Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Kluci, plný plyn : Abeceda bezpečné jízdy mladého motoristy.

Kuba, Adolf
1. vyd. v SPN. SPN, 1969. 131, [5] s.
Edice: Knižnice všeobecného vzdělání mládeže

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Kluci, plný plyn
  Adolf Kuba - 1969 - 132 + příloha str.
  Abeceda bezpečné jízdy mladého motoristy. Přístupnou a veselou formou se autor snaží poskytnout mladému motoristovi základní rady potřebné k jízdě a údržbě vozidla. Po stručném historickém úvodu popisuje vzhled a funkci jednotlivých součástí motorového vozidla, způsob jejich kontroly i zásady a pravidla správné jízdy. Ve čtyřech přílohách je zahrnuta tabulka brzdných drah, rozdělovník státních poznávacích značek pro všechny druhy motorových vozidel, soupis národních poznávacích značek,přehled vývoj e absolutního světového rychlostního rekordu automobilů a nejdůležitější dopravní značky.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 60 Kč
 2. Kluci, plný plyn
  Adolf Kuba - 1969 - 135 str.
  Abeceda bezpečné jízdy mladého motoristy. Je zajímavé, jak se některé věci s dobou nemění. Přístupnou a veselou formou se autor snaží poskytnout mladému motoristovi základní rady potřebné k jízdě a údržbě vozidla. Po stručném historickém úvodu popisuje vzhled a funkci jednotlivých součástí motorového vozidla, způsob jejich kontroly i zásady a pravidla správné jízdy. Ve čtyřech přílohách je zahrnuta tabulka brzdných drah, rozdělovník státních poznávacích značek pro všechny druhy motorových vozidel, soupis národních poznávacích značek,přehled vývoj e absolutního světového rychlostního rekordu automobilů a nejdůležitější dopravní značky.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 50 Kč
 3. Kluci, plný plyn
  Adolf Kuba - 1969 - 135 str.
  SPN, Praha, velmi dobrý stav,desky hodně zažloutlé, naražené hrany, lehce zašpiněný, první listy lehce pomačkané, nažloutlé stránky, místy ohnutý roh, orig. lamin. vazba, obsahuje neautorskou dedikaci, 1. vydání, edice Knižnice všeobecného vzdělání mladéže, 135 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 40 Kč
 4. stejná vydání

  Kluci, plný plyn


  Abeceda bezpečné jízdy mladého motoristy
  Kluci, plný plyn
  Kuba, Adolf - 1969 - 131 s. str.
  SPN, Praha 1969, 1. vyd.
  Vazba: původní
  Stav: dobrý, razítko knihovny
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 40 Kč
 5. Kluci, plný plyn - Abeceda bezpečné jízdy mladého motoristy
  Adolf Kuba - 1969
  SPN 1969
  velmi dobrý stav
  Dva antikváři (Praha 10) - 100 Kč