Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Kirinyaga : bajka o utopii.

Resnick, Michael D
Vyd. 1. POLARIS, 2002. 268 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Resnick, Mike: KIRINYAGA
  - 268 str.
  Ve dvaadvacátém století jsou velká stáda zvěře na afrických savanách už jen pouhou vzpomínkou a průmyslová města se postupně vyšplhala až na svahy posvátné hory Kirinyagy. Koriba, vzdělaný a civilizovaný potomek původních afrických domorodců Kikujů, sní o životě, jaký býval v časech jeho předků, a je rozhodnut vytvořit utopickou kolonii na terraformované planetoidě příznačně nazvané Kirinyaga. Jako mundumugu – šaman – vede kolonisty a učí je tradicím a starým zvykům Kikujů. Udržet utopii však není snadné a Koriba musí čelit nejen zásahům zvenčí, ale i rozporům v kolonii samé. Resnickova Kirinyaga získala větší množství cen, než kterákoliv jiná kniha žánru SF – mimo jiné i třikrát Huga a jednou Nebulu. AUTOR: Mike Resnick ORIGINÁL: Kirinyaga, A Fable of Utopia PŘEKLAD: Petr Caha VAZBA: měkká - paperback - brož POČET STRAN: 268 PŮVODNÍ CENA: Kč 189,-
  Scifík.cz (Praha 5) - 128 Kč
 2. Kirinyaga - Bajka o utopii
  Mike Resnick - 2002
  Ve dvaadvacátém století jsou velká stáda zvěře na afrických savanách už jen pouhou vzpomínkou a průmyslová města se postupně vyšplhala až na svahy posvátné hory Kirinyagy. Koriba, vzdělaný a civilizovaný potomek původních afrických domorodců Kikujů, sní o životě, jaký býval v časech jeho předků, a je rozhodnut vytvořit utopickou kolonii na terraformované planetoidě příznačně nazvané Kirinyaga. Vydal Bohuslav Svoboda - Polaris, Frenštát p. R. 2002. Původní brož, lehce očteno. 268 stran, rozměr: 13 x 19,5 cm. Velmi dobrý stav (viz foto).
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 90 Kč
 3. Kirinyaga, bajka o Utopii
  Resnick, Mike - 2002 - 268 str.
  Polaris 2002, 1. vyd., nečtená, intaktní
  e-Antikvariát Kant (Praha 1) - 125 Kč
 4. Kirinyaga
  Resnick, Michael D - 2002 - 268 s. str.
  POLARIS, Frenštát pod Radhoštěm 2002, 1. vyd.
  Vazba: měkká
  Stav: Pěkný,kniha vyřazena z knihovny,razítka
  Ve dvaadvacátém století jsou velká stáda zvěře na afrických savanách už jen pouhou vzpomínkou a průmyslová města se postupně vyšplhala až na svahy posvátné hory Kirinyagy. Koriba, vzdělaný a civilizovaný potomek původních afrických domorodců Kikujů, sní o životě, jaký býval v časech jeho předků, a je rozhodnut vytvořit utopickou kolonii na terraformované planetoidě příznačně nazvané Kirinyaga.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 90 Kč
 5. Kirinyaga - Bajka o utopii
  Mike Resnick - 2002 - 270 str.
  Polaris 2002, 270
  Vazba: měkká
  Stav: dobrý
  .
  Antikvariát-pce.cz (Pardubice) - 45 Kč