Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Kdo jinému jámu kopá.

Simenon, Georges
Vyd. 1. Odeon, 1983. 259 s.
Edice: Klub čtenářů ; sv. 486

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Kdo jinému jámu kopá od Georges Simenon
  - 1945
  Kdo jinému jámu kopá od Georges Simenon. V románě Kdo jinému jámu kopá zpracoval Simenon údajně skutečnou událost, která svými kořeny sahá do počátku století, ale její soudní dohra a skandál „causy Ferchaux“ ve Francii spadají do let třicátých. Nepopsal vzestup firmy bratří Ferchauxových. Zaujal ho až jejich napohled nesmyslný pád a konec celé historie, daný mimo jiné i společenským rozdílem obou bratří: starší prožil vlastně větší část života v africkém pralese, kdežto mladší vedl obchody v Paříži a jeho život nabyl společenského lesku milionáře. Sleduje ve svém románě toho staršího, muže z buše, bezohledného, dravého. První „obraz“ se odehrává v Normandii, kde starší Ferchaux po vypuknutí aféry hrozí, útočí a snaží se kompromitovat veřejné činitele. Není ochoten ke kompromisu, který by aféru uhladil. A tak se stane nepřítelem číslo jedna a je na něj vydán zatykač. Prchá do Jižní Ameriky, kde se s ním setkáváme v obraze číslo dvě. Zde jde již o nemocného starce. Svou při nevyhrál, ale bojuje dál. Aby nebyl sám, vzal s sebou z Francie jako tajemníka chorobně ctižádostivého slabocha, toužícího po bohatství a snadném životě. Stejně dravého, jako byl kdysi sám. Simenon nepostupuje tak, aby vytvářel napětí dějové, ale sugestivním, přestože statickým způsobem je stejně vytváří. Kniha Kdo jinému jámu kopá patří mezi nejlepší Simenonovy psychologické romány bez detektiva. Vydáno 1945. Stran 259. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 45 Kč
 2. Kdo jinému jámu kopá od Georges Simenon
  - 1945
  Kdo jinému jámu kopá od Georges Simenon. V románě Kdo jinému jámu kopá zpracoval Simenon údajně skutečnou událost, která svými kořeny sahá do počátku století, ale její soudní dohra a skandál „causy Ferchaux“ ve Francii spadají do let třicátých. Nepopsal vzestup firmy bratří Ferchauxových. Zaujal ho až jejich napohled nesmyslný pád a konec celé historie, daný mimo jiné i společenským rozdílem obou bratří: starší prožil vlastně větší část života v africkém pralese, kdežto mladší vedl obchody v Paříži a jeho život nabyl společenského lesku milionáře. Sleduje ve svém románě toho staršího, muže z buše, bezohledného, dravého. První „obraz“ se odehrává v Normandii, kde starší Ferchaux po vypuknutí aféry hrozí, útočí a snaží se kompromitovat veřejné činitele. Není ochoten ke kompromisu, který by aféru uhladil. A tak se stane nepřítelem číslo jedna a je na něj vydán zatykač. Prchá do Jižní Ameriky, kde se s ním setkáváme v obraze číslo dvě. Zde jde již o nemocného starce. Svou při nevyhrál, ale bojuje dál. Aby nebyl sám, vzal s sebou z Francie jako tajemníka chorobně ctižádostivého slabocha, toužícího po bohatství a snadném životě. Stejně dravého, jako byl kdysi sám. Simenon nepostupuje tak, aby vytvářel napětí dějové, ale sugestivním, přestože statickým způsobem je stejně vytváří. Kniha Kdo jinému jámu kopá patří mezi nejlepší Simenonovy psychologické romány bez detektiva. Vydáno 1945. Stran 259. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 79 Kč
 3. Kdo jinému jámu kopá
  George Simenon - 1983 - 261 str.
  V románě Kdo jinému jámu kopá zpracoval Simenon údajně skutečnou událost, která svými kořeny sahá do počátku století, ale její soudní dohra a skandál „causy Ferchaux“ ve Francii spadají do let třicátých. Nepopsal vzestup firmy bratří Ferchauxových. Zaujal ho až jejich napohled nesmyslný pád a konec celé historie, daný mimo jiné i společenským rozdílem obou bratří: starší prožil vlastně větší část života v africkém pralese, kdežto mladší vedl obchody v Paříži a jeho život nabyl společenského lesku milionáře. Sleduje ve svém románě toho staršího, muže z buše, bezohledného, dravého. První „obraz“ se odehrává v Normandii, kde starší Ferchaux po vypuknutí aféry hrozí, útočí a snaží se kompromitovat veřejné činitele. Není ochoten ke kompromisu, který by aféru uhladil. A tak se stane nepřítelem číslo jedna a je na něj vydán zatykač. Prchá do Jižní Ameriky, kde se s ním setkáváme v obraze číslo dvě. Zde jde již o nemocného starce. Svou při nevyhrál, ale bojuje dál. Aby nebyl sám, vzal s sebou z Francie jako tajemníka chorobně ctižádostivého slabocha, toužícího po bohatství a snadném životě. Stejně dravého, jako byl kdysi sám. Simenon nepostupuje tak, aby vytvářel napětí dějové, ale sugestivním, přestože statickým způsobem je stejně vytváří. Kniha Kdo jinému jámu kopá patří mezi nejlepší Simenonovy psychologické romány bez detektiva.
  Galaxie knih.cz (Praha 10) - 30 Kč
 4. Kdo jinému jámu kopá Georges Simenon
  - 1983 Praha
  V románě Kdo jinému jámu kopá zpracoval Simenon údajně skutečnou událost, která svými kořeny sahá do počátku století, ale její soudní dohra a skandál „causy Ferchaux“ ve Francii spadají do let třicátých.Nepopsal vzestup firmy bratří Ferchauxových. Zaujal ho až jejich napohled nesmyslný pád a konec celé historie, daný mimo jiné i společenským rozdílem obou bratří: starší prožil vlastně větší část života v africkém pralese, kdežto mladší vedl obchody v Paříži a jeho život nabyl společenského lesku milionáře. Sleduje ve svém románě toho staršího, muže z buše, bezohledného, dravého. První „obraz“ se odehrává v Normandii, kde starší Ferchaux po vypuknutí aféry hrozí, útočí a snaží se kompromitovat veřejné činitele. Není ochoten ke kompromisu, který by aféru uhladil. A tak se stane nepřítelem číslo jedna a je na něj vydán zatykač. Prchá do Jižní Ameriky, kde se s ním setkáváme v obraze číslo dvě. Zde jde již o nemocného starce. Svou při nevyhrál, ale bojuje dál. Aby nebyl sám, vzal s sebou z Francie jako tajemníka chorobně ctižádostivého slabocha, toužícího po bohatství a snadném životě. Stejně dravého, jako byl kdysi sám.Simenon nepostupuje tak, aby vytvářel napětí dějové, ale sugestivním, přestože statickým způsobem je stejně vytváří. Kniha Kdo jinému jámu kopá patří mezi nejlepší Simenonovy psychologické romány bez detektiva.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 40 Kč
 5. Kdo jinému jámu kopá od Georges Simenon
  - 1945
  Kdo jinému jámu kopá od Georges Simenon. V románě Kdo jinému jámu kopá zpracoval Simenon údajně skutečnou událost, která svými kořeny sahá do počátku století, ale její soudní dohra a skandál „causy Ferchaux“ ve Francii spadají do let třicátých. Nepopsal vzestup firmy bratří Ferchauxových. Zaujal ho až jejich napohled nesmyslný pád a konec celé historie, daný mimo jin... Vydáno 1945. Stran 259.Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 42 Kč
 6. Kdo jinému jámu kopá od Georges Simenon
  - 1945
  Kdo jinému jámu kopá od Georges Simenon. V románě Kdo jinému jámu kopá zpracoval Simenon údajně skutečnou událost, která svými kořeny sahá do počátku století, ale její soudní dohra a skandál „causy Ferchaux“ ve Francii spadají do let třicátých. Nepopsal vzestup firmy bratří Ferchauxových. Zaujal ho až jejich napohled nesmyslný pád a konec celé historie, daný mimo jin. Vydáno 1945. Stran 245. Dobrý stav. Bez přebalu.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 49 Kč
 7. KDO JINÉMU JÁMU KOPÁ - Georges Simenon

  vazba tvrdá s obálkou, pěkné 1. vydání, náklad 116 000, 260 stran, překlad - Gréta Mašková V románě Kdo jinému jámu kopá zpracoval Simenon údajně skutečnou událost, která svými kořeny sahá do počátku století, ale její soudní dohra a skandál „causy Ferchaux“ ve Francii spadají do let třicátých. Nepopsal vzestup...
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 5 Kč
 8. Kdo jinému jámu kopá
  Georges Simenon - 1983 - 260 str.
  Odeon 1983. 260 stran
  Stav: pěkná
  obálku a vazbu navrhla a graficky upravila Drahomíra Macounová
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 45 Kč
 9. Simenon Georges - Kdo jinému jámu kopá
  - 1983
    Nakladatel: Odeon, Praha, 1983 Vazba: tvrdá, plátěná s pap. přebalem, pap. přebal ušmudlaný, zažloutlý, po krajích lehce odřený, desky ušmudlané, kniha zažloutlá stářím, stav velmi dobrý Ilustrace: ISBN:
  ANTIKnihy (Náchod) - 20 Kč
 10. Kdo jinému jámu kopá G. Simenon
  - 1983
  ‌ ‌ Vydavatelství, nakladatelství : Odeon 1983   Počet stran : 304   Stav: Pěkný stav včetně obalu.     Ilustrace,  přílohy: -     Klíčová slova, poznámky : -
  Antikvariát Trutnov (Trutnov) - 70 Kč
 11. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Vazba: Pevná s papírovým přebalem
  Stav: Běžné stopy užívání
  Antikvariát Skoda Abzeichen [internet] - 11 Kč
 12. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 40 Kč
 13. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Vazba: Vazaná
  Stav: Zachovalá
  Kniha má natrženou obálku.
  Antikvariát S (Humpolec) - 30 Kč
 14. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá bez obálky
  Stav: Dobrý
  Antikvariát Ing. Pavel Vacek (Havlíčkův Brod) - 29 Kč
 15. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd., 259 s.
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 30 Kč
 16. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  V románě Kdo jinému jámu kopá zpracoval Simenon údajně skutečnou událost, která svými kořeny sahá do počátku století, ale její soudní dohra a skandál „causy Ferchaux“ ve Francii spadají do let třicátých.Nepopsal vzestup firmy bratří Ferchauxových. Zaujal ho až jejich napohled nesmyslný pád a konec celé historie, daný mimo jiné i společenským rozdílem obou bratří: starší prožil vlastně větší část života v africkém pralese, kdežto mladší vedl obchody v Paříži a jeho život nabyl společenského lesku milionáře. Sleduje ve svém románě toho staršího, muže z buše, bezohledného, dravého. První „obraz“ se odehrává v Normandii, kde starší Ferchaux po vypuknutí aféry hrozí, útočí a snaží se kompromitovat veřejné činitele. Není ochoten ke kompromisu, který by aféru uhladil. A tak se stane nepřítelem číslo jedna a je na něj vydán zatykač. Prchá do Jižní Ameriky, kde se s ním setkáváme v obraze číslo dvě. Zde jde již o nemocného starce. Svou při nevyhrál, ale bojuje dál. Aby nebyl sám, vzal s sebou z Francie jako tajemníka chorobně ctižádostivého slabocha, toužícího po bohatství a snadném životě. Stejně dravého, jako byl kdysi sám.Simenon nepostupuje tak, aby vytvářel napětí dějové, ale sugestivním, přestože statickým způsobem je stejně vytváří. Kniha Kdo jinému jámu kopá patří mezi nejlepší Simenonovy psychologické romány bez detektiva.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 40 Kč
 17. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Vazba: Tvrdá
  Stav: pěkný
  V románě Kdo jinému jámu kopá zpracoval Simenon údajně skutečnou událost, která svými kořeny sahá do počátku století, ale její soudní dohra a skandál „causy Ferchaux“ ve Francii spadají do let třicátých.Nepopsal vzestup firmy bratří Ferchauxových. Zaujal ho až jejich napohled nesmyslný pád a konec celé historie, daný mimo jiné i společenským rozdílem obou bratří: starší prožil vlastně větší část života v africkém pralese, kdežto mladší vedl obchody v Paříži a jeho život nabyl společenského lesku milionáře. Sleduje ve svém románě toho staršího, muže z buše, bezohledného, dravého. První „obraz“ se odehrává v Normandii, kde starší Ferchaux po vypuknutí aféry hrozí, útočí a snaží se kompromitovat veřejné činitele. Není ochoten ke kompromisu, který by aféru uhladil. A tak se stane nepřítelem číslo jedna a je na něj vydán zatykač. Prchá do Jižní Ameriky, kde se s ním setkáváme v obraze číslo dvě. Zde jde již o nemocného starce. Svou při nevyhrál, ale bojuje dál. Aby nebyl sám, vzal s sebou z Francie jako tajemníka chorobně ctižádostivého slabocha, toužícího po bohatství a snadném životě. Stejně dravého, jako byl kdysi sám.Simenon nepostupuje tak, aby vytvářel napětí dějové, ale sugestivním, přestože statickým způsobem je stejně vytváří. Kniha Kdo jinému jámu kopá patří mezi nejlepší Simenonovy psychologické romány bez detektiva.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 40 Kč
 18. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd., 259 s.
  Vazba: Pevná s papírovým přebalem
  Stav: Běžné stopy užívání
  Antikvariát Skoda Abzeichen [internet] - 29 Kč
 19. Kdo jinému jámu kopá
  Georges Simenon - 1983 - 259 str.
  Odeon, Praha, velmi dobrý stav, desky naražené hrany, zkosený hřbet, přebal zažloutlý, oděrky, odřené a pomačkané, místy skvrny, orig. vazba s přebalem, 1. vydání, 259 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 20. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon G. - 1983 - 264 str.
  Odeon, 1983. 264 stran
  Vazba: pevná
  Velmi pěkný stav.
  Antikvariát Klariani (Varnsdorf) - 40 Kč
 21. KDO JINÉMU JÁMU KOPÁ - Simenon, Georges

  vazba tvrdá s obálkou, pěkné 1. vydání, náklad 116 000, 260 stran, překlad - Gréta Mašková V románě Kdo jinému jámu kopá zpracoval Simenon údajně skutečnou událost, která...
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 5 Kč
 22. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon Georges , ill. bez. il. - 1983 - 259 str.
  OCpl s obálkou - Klub čtenářů - sv. 486. Psychologický detekt. román bez detektiva. Obálka trochu pošpiněná, pěkný stav.
  Antikvariát Beneš (Plzeň) - 40 Kč
 23. KDO JINÉMU JÁMU KOPÁ - Georges Simenon

  vazba tvrdá s obálkou, pěkné 1. vydání, náklad 116 000, 260 stran, překlad - Gréta Mašková V románě Kdo jinému jámu kopá zpracoval Simenon údajně skutečnou událost, která
  Antikvariát Lovosice [Lovosice] - 5 Kč
 24. Kdo jinému jámu kopá
  Georges Simenon - 1983 - 260 str.
  Odeon 1983. 260 stran
  Stav: pěkná
  1. vydání
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 50 Kč
 25. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983
  Vazba: původní s obálkou
  Stav: Dobrý.
  Antikvariát Fryč (Liberec) - 40 Kč
 26. Kdo jinému jámu kopá
  Georges Simenon - 1983 - 260 str.
  Odeon 1983, velmi pěkná
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 50 Kč
 27. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 str.
  Rok: 1983, Vydavatel: Odeon, Edice: Klub čtenářů sv. 486, Obálka a vazba: Drahomíra Macounová, 14 x 20,5 cm, 259 stran, plátěná vazba s obálkou,
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 70 Kč
 28. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon Georges - 1983 - 260 str.
  výborný stav, vydavatel: Odeon, rok vydání :1983, vydání: 1, přebal: lehce opotřebovaný, 260 str.
  Antikvariát MarLen (Svitavy) - 50 Kč
 29. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 29 Kč
 30. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 29 Kč
 31. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát Morava (Brno) - 29 Kč
 32. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 29 Kč
 33. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát Bohemia (Praha 2) - 29 Kč
 34. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 29 Kč
 35. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 259 s. str.
  Odeon, Praha 1983, 1. vyd.
  Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
  Antikvariát 11 (Praha 4 - NUSLE) - 29 Kč
 36. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 258 str.
  Vazba: plátěná. Stav: Zachovalý stav knihy, obálka mírně opotřebená a po krajích mírně otřepená.
  Antikvariát Vltavín (Praha 1) - 20 Kč
 37. Kdo jin?mu j?mu kop?
  Georges Simenon, 1983 - 1983 - 260 str.
  Kdo jin?mu j?mu kop? / Georges Simenon, 1983 - vazba: tvrd?, stav: zachoval?, p?vodn? ob?lka, prvn? vad?n?, stran 260
  e-Trafika.cz (Liberec) - 109 Kč
 38. Kdo jinému jámu kopá (edice Klub čtenářů sv. 486)
  Georges Simenon - 1983 - 259 str.
  Odeon, Praha, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten je nepatrně zašpiněný, 1. vydání, 259 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 68 Kč
 39. Kdo jinému jámu kopá
  Georges Simenon, 1983 - 1983 - 261 str.
  Kdo jinému jámu kopá / Georges Simenon, 1983 - vazba: tvrdá, stav: zachovalá, 261 stran
  Antikvariát Liberec (Liberec) - 79 Kč
 40. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon Georges - 1983 - 260 str.
  Odeon 1983, vydání první, pevná vazba, přebal, 260 stran, velmi dobrý stav.
  Antikvariát JANQAS (Česká Třebová) - 40 Kč
 41. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon Georges - 1983 - 259 str.
  Odeon 1983, vydání první, pevná vazba, přebal, 259 stran, velmi dobrý stav.
  Antikvariát JANQAS (Česká Třebová) - 35 Kč
 42. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon Georges, - 1983 - 259 str.
  259 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý
  Jihočeské antikvariáty (Lomnice nad Lužnicí, ČB, Pr8) - 50 Kč
 43. KDO JINÉMU JÁMU KOPÁ
  Simenon Georges - 262 str.
  plátěná vazba s přebalem, dobrý stav, překlad Gréta Mašková, 262 stran
  Želví doupě (Mělník) - 45 Kč
 44. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon Georges - 1983 - 259 str.
  Odeon 1983, vydání první, pevná vazba, přebal, 259 stran, dobrý stav
  Antikvariát JANQAS (Česká Třebová) - 30 Kč
 45. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon Georges , ill. bez ilustrací - 1983 - 259 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 40 Kč
 46. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon Georges , ill. o. a graf. úpr. V. Macounová - 1983 - 260 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 40 Kč
 47. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon Georges , ill. bez ilustrací - 1983 - 259 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 40 Kč
 48. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon Georges , ill. bez ilustrací - 1983 - 259 str.
  původní vazba s obálkou
  Antikvariát U Bouchalek (Olomouc, Prostějov) - 50 Kč
 49. KDO JINÉMU JÁMU KOPÁ,
  SIMENON GEORGES - 1983
  GEORGES SIMENON , VYDAL ODEON V KLUBU ČTENÁŘŮ 1983, VYDÁNÍ PRVNÍ, 263 STRAN,
  Chiméra (Ostrava) - 50 Kč
 50. Kdo jinému jámu kopá
  Simenon, Georges - 1983 - 258 str.
  Vazba: plátěná. Stav: Velmi dobrý.
  Antikvariát Vltavín (Praha 1) - 30 Kč