba, 211 stran, rozměry: 13 x 21 cm. Velmi dobrý stav, desky lehce odřené (viz foto). EAN: 9788024225562.
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 80 Kč
 2. KNIHA UPÍRŮ

  Vázaná, 211 stran. Krev je jeho vášní Upír je poutník mezi hranicemi a světy, smrtí a životem, tělem a duchem, mezi dnem a nocí. Je to smyslný a atraktivní svůdce. Od doby, kdy před více než sto lety vstoupil na literární scénu jako Drákula, lidi neuvěřitelně fascinuje. Ovlivňuje vzhled, oblékání a životní styl mnoha skupin. Co jsou to vlastně psychičtí upíři a upíři vůbec? Musí se nutně živit krví? Jsou v příbuzenském vztahu s vlkodlaky, nadpřirozenými bytostmi či se zombie? Autoři po této bytosti pátrali, sledovali její proměnu v průběhu času od původního až k modernímu psychickému upírovi.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 150 Kč
 3. Kniha upírů Ditte Bandini a Giovanni Bandini

  Autoři si dle vlastních slov předsevzali seznámit mladší lidi se starými upíry a starší pak s těmi novými. Jejich záběr je široký. Historie se prolíná s internetovou současností a klasického upíra zde můžeme porovnat s okultním vrahem. Nahlédneme do zvyků a obyčejů nejrůznějších záhrobních stvoření, ale i moderních upírů psychických. Publikace je prokládána citacemi z literatury a doplněna ilustracemi.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 110 Kč
 4. Kniha upírů
  Bandini, Ditte a Giovanni - 2009 - 228 str.
  Co jsou to vlastně psychičtí upíři a upíři vůbec? Jsou v příbuzenském vztahu s vlkodlaky, nadpřirozenými bytostmi či se zombie?
  e-Antikvariát Kant (Praha 1) - 350 Kč
 5. Kniha upírů
  Ditte a Giovanni Bandini - 2009 - 216+12 str.
  Euromedia Group 2009. 216+12 stran
  Stav: perfektní
  1. vydání
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 150 Kč
 6. Kniha upírů
  D. a G. Bandini - 2009 - 208 str.
  Knižní klub 2009
  Antikvariát České Budějovice (České Budějovice) - 85 Kč
 7. Kniha upírů
  Bandini Ditte - 2009
  obrazové přílohy
  Antikvariát Josef Počta (Praha 9) - 90 Kč
 8. Kniha upírů
  Bandini D. a G. - 2009
  KK 2009
  Upír je poutník mezi hranicemi a světy, smrtí a životem, tělem a duchem, mezi dnem a nocí. Je to smyslný a atraktivní svůdce. Od doby, kdy před více než sto lety vstoupil na literární scénu jako Drákula, lidi neuvěřitelně fascinuje. Ovlivňuje vzhled, oblékání a životní styl mnoha skupin.Co jsou to vlastně psychičtí upíři a upíři vůbec? Musí se nutně živit krví? Jsou v příbuzenském vztahu s vlkodlaky, nadpřirozenými bytostmi či se zombie? Autoři po této bytosti pátrali, sledovali její proměnu v průběhu času od původního až k modernímu psychickému upírovi...., 208 stran, původní vazba lamino 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB) - 120 Kč